Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Neria

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler ve manevi yöntemler medyumların ilgi, bilgi alanları dahilinde yer almaktadır. Medyumlar kendilerini bu alanlar içerisinde uzmanlaştırarak kişilere birçok farklı hizmet ile destek vermektedir.

Medyum Neria Kimdir?

Medyum Neria ismini araştırdığımız bu yazımız içerisinde medyum hakkında ulaşabildiğimiz noktaları size aktardık. Medyumların çalışma alanları ve şekilleri farklı olması itibari ile merak duyulan bir sektörleri bulunmaktadır.

Medyum Neria Biyografisi

Medyum Neria hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikle medyumun ilk işlemlerine 10 yaşında başladığı bilgisine ulaştık. Medyum küçük yaştan itibaren ananesi ile büyüdüğünden ve kendisinin de güçlü gelecek tasvirleri bulunmasından ötürü ilgi duyduğu bir işi yapıyor olmasında bu sektöre girmesinin etkisi olduğunu belirtmektedir. İlk olarak ananesinin aynında fal bakma, tarot açılımı işlemlerini gerçekleştiren medyum zamanla yıldızname ve enerji uyumlama işlemlerinde de kendisini geliştirdiğini eklemektedir.

Medyum Neria Yorumları

Medyum Neria hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyumdan aldıkları hizmetlerin ve desteklerin gizli ilimlerden olan yıldızname bakımı ve yorumlanması işlemi olduğunu yazmışlardır.

Medyum Neria Şikayetleri

Medyum Neria hakkındaki şikayet yorumları dahilinde kişiler medyuma ulaştıkları durumlarda işlemlerin başlama sürecinin uzun tutulduğu hakkında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benim yedi yıllık bir ilişkim var sevgilimle bir sene önce nişanlandık çok güzel devam eden bir ilişkimiz vardı fakat sevdiğim adam son zamanlarda elinden geldiğince benden uzak durduğunu ve benimle neredeyse hiç iletişime geçmek istemediğini düşünmeye başladım buna onun yaptığı hareketlerden davranışlardan dolayı vardım bunun üzerine geçtiğimiz ay bana benimle evlenmek istemediğini ve ayrılmak istediğini dile getirdi ne yapsam ne etsem ne konuşsam boş ikna edemedim bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim hocam bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözebileceğimi söyledi İlk başta böyle şeylere önyargılı olsam da denemek istedim başka çarem kalmamıştı benim de olayı üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu