Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Netanel

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler ve manevi yöntemler medyumların kendilerini gerçekleştirdikleri alanlardır. Bu alanlarda eğitimlerini alır, bu alanlar dahilinde uzmanlaşır ve çalışmalarını gerçekleştirirler.

Medyum Netanel Kimdir?

Medyum Netanel ismini, bu ismin ardında yatan tecrübe ve birikimleri araştırdık. Araştırmamız dahlinde tamamen güvenilir ve birincil kaynakları referans olarak kullandık. Araştırmamız sonucunda da ulaştığımız bilgileri yazımızda sizlere tarafsız bir çerçeveden aktardık.

Medyum Netanel Biyografisi

Medyum Netanel hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde öncelikli olarak medyumun 1980 İzmir doğumlu olduğu Yahudi kökenli bir aileden geldiği bilgisine ulaştık. Kökenleri Osmanlı İmparatorluğuna dayandığından bahseden ve İzmir’e göç edilmesinin ardından ilesinin kökenlerini burada kurduğundan da bahsetmektedir. Medyum Kabala uzmanı bir babanın çocuğu olduğundan da bahsetmektedir. Küçük yaştan itibaren kendisindeki güçlü duru görü yeteneklerinin de keşfedilmesinin ardından kabala ilmi üzerinde eğitimler almaya başladığından bahsetmektedir. Mısır, Fas, İran ve Irak gibi ülkelerde de ilmi eğitimler adına bulunduğundan bahsetmektedir. Teoloji, Kabala, Büyü, Sihir ve Gizli ilim öğretileri uzmanlaştığı alanlardan olarak belirtilmiştir.

Medyum Netanel Yorumları

Medyum Netanel hakkında kişilerin yaptığı yorumları da incelediğimizde kendisini tanıyan, kendisinden destek alan kişiler genel olarak medyumun büyü ilimleri dahilinde çalıştığından pandemi öncesi yüz yüze destek veriyor olsa da pandemiden sonra uzaktan kişilere yardımcı olmaya devam ettiğinden bahsetmişlerdir.

Medyum Netanel Şikayetleri

Medyum Netanel hakkında yapılan şikayet yorumları içerisinde kişiler büyü ilimlerinden kaçınan, büyü işlemini tehlikeli bulan ve bu alandan uzak durmak isteyenlerin medyum ile çalışamadıklarını, kendisinin yalnız büyü işlemlerinde çalışıyor olmasının medyum ile anlaşamamalarına sebep olduğunu yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. uzun yıllardır ilişkilerimde hep başarısız oluyordum.Ne zaman tamam oldu desem bi sorun çıkıyor ve sınucunda prüz oluşuyordu. Üzerimde bir yazı büyü olmasından kaynaklı şüphelendim. Başka birkaç isimle konuştum. Dolandırıldım. Mesih Hocamla tanıştım. Kendisine sıkıntılarımı dile getirdim. Üzerime yapılan büyü olduğunu söyledi. Kısmetimi açmak için çalışmalar yaptık işlemimizi 21 gün içerisimde sonlandırdık. yapılan çalışmların üzerinden 7-8 ay geçti gerçekten hayatım çok değişti her anlamda Allah Mesih Hocamdan razı olsun.

  2. Merhaba arkadaşlar ben yedi yıllık evliyim eşimle birbirimizi çok seviyoruz ve çok iyi anlaşıyoruz çok mutlu bir ilişkimiz vardı ta ki bu son altı aydır ilk başta eşimle ufak sürtüşmeler başladı hele birlikte olur deyip geçiştirdim fakat. Kadar konuları büyütüp benimle durmadan kavga etmeye başladı ben bu durumdan çok sıkıldığım için eşimi karşıma alıp konuşmak istedim fakat o konuşmak istemediğini ve bu ilişkiyi en kısa zamanda bitirmek istediğini söyledi bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim hocama derdimi anlattım bana bu sorunu çözebileceği söyledi benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler tamamiyle olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu