Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Oscar

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar isimleri ile bilinir bu isimlerin ardında yatan tecrübe ve bilgi birikimi ile tercih edilirler.

Medyum Oscar Kimdir?

Medyumları tercih edebilmeniz için onları tanımanız önemlidir. Medyum Oscar hakkında yaptığımız araştırmamız içerisinde medyumu tanıyarak onun size uygun olup olmadığı sonucuna ulaşabilirsiniz.

Medyum Oscar Biyografisi

Medyum Oscar kendisini güçlü medyumlar arasında gördüğünden bahsetmektedir. Uzun yıllar Mısır, Fas, İran gibi ülkeler içerisinde enerji çalışmaları, astroloji, simya ve havas ilimleri kapsamında eğitimler aldığından zamanla da çalışmalar yaparak kendisini geliştirdiğinden bahseden medyum sektörde güçlü olduğunu da eklemektedir.

Medyum Oscar Yorumları

Medyum Oscar ile iletişimde geçmiş kendisinden destek almış kişiler yorumlarında medyum kapsamında en sık düzenli ve disiplinli çalışması ve bundan dolayı kendisini tercih ettikleri hakkında yazmışlardır.

Medyum Oscar Şikayetleri

Medyum Oscar hakkında yapılan şikayet yorumlarında kişiler medyuma direkt olarak ulaşabilecekleri güvenilir bir adresin, kaynağın bulunmaması, bu sürecin zorlayıcı olması hakkında şikayetlerde bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar beş yıllık bir evliliğim var karımla birbirimizi çok seviyoruz fakat karım son dört aydır ufak şeyleri kavgaya çevirmeye başladı küçük şeyleri büyütmeye başladı konu boşanmaya kadar geldi ne kadar konuşmak istesem de bu durumu düzeltmek istesem de konuşmak istemedi beni hep reddetti bunun üzerine bu duruma Bu durumu en yakın arkadaşıma anlattım arkadaşımın vesilesiyle medyum Mesih ile tanıştım ve iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta pek güvenmesemde denemek istedim benim isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamile olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba benim 16 yıllık bir evliliğim var eşim işe aşk evliliği yaptık ve hala eşime deliler gibi aşığım fakat eşim bu son 1 senedir kendi gibi davranmıyor normalde sorun etmediğimiz çoğu şeyi önüme koyuyor ve inanılmaz kavgalar çıkartıyor bu durumu düzeltmek için ilk başta kendisiyle konuşmak istedim fakat beni her seferinde dinlemedi annesiyle ablasıyla babasıyla herkezde konuştum fakat bir fayda göremedim bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim derdimi dinled bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta bana deli saçması gelse de denemek istedim çünkü yapacak başka hiçbir şeyim kalmamıştı benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişim hiç kesmedi ve bu durum bana daha da güven verdi işlemler tamamile olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu