Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Omayra

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Farklı kişiliği ve tarzı ile dikkatleri çeken Medyum Omayra’yı birlikte incelemeye ne dersiniz! Farklı bir tarz dedik çünkü kendisi gerçekten diğer medyumlara kıyasla farklı bir üsluba sahip. Bakalım siz bu üslubu sevecek ve onunla çalışmak isteyecek misiniz!

Medyum Omayra Kimdir?

Genç ve kariyerinde daha çok başında olan Medyum Omayra, heyecanlı ve dinamik bir medyum olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki bu dinamik ruh hali ona çoğu zaman hatalar yaptırıyor. Her şeye rağmen medyumluğu gerçekten severek yaptığını hissediyoruz ve onu daha yakından tanımak istiyoruz. Medyum Omayra’ya ait biyografiyi, yorumları ve şikayetleri yazımızda yer alan kısımlar aracılığıyla ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Medyum Omayra Biyografi

Medyum Omayra belki de isminden de anlayacağınız üzere Mardinlidir. Kendisi 36 yaşında olduğunu iddia etmektedir fakat kendisini görenler çok daha genç gözüktüğünü söylemektedir. Şu anda İstanbul’da ikamet eden Medyum Omayra duyduğumuz kadarıyla başörtülü bir medyumdur. Çok fazla kardeşi olması nedeniyle ne yazık ki ailesi tarafından okula gönderilememiştir. Küçük yaşlarda yeteneğini keşfetmesi üzerine ise bilimsel olarak medyumluk alanına yönelmiştir. Doğuştan yetenekli olduğunu düşünen Medyum Omayra dobra kişiliği ile medyumlar dünyasında yerini almıştır.

Medyum Omayra Yorumları

Üst paragrafımızda da bahsettiğimiz gibi kendisi oldukça dobra bir kişiliğe sahiptir. Girmiş olduğu sektörün özelliklerini, kötü yönlerini ve getirisini çok iyi analiz etmiş ve tüm bunlara aykırı bir tarz geliştirmiştir. Bugün, kendisi 3 günde etki gösterecek büyü hizmetleri verdiğini ve direkt olarak telefon vasıtasıyla kendisine ulaşılabilmesine izin vermemiştir. Onun yöntemine göre kendisine talebiyle ilgili bir mail göndermeli ve iletişim bilgilerinize yer vermelisiniz. Ardından eğer o size yardımcı olmak isterse geri dönüş sağlayacaktır.

Medyum Omayra Şikayetleri

Gel gelelim, bu kadar iddialı ve farklı bir tarza sahip Medyum Omayra’nın yorumlarına… 3 gün içinde etkili hizmetler verdiğini iddia eden ve kendisiyle ancak mail yoluyla iletişim kurulabileceğini söyleyen Medyum Omayra, gerçekten bu kadar iddialı konuşup daha sonrasında şikayetlere tabii tutulmak nasıl bir duygu? Evet, ne yazık ki yine bir boş vaaz söz konusu. Medyum Omayra ne gelen onca maile doğru düzgün bir şekilde dönüş sağlıyormuş ne de verdiği hizmetler 3 gün içinde sonuç veriyormuş. Kısacası başka söze gerek yok diyor ve takdiri size bırakıyoruz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar herkese benim sorunum eşimle alakalıydı 2 yıldır evliydik çok zor sebepler altında evlenmiştik ailesi beni hiç sevmemişti hiç istemedi evlendiğimizden beri de hiç istemiyorlardı ne kadar uğraştıysam kendimi sevdirmek için bir türlü ısınamadılar bana ne yaptıysam olmadı eşimle mutluyduk evlendiğimizden beri kavga etmiyorduk hiç tartışma bile olmuyordu aramızda ama son zamanlarda eşimle sürekli tartışmaya başladık ve sürekli ufak tefek şeyler için bile benden kavga eder olmuştu sürekli alttan almaya çalışıyordum ama olmuyordu bu yol ayrılığa kadar gitti ve 3 ay önce boşanma davası açtı bana ve boşandık ama ben eşimi seviyordum geri gelmesini bana geri bağlanmasını geri evine dönmesini istiyordum araştırma yapmaya başladım internetten Medyum hoca arayışına girmiştim her ne olursa olsun herşeye razıydım çünkü tek istediğim şey eşim bana geri dönsün istiyordum araştırmalarım sonucunda Medyum Mesih hocamı buldum aradım konuştuk derdimi dinledi bana yardıöcı olabileceğini söyledi ve yaptığımız görüşmeden yarım saat sonra beni arayıp bana eşimi geri döndürmek için bağlama ve geri döndürme büyüsü yapacağını söyledi bu işlem 18 gün sürer dedi hocam işleme başladım bu süre içerisinde hocamın benden istedikleri olmuştu hepsini tek tek yerine getirdim ve işlem sonucunda eşim beni aradı çok pişman olduğunu söyledi hocamla görüşerek hocamın dedikleri üzerinde dediklerini yerine getirerek eşimle konuşmaya başladık ve barıştık eşim bana geri döndü hepinize tavsiye ediyorum arkadaşlar allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım

  2. Bundan 3 yıl önce uzun süreli bir ilişkim vardı. İşler ciddiye binecek ve hatta ailelerimiz tanışmıştı. Hiç beklemediğim bir anda sevgilim beni aldattığını öğrendim ve bu sebepten dolayı ilşkimi bitirdim. Ama işler dahada kötüye gidiyordu ailem arkadaşlarımla olan ilişkilerim çok kötüydü. Geçen yıllar beni kötü etkiliyordu bırakın başka bi ilişkim olmasını bir kişiyle bile konuşmamıştım konuşmaya çalışsam hep iğrenerek bakıyorlardı. Kısmetim kapanmıştı. Sonra Medyum Mesih Hocamla tanıştık. Durumu anlattım. Birkaç işlem sonucu üzerime bir büyü yapıldığını öğrendim. O gün bu gündür hayatım tekrar yoluna girmişti. Her şey güzel ilerlemeye başladı. Allah Medyum Mesih Hocamdan razı olsun ne kadar teşekkür etsem az.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu