Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Nezir Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Gizli ilimler, farklı ilim öğretileri, manevi yöntemler, manevi yöntem uygulamaları gibi alanlar yalnızca medyumların ilgilendikleri, sahip oldukları alanlardır.

Medyum Nezir Hoca Kimdir?

Medyum Nezir Hoca hakkında sizler adına detaylı bir araştırma gerçekleştirdik. Birincil kaynaklardan, direkt medyum hakkında bilgilere ulaşarak ulaştığımız sonuçları yazımızda aktardık.

Medyum Nezir Hoca Biyografisi

Medyum Nezir Hoca gizli ilimler öğretilerine sahip bu öğretileri de manevi yöntem uygulamaları kapsamında kullanan bir isimdir. Medyum havas, hüddam, cefr, ilmi ledun gibi farklı ilim öğretilerine sahip olduğundan bahseden isim zaman içerisinde farklı bölgelerde bu ilimleri güçlendirdiğinden ve yöntemlerini zamanla geliştirdiğinden bahsetmektedir.

Medyum Nezir Hoca Yorumları

Medyum Nezir Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde medyumun kendisinden destek alan isimler en sık ve en çok aşk, bağlama, geri döndürme ve geri getirme büyüleri ile ritüel işlemleri kapsamında kendisi ile çalıştıklarından bahsetmişlerdir.

Medyum Nezir Hoca Şikayetleri

Medyum Nezir Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar içerisinde de medyumun direkt kendisine ait güvenilir bir internet sitesinin, irtibat adresinin olmaması en sık belirtilen şikayetlerdendir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben gizem. 5 yıllık güzel giden bir ilişkim var fakat son 3 aydır sevgilim ile yerli yersiz kavga etmeye başladık ne yapıp ne ettiysem bir sonuca ulaşamadım irtennette yaptığım uzun araştırmalarda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı gördüm ve aradım ik başta çok ön yargılıydım bana bu durumu 21 gün içerisinde çözeceğini söyledi ve işlemlere başladık söylediği tüm işlemleri yerine getirdim ve irtibatı hiç kesmedim 21 gün sonunda sevgilim ile aram düzeldi allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu