Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Nizam Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Kayseri de medyumluk yapan ve birçok kesim tarafından oldukça tanınan Medyum Nizam Hoca, bugün kadrajımıza takılan isimlerden biri oldu. Gelin kendisini hep birlikte yakından tanıyalım.

Medyum Nizam Hoca Kimdir?

Medyum Nizam Hoca’nın adını internetten duyduk ve hemen araştırmamız gerektiğini fark ettik. Hakkında internet sitesi bulamadığımızı söyleyebiliriz. Peki madem hakkında internet sitesi yok siz nasıl bilgi buldunuz diye sorabilirsiniz. Bu soruya cevabımız, Medyum Nizam Hoca’dan direkt bilgi aldık ve aradığımızda kendisi bizi kırmayıp dosdoğru bir şekilde sorularımıza cevap verdi. Bu davranışı gayet takdir edilecek bir davranış çünkü bazı medyumların bu konuda ketum davrandığına şahit olduk. Medyum Nizam Hoca her medyum gibi aynı büyüleri yapmaktadır. Bağlama büyüsü, papaz büyüsü, sabun büyüsü, geri döndürme büyüsü, geri getirme büyüsü ve aşık etme büyülerini yaptığını bize iletti.

Medyum Nizam Hoca Biyografi

Medyum Nizam Hoca Eskişehir doğup büyümüştür. Medyum Nizam Hoca’nın ailesi de gizli ilimlere yeteneklidir. Aslında çoğu medyumun yeteneği aileden gelmektedir. Medyum Nizam Hoca’da onlardan biridir. Medyum Nizam Hoca ilk önce ailesinden eğitim almış, eğitimiyle yetinmeyip yurtdışında eğitim almak istemiştir. Yurtdışında çok iyi okullarda eğitim almış, bununla da yetinmeyip farklı farklı eğitimler de almıştır. Ailesine layık bir medyum olmaya çalışmış, buna göre eğitimler almaya gayret etmiştir. Yurtdışında birkaç yıllık eğitimlerinden sonra doğduğu şehir olan Eskişehir’e dönmüştür. Yurtdışında hizmet vermeyip Kayseri’deki insanlara hizmet vermek istemiştir. Engin bilgilerinin doğduğu şehirde vermekten memnun olduğunu söyleyebiliriz.

Medyum Nizam Hoca Yorumları

Medyum Nizam Hoca hakkında yorumların iyi olduğunu aktarabiliriz. Sizlere doğru bilgi vermek adına iyice araştırma yaptığımızda genelde Kayseri’deki vatandaşlarımız tanıyor, bu yüzden onlardan daha güvenilir bilgi alacağımızı düşündük. Kayseri’deki vatandaşlarımız Medyum Nizam Hoca’dan gayet memnunlar, Kayseri’de bu yüzden tanınmış olduğunu söyleyebiliriz. Medyum Nizam Hoca’nın tavrını da beğenmişler, ama bir şikayetleri var. Bu da Medyum Nizam Hoca’nın web sitesi olmaması! Onlar da tanıdıkları vasıtasıyla kendisini bulmuşlar. Gitmekte de biraz tedirgin olmuşlar fakat iyi bir referans olmasaydı gitmelerinin zor olacağını da ilettiler.

Medyum Nizam Hoca Şikayetleri

Medyum Nizam Hoca’dan büyüleri için değil, bir web sitesi olmadığı için şikâyet aldık. Medyum Nizam Hoca’nın yaptığı büyüler hakkında hiçbir şikâyet yok, yukarıda da bahsetmiştik size zaten. Medyum Nizam Hoca’yı genelde Kayseriler tanıyor bizde Kayserili vatandaşlarımızdan öğrendik. Onlar da Medyum Nizam Hoca’dan memnun kalınca internetteki bazı sitelerden tavsiye etmişler. Neyse biz konumuza gelelim. Medyum Nizam Hoca kendine neden bir web sitesi açmamış anlamadık, açması onun yararına olacak bir konudur. Tanınırlığı Türkiye çapında olacak ve insanlar onun hakkında kendi web sitesinde bilgi okuyacak. Hakkında bir bilgi yoksa insanlar ona nasıl güvenecek? Dolandırıcı olup olmadığını nasıl anlayacak ve nasıl kolayca ulaşacak değil mi! Daha önceki yazılarımızda da bu konu hakkında kafa yorduk, bu devirde bir medyumun neden kendisine web sitesi açmadığını maalesef anlayamadık.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim nişanlımla aramızda sorunlarım vardı çözemiyorduk sorunlarımızı bir türlü aşamıyorduk ne yapacağımı bilemiyordum artık ve bir hocayla görüşmek istedim bakım yaptırmak istedim araştırma yapmaya başladım internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum hocama nişanlımdan ve kendimden bahsettim sorunlarımızı anlattım hocam yardımcı olabileceğini söyledi hocam işleme başlamak için bakım yaptı yaptığı bakımdan sonra işleme başladık ve 14 gün süren çalışma sonrasında nişanlımla sorunlarımız çözüldü artık çok mutluyuz ve hiç tartışma da yaşamıyoruz Allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki tamımışım sizi allah ne muradınız varsa versin inşallah

  2. Ben aylardır bir kızdan hoşlanıyordum ama bunu bir türlü ona açıklayamıyordum ne yapsam diye düşünüyordum ama bir türlü işin içinden çıkamıyordum geçenlerde bir arkadaşımın teyzesi bir hocaya işlem yaptırdığını ve güzel sonuçlar aldığını söyledi Hocamın adı Medyum Mesih hocamı internetten araştırmaya başladım ve numarasını bulduktan sonra hocamı aradım ve yaptırmak istediğim işlemi söyledim hocamla yaptığımız görüşmeden sonra işleme başladık ve yaklaşık 2 hafta sürebilecek bir çalışma olduğunu söyledi bana bende sabırsızlıkla işlem sonucunu bekliyordum bu süre zarfı içerisinde çok tedirgindin korkuyordum ya olmazsa diye ama işlemi bitirdik işlem bittikten sonra hoşlandığım kız benim yanıma geldi ve benden hoşlandığını bana aşık olduğunu söyledi şu an birlikteyiz ve çok mutluyuz allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız hocam işinin eri düzenli bir çalışma gerçekleştiriyor ve işinin üstünde duran bir hoca kendisi herkese tavsiye ediyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu