Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Naif Naseri

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumlar gizli ilimler ve manevi yöntemler konularında uzmanlaşan, bu konular özelinde çalışan, farklı eğitimleri ile merak duyulan kişiler olarak görülmektedirler.

Medyum Naif Naseri Kimdir?

Medyumun kim olduğu aslında onun yöntem ve bu yöntemleri uygulama şekillerine de ışık tutacak bir ayrıntıdır. Medyum Naif Naseri hakkında yaptığımız araştırmamızda medyumun kimliği ve yöntemleri kapsamında ulaştığımız sonuçları yazımıza aktardık.

Medyum Naif Naseri Biyografisi

Medyum Naif Naseri hakkındaki araştırmamızda, medyumun 1989 Mardin doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Medyum ruhani eğilimleri kapsamındaki ilk eğitimlerini bir papaz tarafından aldığını zamanla da çeşitli manastırlarda dini eğitimler aldığını eklemektedir. Teoloji, eski yabancı diller kapsamında kendisini geliştirdiğinden de bahsetmektedir. Medyum büyü kapsamında çeşitli eğitimleri ile bilgilerini geliştirerek farklı kaynak kitaplardan da destekler alarak geliştiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Naif Naseri Yorumları

Medyum Naif Naseri hakkında yapılan yorumlar içerisinde medyuma kişilerin en sık bozulan ilişkileri, yolunda gitmeyen işleri ve ayrıldıkları kişilerin yeniden bağlılıkla dönmesi kapsamında işlem yaptırmak amacı ile medyuma ulaştıkları ortaya çıkmaktadır.

Medyum Naif Naseri Şikayetleri

Medyum Naif Naseri hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda medyum ile işlem yaptırmanın ardından bu işlemler kapsamında kendisi ile tekrardan iletişimde kalmanın zor olduğu en sık bahsedilen noktadır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. herkese merhaba öncelikle. Hayatımın kötü bir döneminde işlerimin ilişkilerimin sadece kız arkadaşımla olan ilişkimde değil aileyle arkadaşlarımla olan ilişkilerimdede hiçbirşey rast gitmiyordu işlerimde gitmediği gibi. 29 yaşındayım öncesinde böyle sorunlarım yoktu. pandemi zamanından sonra herşey tepetakla oldu. kaç kere intihar etmeyi bile düşündüm bilemezsiniz. Hergün farklı bi yol denerken yakın arkadaşımın evliliğini kurtaran Medyum Muhammed El Ziyad Hocam ile tanıştım. Medyum Muhammed El Ziyad hocaya durumumu anlattım. Üzerime yapılan işlemi çekip bozmak ve benim için yapılacak olan işlemler için start verdik şuan işlem hala devam ediyor ama gerçekten işlemimizi bitirmemize rağmen çok şey değişti. Medyum Muhammed El Ziyad Hoca bana bi kargo gönderdi ve gerçekten kargo elime ulaştıktan sonra tam anlamıyla fayda görmeye başladım. İşlem sonunda fikrimin değişmeyeceği ortada sizde sıkıntınız varsa Medyum Muhammed El Ziyad Hocayı şiddetle öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu