Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Nakkaş

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler farklı ve herkesin vakıf olmadığı bir alandır. Yalnızca bu ilimlere ilgisi olan, hisleri kuvvetli ve sezgili kişiler bu ilimler denemelerinde bulunmaktadırlar.

Medyum Nakkaş Kimdir?

Medyum Nakkaş gizli ilimlerin öğretilerine sahip ve bu öğretileri farklı manevi yöntemler uygulamalarında kullanan bir isimdir. Medyumun deneyimlerini ve sahip olduğu öğretileri sizler ile yazımızda paylaştık.

Medyum Nakkaş Biyografisi

Medyum Nakkaş kendi ilmi gücünü, tasvir ve tahmin yeteneğinin dayandığı kuvvetli hislerini fark etmesinin ardından ailesinden ve farklı medyum hocalardan eğitimler almaya başladığını belirtmektedir. Ailesinin evinde kişilere yardım etmeye, ona danışan kişilere çeşitli manevi yöntemler uygulamalarında yardımcı olmaya başlayan medyum zamanla kendi ofisini açarak yurt dışı ve yurt içinden kişilere ulaştığını da belirtmektedir.

Medyum Nakkaş Yorumları

Medyum Nakkaş hakkında yapılan yorumlarda kişiler kendisine farklı noktalarda ulaştıklarını belirtmişlerdir. Özellikle de bağlama ritüelleri, geri döndürme ve aşık etme çalışmaları gibi konulara medyumu tercih ettiklerini yazmışlardır.

Medyum Nakkaş Şikayetleri

Medyum Nakkaş hakkında yapılan şikayet içerikli yorumları da ayrıca inceledik. Medyumun kara işlemler yapıyor olması, gizli ilimlerden çekinen ve korkan kişilerin kendisi hakkında yaptığı şikayet yorumlarındandır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba benim eşim beni aldatıyordu ama ben eşimi çok seviyordum çok severek evlenmiştik ama eşim çok değişti bana çok kötü davranmaya başlamıştı benimle boşanmak istediğini söyledi ve ben ne yapacağımı bilmiyordum eve gelmemeye başladı bende telefonlarımı açmıyordu dünyam başıma yıkılmıştı bende araştırma yapmaya başladım karışma Medyum Mesih hocam çıktı bana bazı işlemlerden bahsetti ve onay istedi onayımı verdim işlemlerime başladı 14 gün süre verdi ve 14 gün içerisinde de işlemimi bitirdi eşim beni çok sevdiğini söyledi bir hata yaptığını söyledi eşimle tekrardan eskisi gibi olduk çok teşekkür ederim Medyum Mesih hocama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu