Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Okşan

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bir gün daha sıkıntılarınızla baş başa kaldıysanız ve dönüp dolaşıp yine çıkmaza geliyorsanız, muhtemelen canınıza artık tak etmiştir. İsteklerinize ulaşmak ve artık bu çıkmazdan kurtulmak isteyince işinde uzman bir medyumun size yardımcı olabileceğini düşünürsünüz. Google da arama yaptığınızda karşınıza çıkan onlarca medyumdan hangisine başvuracağınızı ve hangisine güvenebileceğinizi seçmek te sizin için ayrı bir meziyet olacaktır.

Sitemizde günden güne yorumladığımız medyumlar arasından sizden başvurmak istediğiniz medyuma dair en doğru yorumları okuyup karar verme aşamasını kolaylaştırabilirsiniz. Her gün karşımıza çıkan medyumları olabildiğince derinlemesine araştırıyor ve sizlere derleyip en doğru şekilde sunmaya çalışıyoruz. Böylelikle bir medyuma başvurmadan önce bilmeniz gerekenleri tek bir noktadan sizlere ulaştırıyoruz. Bugün ise Medyum Okşan Hoca’yı sizlere olabildiğince geniş çaplı olarak tanıtacak ve ona başvurmadan önce yeterli bilgiye sahip olmanızı sağlayacağız. Diğer medyum yorumlarımız içinse ‘Gerçek Medyum Yorumları‘ kategorimize göz atmanızı öneririz.

Medyum Okşan Kimdir?

Bugün sizler için kaleme alacağımız Medyum Okşan, birçok kara büyü alanında iddialı ve korkusuz kadın medyumlar arasındadır. Öyle ki kendisi vermiş olduğu mevcut hizmetlerinde %98 başarı oranı vaat etmektedir. Kısacası kendisinden herhangi bir hizmet almanız durumunda yanılma ve hata payı sıfırdır. Bu derece iddialı olan Medyum Okşan’a peki gerçekten güvenmeli misiniz, gelin daha yakından inceleyip görelim.

Medyum Okşan Biyografi

2 Kasım 1973 doğumlu Medyum Okşan hocamız, henüz 48 yaşında ve yaklaşık 15 yıldır medyumluk üzerine hizmet vermektedir. Özbekistan doğumlu olduğunu öğrendiğimiz Medyum Okşan, doğduktan 5,6 ay sonra Türkiye Afyon’a getirilmiştir. Burada liseyi tamamlamış ardından İstanbul’a gelin olarak gitmiştir. Kendisinin ailesi de her zaman gizli ilimler, büyüler ve astroloji ile ilgilenmiştir. Ailesinin kendisine aktardığı bilgiler ve bu alandaki merakı sonucunda medyumluk yapmaya karar vermiştir. Bugün İstanbul’da evli ve çocuklu olmanın yanı sıra severek medyumluk mesleğini de icra etmektedir.

Medyum Okşan Yorumları

Medyum Okşan’a gelen yorumlara kısaca bir göz attığımız zaman iyi fal bakan biri olduğunu öğrenmekteyiz. Özellikle kendisine kahve falı yönünde devamlı giden müdavim müşterileri bulunmakta. Kendisi fallarında çok fazla detaylı bilgilere yer vermekte ve üstün körü geçiştirmemekteymiş. Kadın müşterileri ile sağlam bağlar kurduğunu öğrendiğimiz Medyum Okşan, özel hayatta da müşterilerine arkadaşlık yapmaya devam ediyormuş. Elbette olumlu yorumlar gibi gözümüze çarpan bazı şikâyet ve eleştiri yorumları da oldu, bunları da aşağıdaki paragrafımızda sizlere aktarmak isteriz.

Medyum Okşan Şikayetleri

Bir işi yaparken ne kadar yetenekli veya başarılı olursanız olun, o iş hakkında her zaman başarılı olacağınızı vaat etmek mümkün müdür? Matematiğiniz çok iyi olduğundan girdiğiniz her sınavda 100 almanızı bekleyebilir miyiz? Bizce bu hiçbir konuda mümkün değildir. Büyüler ve fallarda da aynı şekilde %100 kesin sonuç bekleyemeyiz. İşinin ehli her medyum, müşterileriyle ilk görüştüklerinde de bu durumu güzel ve anlaşılır bir dille açıklarlar çünkü öbür türlüsü karşılarındaki insan kandırmak olacaktır.

Her büyü işleminde istesek te istemesek te veya her ne kadar uzman olsak ta yanılma payı olabilir ve kesin sonuç elde edilemeyebilir. Fakat Medyum Okşan’ın daha en başında her işlem için kesin sonuç elde ettiğini dile getirmesi tamamen müşteriyi çekmeye yöneliktir. Bu durumun farkında olmayan müşteriler bir hevesle ona güvenip hizmet almakta ve sonrasında büyük bir hüsrana uğramaktadır. Medyum Okşan, bu durum için her defasında özür dilese de bu ucuz reklam taktiğinden ne yazık ki vazgeçmeyip halen %100 başarı garanti ettiğini söylemektedir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Benim 3 yıllık ciddi bi ilişkim vardı herkes biliyordu aileler tanışmıştı herşey yerine oturmuştu fakat erkek arkadaşım son zamanlarda benimle ilgisini çekmişti yaklaşık 2.3 aydır beni takmıyordu hayatında yokmuşum gibi davranıyordu içimde kötü bi his oluşmaya başlamıştı ve soramıyordum konuşamıyordum ne desem tersliyordu beni ne yapsam laf ediyordu sürekli bana kötü davranmaya başlamıştı benden bu durumdan fazlasıyla şüphelenmeye başladım ve bir iki tane hocayla görüştüm ama derdimi anlamıyorlardı ve yine araştırma yaparken Medyum Mesih hocamı buldum bana yardımcı olup erkek arkadaşımı bana geri bağlayacağını ve geri gelmesini sağlayacağını söyledi benim de kendisinden istediğim buydu zaten bu işlem için benden istekleri oldu hocamın bende yaptım gözüm artık hiç birşeyi görmüyordu sadece erkek arkadaşım bana dönsün ne olursa olsun yapmaya hazırdım ama hocamın benden istediği şeyler basit şeylerdi işleme başladıktan 1 hafta sonra erkek arkadaşım bana geri döndü ve sürekli yanımda eskisi gibi yanımdan ayrılmıyor arkadaşlar Medyum Mesih hoca gerçek ve çok iyi bir hocadır hepinize tavsiye ediyorum allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam.

  2. Merhabalar eşim ile sürekli kavga ediyorduk ve mutlu değildik bundan 2 ay önce eşimin ailesi de beni istemez olmuştu ayrılmamız için ellerinden geleni yapıyorlardı en sonunda eşim boşanacağını söyledi ve evi terk etti ben geri döner diye beklerken birkaç hafta sonra mahkeme celbini aldım ve ciddi ciddi boşanmak istedi eşim ne yaptıysam ne dediysem ikna edemedim ama eşimi çok seviyordum ve geri gelmesini bana geri dönmesini istiyordum ve bi hocayla görüşmeye karar verdim Medyum Mesih hocamı buldum derdimi anlattım eşimin bana geri dönmesini istiyordum geri evine dönsün istiyordum ve hocamla yaptığımız görüşmede geri getirme işlemi yapacağımızı söyledi ve işleme başladık ve Medyum Mesih hocam bana çok yardımcı oldu, işlemimiz yaklaşık 14 gün sürdü ve işlem sonucunda eşim eve geri döndü ve bende artık daha sakinim üstüne gitmiyorum fazla çok mutluyuz, Medyum Mesih hocam sayesinde evliliğimi kaybetmekten kurtuldum allah kendisinden razı olsun

  3. Arkadaşlar benim bitmek üzere bir evliliğim vardı sebebini de bilmiyordum öğrenemedim boşanmamiza iki hafta kalmıştı ama ben eşimle ayrılmak istemiyordum eşimi çok seviyordum son zamanlarda biraz değişmişti bi haller olmuştu herşeye sinirleniyordu bende internette arama yaparken Medyum Mesih hocamı buldum kendisiyle görüştük derdimi anlattım baktı eşimle bana hanemize buyu yapıldığını söyledi ve bu büyüyü bozup eşimi bana geri göndereceğini söyledi hocam herşeyi halledeceğini söyledi henüz işe başlamıştı ve daha 10 gün geçmişti ve eşim eve geri döndü evimizin evin icindekelrin havası değişti sanki hicbir sebeb yokken boşanmak isteyen eşim bana taparcasına ilgi göstermeye başladı ya inanamıyorum gerçekten çok şaşkın ve mutluyum Medyum Mesih hocam çok iyi bir hıcasınız allah ne muradınız varsa versin saygılar sevgiler hocam

  4. Sevdiğimiz insanlar için yapmiyacagimiz birşey yoktur. Ya yuva bozmak gibi düşüncesi olan insanlar. Ben iki çocuk annesiyim. Kocamla birbimizi severek evlendik. Fakat kocamın eski kız arkadaşı benden önceki sevgilisi bir türlü benimle olmasına hazmedemiyordu. Ben sevmesin demiyorum ama insan sevdiğini mutlu olduğunu görünce bile ona yeter onla yada onsuz. İkinci çocuktan sonra bu kadar saplantılı olduğunu düşünmemiştim. İki çocuklu bir adamı neden halen ister ki insan. Kocamı son zamanlarda çok ters davranışları ve dışarı çıkma isteğinin arttığını gördüğümde merak ettim ne yapmak istediğini. Fakat çocuklara da kötü davranınca artık iş rayından çıkmıştı. Günlerce evine gelmiyordu. Bende can sıkıntısından temizlik yaparken evde birkaç yazı buldum. İlk başlarda korkarken Medyum Mesih hocamla tanıştıktan sonra korkmamaya başladım. Neler olduğunu öğrenince şaşkına döndüm Medyum Mesih hocam yuvamızin dağılması için yapıldığını söyledi. Hemen ve hızlı bir şekilde bozma işlemlerimize başladıktan sonra artık eski haline dönmeye başladık. Şuan eskisinden çok daha mutlu bir şekilde hayatımıza devam ediyoruz. Allah Medyum Mesih hocamdan razı olsun. Arkadaşlar sevmek güzeldir ama sevdiğinin mutlu olduğunu görmek daha da güzeldir. Medyum Mesih hocam sayesinde hem seviyorum hemde sevdiğim mutlu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu