Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Orçun

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler manevi yöntemler konularının içerisinde bulunan medyumlar hakkındaki detaylı bilgilere yazımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Medyum Orçun Kimdir?

Medyuma danışmak isteyen, kendilerinin ilimlerinden ve bilgilerinin getirdiği tecrübelerden faydalanmak isteyen kişiler araştırmalar ile belirli isimlere ulaşmaktadırlar. Medyum Orçun ismine ulaşan bir kişinin aydınlanması ve medyum hakkında bilgi sahibi olabilmesi adına kendisini araştırdık. Sonuçları ise yazımız vasıtası ile sizlerle paylaştık.

Medyum Orçun Biyografisi

Medyum Orçun hakkında öncelikli ulaştığımız bilgi medyumun küçüklük yaşlarından itibaren ailesinin de desteği ile medreseler, kiliseler içerisinde farklı dini eğitimler aldığıdır. Öncelikli olarak farklı dini kitapları okuyarak manevi yönelimlerini güçlendirdiğinden bahseden medyum zamanla ebced, ilmi ledun, havas gibi ilimlerin öğretileri kapsamında çalışmalar gerçekleştirdiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Orçun Yorumları

Medyum Orçun hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyum ile sıklıkla büyü ve ritüel işlemlerinde çalıştıklarından, aşk büyüsü, kendine bağlama ritüeli konularında medyumdan destek aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Orçun Şikayetleri

Medyum Orçun hakkında yapılan şikayet yorumlarında medyuma ulaşılabilecek direkt güvenli bir kanalın bulunmaması, medyumun herhangi güvenilir bir internet sitesi, irtibat numarasının bulunamaması kişilerin güvensizliğini oluşturduğundan şikayet ettikleri noktalardandır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 4 yıllık bir ilişkim var sevgilim ile çok iyi anlaşıyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz fakat sevgilim bu son 2 aydır çok saçma nedenlerden dolayı tatışmalar çıkartıyor çok küçük şeylerden çok büyük sorunlar yaratıyor bir çok kez karşıma alıp konuştum fakat pek oralı olmadı bir arkadaşımın önerisi üzerine medyum mesih hoca ile tanıştım bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ama bana pek inandırıcı gelmedi gene de denemek istedim işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar ben 13 yıllık evliyim eşimle çok güzel çok anlayışlı bir ilişkimiz var ama eşim neredeyse bu 1 senedir bir garip davranıyor benim tanıdığım insan değilde karşımda başka biri varmış gibi eşimle ilk başta ufak tartışmalar yaşıyorduk fakat bu tartışmalar gün geçtikçe büyüyerek akıl almaz kavgalara dönüştü bu durumu düzeltme için bir çok kez konuştum hediyeler çiçekler akla ne gelirse herşeyi yaptım fakat nafile bunun üzerine İrtennette araştırma yapmaya başladım uzun arayışlar sonucu medyum mesih hocamı buldum be işetişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi bende denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca itibatı hiç kesmedik işlemler tamamiyle bittikten sonra eşimle aramda bir aıkıntı kalmadı allah sizden razı olsun hocam çok teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu