Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Nida

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Bir medyumun ismi onu tanımaya yeterli değildir. Ona güvenip güvenilmeyeceğine emin olmaya yalnızca ismi yetmeyecektir. Medyum Nida kimdir? İşlemleri nelerdir? Güvenilir midir? Gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilir ve medyum hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Medyum Nida Kimdir?

Medyum Nida hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve ona güvenip güvenilmeyeceğine emin olmak için kişisel bilgilerine ulaşmak, isminin dışında mesleğe başlama serüvenini, sahip olduğu becerileri, yetenekleri bilmek ve uzmanlık alanları, deneyimleri ile ilgili bilgi sahibi olmak gereklidir. Medyum Nida ile ilgili ulaşabildiğimiz bütün bilgileri araştırıp, inceleyip yazımızda sizlerle paylaştık ve son kararı size bıraktık. Edindiğiniz bilgiler ışığında Medyum Nida ile iletişime geçmemek ve ona güvenip güvenmemek size ve sezgilerinize kalmış.

Medyum Nida Biyografi

Medyum Nida ergenlik yıllarında kendisinde olan kazanımların, güçlü hislerin farkına vararak araştırmalar yapmaya başlamıştır. Çoğu medyum gibi Medyum Nida’da ilk olarak fal bakmak ile işe başlar. Öncelikle yakınlarına kahve falı bakarken zamanla söylediklerinin tutması ile daha fazla kişi tarafından tanınmış duyulmuştur ve kahve falının yanında el falı, melek falı, katina falı, su falı, yıldızname, yıldız haritası, iskambil, tarot kartı bakmak, açmak gibi işlemlere başlamıştır. Ardından aşk falı işleminde de başarılı ve güçlü olmasının fark edilmesinin ardından da büyü, vefk gibi işlemlere başlamıştır.

Medyum Nida Yorumları

Medyum Nida hakkında detaylı bilgi sahibi olup size aktarabilmek için yaptığımız araştırmalarımızda kendisinin bir sosyal medya hesabı olduğunu ve bu hesap sayesinde de kolaylıkla kendisine ulaşılabildiğini gözlemledik. Medyum Nida İstanbul’da hizmet vermektedir. Fakat sosyal medya hesabı sayesinde online olarak da hizmet vermektedir. Medyum Nida aşk tılsımı, ikna etme tılsımı, bağlama tılsımı, kısmet açma tılsımı gibi konularda başarılı ve güçlü bir medyumdur.

Medyum Nida Şikayetleri

Medyum Nida’ya kolaylıkla irtibat numarasından ve sosyal medya hesaplarından ulaşabiliyor olmak, kendisi ile iletişim kurmak için ekstra bir çaba harcamak gerekmemesi büyük bir kolaylık ve tercih sebebidir. Hakkında yapılan yorumlarda güçlü ve tesirli büyü işlemleri, verdiği evlilik danışmanlığı ile ilgili olumlu dönüşler alındığı belirtilmiştir. Fakat bu olumlu yorumların içerisinde şikayetler de göze çarpmaktadır.

Bu şikayetlerde Medyum Nida’nın sosyal medyayı böylesine aktif kullanması kişilerin biraz da geri durmasına, korkmasına sebep olmaktadır çünkü bu sosyal medya aracılığı ile iletişim kurulduğunda kendisine yazılan mesajların silinmemesi durumu, tesirsiz olan bir işlemin sonunda bu durumla ilgili yorum yapılırsa mesajların ifşa edilebilecek olma endişesi içerisinde olabilmektedirler. Bu durumun yanında aynı zamanda evlilik danışmanlığı ile ilgili herhangi bir eğitimi olmadan bir psikoloji eğitimi almamış olmasına rağmen bu işlemi gerçekleştiriyor olması da akıllarda soru işareti bırakan bir durum olarak şikayetlerde yer almaktadır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim yıllardır beraber olduğum eşimle sorunlarımız olmaya başladı aylardır haftalardır geçinemez olduk sıkıntılarımız oluşmaya başladı ve üstesinden gelemiyoruz aşamıyoruz konularımızı konuşarak çözemez olmuştuk bende bu durumun düzelmesi için internette araştırma yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocam ile tanıştım hocama başımızdaki sorunları sıkıntıları anlattım ve bu işlemi yapıp sorunlarımızın son bulacağını söyledi bu işlem için hocam bize bakım yaptı ve üzerimize yapılmış olan bir büyü gözüktüğünü söyledi hocam bu büyüyü bozup eşimle aramızı geri düzelteceğini söyledi işlem yapmak için onay istedi benden ve onayı verdim Medyum Muhammed El Ziyad hocam ile işleme başladık hocamın yaptığı bu çalışma 21 gün sürdü ve bu süre zarfı içerisinde sıkıntılarımız azalmaya başladı sorumlarımız olmuyordu artık ve hocam işlemi bitirdiğini söyledi işlem bittikten sonra eşimle aramız çok iyi olmaya başladı ve artık huzurluyuz kavga da etmiyoruz sorunumuz da olmuyor allah sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam iyiki varsınız

  2. Ailem beni zorla evlendirmeye karar vermişti görücü usulü ama benim sevdiğim vardı beni dinlemiyorlardı anlamıyorlardı ne kadar dil döktüysem olmadı ne yaparsam yapıyım razı olmuyorlardı sevdiğim adamla birlikte olmama tutturmuşlar beni görücü usulü evlendirecekler herşeyi hazırladılar isteme yapıldı ama nikaha daha 2 ay vardı ne yapacağım diye düşünürken arkadaşım bana tavsiyede bulundu ve internette hoca aramamı söyledi araştırma yapmaya başladım Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum hocama herşeyi anlattım ve bana yardımcı olup herşeyi halledebileceğini söyledi bende onayladım hocamın benden istediklerini yerine getirdim ve işleme başladık 14 gün sürdü işlem ve bitirdi hocam işlem bittikten bir kaç gün sonra ailem birden istediklerime razı oldu ve sevdiği adama kavuştum allah senden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam iyiki aramışım sizi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu