Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Nefise Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Eğer siz de Medyum Nefise Hoca ile çalışmayı düşünüyorsanız, onunla ilgili hazırladığımız bloğumuzu okumanızda fayda var! Sizleri hemen hemen her medyum hakkında bilgilendirebilmek ve alacağınız hizmetlerin garantili olabilmesini sağlamak adına hazırladığımız bu blog yazılarımızda, hizmet alacağınız medyumlara ait tüm gerçekleri bulabilir ve onlardan hizmet alanların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Medyum Nefise Hoca Kimdir?

Son zamanlarda tanınırlık kazanan hocalardan biri olan Medyum Nefise Hoca, birçok büyü alanında uzman olduğunu dile getirmektedir. Kendisinde öne çıkan özelliklerin başında ünlü siyasi isimlere bile hizmet verdiğinin söylenmesidir. Politika dünyasında olası her konu için medyumlara danışıldığı aslında bilinen bir gerçektir fakat elbette bu durumun aşikâr edilmemesini son derece arzu etmektedirler. Her ne kadar isim verilmese dahi, güvenilirlik kazanmak adına böyle bir bilginin paylaşıma açılması doğru olmamaktadır. Medyum Nefise Hoca böyle bir bilgiyi özellikle dile getirerek profesyonellikten uzak bir seçim yapmıştır. Yine de kesin bir yargıya kapılmadan önce kendisinden hizmet alanların yorumlarını araştırmak ve sizlerle paylaşmak isteriz.

Medyum Nefise Hoca Biyografi

Kadın medyumlar arasında ön plana çıkan Medyum Nefise Hoca, işini son derece kurumsal ve resmi şekilde icra etmek istemektedir. Bunun için gereken tüm prosedürleri de yerine getirmektedir. Kendisi hakkında yazı yazmadan önce epey kafa yormuş, araştırmalar yapmış ve kendisinden hizmet alanlara danışmış biri olarak kendisinin işini resmi yürütmek istemesine rağmen aydınlatıcı bir bilgiye ulaşamamaktayız. Yalnızca medyumlar arasında yaygınlaşan bir bilgiye göre kendisini aslen Türk değildir, sonradan Türkiye’ye gelerek yerel vatandaş olmuş ve ismini değiştirmiştir.

Medyum Nefise Hoca Yorumları

Kendisi hakkında yeterli bilgiye ulaşamamak sizleri de güvensizlik içerisine düşürdü değil mi! Evet, Medyum Nefise Hoca’ya gelen yorumlarda tam olarak böyle olmaktadır. Bir medyumun nerede bulunduğunu, nereli olduğunu, tam isminin ne olduğunu, yaşını ve eğitimini bilmemek ne yazık ki biraz güvenilirliği etkilemektedir. Elbette bu durumun tamamen kesin bir yargıya ulaşılmasına dayanak olduğunu düşünmemekteyiz çünkü medyumlar için gizliliğin de büyük bir ehemmiyeti vardır. Bunun nedeni, zamanında verdiği bir hizmette başarılı sonuç elde edemediği için kendisi ve çocukları bile öldürülen medyumların olmasıdır.

Medyum Nefise Hoca Şikayetleri

Daha önce bir medyumdan hizmet aldınız mı? Eğer aldıysanız karşılaştığınız en büyük problem genelde yüklü miktarda alınan ücretler olabilir. Bir medyum, yaptığı her ritüel ve işlem için gerekli malzemelerin tedariğini yapabilmek, uygun kitapları edinebilmek ve ortamları hazırlayabilmek adına elbette ki paraya ihtiyaç duymaktadır. Birçok medyum, bu işi bir hobi olarak karşılıksız yapmak istese de gerekli teçhizatların tedariği amacıyla ancak ücretli hizmet verebilmektedir. Medyumluk mesleğini icra edenlerin çoğu kesim ise geçim kaynağını medyumluk ile sağlamaktadır. Medyum Nefise Hoca hakkında alınan en büyük şikâyet ise ücretlerinin son derece yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu durum elbette normal karşılanabilir çünkü tam olarak talep edilen ritüelin maliyetinin ne kadar olacağı ne yazık ki herkes tarafından bilinen bir unsur değildir, fakat alınan ücrete rağmen herhangi bir ritüel işleminin sağlanmadığı da şikayetler arasında olmaktadır.  Bu durum fahiş bir fiyat alındığının göstergesi olabilir. Medyum Nefise Hoca hakkında ileri sürülen bir diğer şikâyet ise sertifikalı olmadığıdır. Medyumların sertifikasız hizmet vermesi net bir eleştiri unsuru değildir, diyebiliriz. Bunun nedeni ise ülkemizdeki her medyuma sertifika verilmese bile bu bahsedilen medyumun kötü olacağı anlamına gelmemesidir. Bu konuda tamamen tercih size bağlı olacaktır. Bizim önerimiz elbette sertifikalı medyumların daha güvenilir olacağı yönündedir. Siz bir medyum tercih ederken isterseniz gelen şikâyetler ve yorumları isterseniz de sertifikalı olup olamamasını dikkate alabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir seçim olacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benin 2 yıllık ilişkim bir türlü evliliğe gitmiyordu sevgilim böyle iyiyiz diyordu çünkü biz aynı evde yaşıyorduk ama ben artık evlenmek istiyordum artık ciddi bişeylerin olmasını istiyordum sevgilim de bizim evliden farkımız mı var bir imza bu kadar önemli mi diye kestirip atıyordu ayrılmaya kalktım evlenmiyoruz diye ama yine olmadı çünkü seviyordum bırakamazdım ve sonra yine kendim döndüm sevgilime Medyum Mesih hocamı arkadaşlarımdan duydum. Hocayla görüştüm ve bize bağlama işlemi yapacağını belirtti ve bu işlemin yaklaşık 20 gün süreceğini söylemişti işleme başladık ve ben hala tedirgindim acaba olacakmı diye ama henüz daha 2 hafta bile olmamıştı sevgilimle aramız daha iyi olmuştu aileler bile istemeye başlamıştı onlarda artık adını koyalım diyordu bişeyler olsun artık diyorlardı ve geçen ay aile arasında nişan taktık artık adını koyduk nihayet düğün için salon ve tarih bakıyoruz ben erdim muradıma darısı herkesin başına Allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam hepinize tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu