Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Özgür Mustafa

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Mucizelere inanır mısınız? Eğer inanmıyorsanız henüz gerçek bir medyum ile tanışmamışsınız demektir. Medyumlar gerçekten mucize yaratan kimselerdir, diyebiliriz. Yaptıkları işlemleri ile sizleri bir anda çok kötü bir durumun içerisinden çekip çıkarabilirler. Elbette tüm bunları telepatik yöntemleri ve kalp gözü açık özellikleri sayesinde Rabblerine olan imanları ile başarabilmektedirler. Elbette her birimiz sıkıntılarımız için Allah’a dua eder ve bekleriz. Rabbimiz elbette ona açılan elleri karşılıksız bırakmayacaktır. Fakat medyumlar bir nevi aracı meziyetleri ile sizlerin beklentilerinin karşılık bulmasını hızlandırmaktadır.

Medyum Özgür Mustafa Kimdir?

Birçok kötü durum ve dertler için etkili çözümler sunan Medyum Özgür Mustafa, bu haftaki yazımızın konuğu olacaktır. Medyum Özgür Mustafa’dan hizmet almak istiyor ve onun hakkında sorularınıza cevap arıyorsanız, Medyum Özgür Mustafa Kimdir, Biyografisi, yorumları ve şikayetleri gibi pek çok ayrıntıyı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Medyum Özgür Mustafa Biyografi

Medyum Özgür Mustafa doğma büyüme İstanbulludur. İstanbul’un unutulmaya yüz tutan semti Gaziosmanpaşa’da ikamet etmektedir. Eğer daha önce Gaziosmanpaşa da bulunduysanız, gerçekten çok düzensiz bir kentleşmeye ve yaşanılmaz bir semt olduğunu düşüncesine siz de kapılmış olabilirsiniz. Medyum Özgür Mustafa ise tüm bunlara rağmen çocukluğunun geçtiği semt olarak Gaziosmanpaşa’dan hiç ayrılmak istememiştir. Kendisi 45 yaşları civarında ve halen bekardır. Geçimini ise yalnızca medyum olarak değil aynı zamanda hafızlık ile de yapmaktadır. Kendisinin aynı zamanda Gaziosmanpaşa da hafızlık kursları verdiği bilinmektedir.

Medyum Özgür Mustafa Yorumları

Peki, Medyum Özgür Mustafa güvenilir mi? Gözlerimiz elbette yorumlarda ilk olarak bunu aradı. Kendisiyle ilgili oldukça güzel yorumlarda geldiğini görmekteyiz. Gaziosmanpaşa’ya kendisini ansızın ziyarete gittiğinizde bile randevusuz olmanıza rağmen sizi içtenlikle ağırlamaktadır. Buna istinaden ücretsiz olarak genel bir bakımda yapmaktadır, üzerinizde herhangi bir büyü vb. var ise sizi bu konuda ücretsiz olarak bilgilendirmektedir.

Medyum Özgür Mustafa Şikayetleri

İşte şimdi yazımızın en önemli noktasına geldiniz! Eğer kendisini yeterince tanıdığınız düşünüyor ve nerdeyse hizmet almak istemeye yaklaştıysanız net karar verme aşamasını bu kısım ile birlikte tamamlayacaksınız. Sizlere yazımızın son kısmında Medyum Özgür Mustafa hakkında gelen ve en sık yapılan şikayetlerin kısa bir özetinden bahsedeceğiz. Medyum Özgür Mustafa bir dolandırıcı mıdır derseniz, hayır. Medyum Özgür Mustafa çok yüksek fiyatlara mı çalışmaktadır, hayır. Peki, nedir kendisine gelen bu şikayetlerin ana fikri; şöyle ki bir medyumdan hizmet almaya her zaman çok büyük beklentiler ile gideriz. Tüm sıkıntılarımızın yavaş yavaş yok olacağına inancımız tamdır. Bunun için gerekli ücretleri de vermeye hazırızdır. İlgili medyuma gittiğimizde ise ne yazık ki bu konuda size kimse yardımcı olamaz, zaten bu dert bile değil! Dendiğinde inanılmaz bir hüsrana uğrayabiliriz. Evet, Medyum Özgür Mustafa’ya gelen şikayetlerin çoğu da ne yazık ki tam bu şekilde olmaktadır. Büyük beklentiler içerisinde gidip dertlerinizi ona açtığınızda bir anda yüzünüze karşı, ‘’Herhangi bir şey yapmaya bile değmez! ‘’ cevabı alabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar ben bi bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum bi çocuk vardı sürekli görüştüğümüz onu bri şekilde kendime aşık edip bağlamak istiyordum ama yapamıyordum ama sadece ve sadece onu istiyordum aşıktım ona onu seviyordum onunla birlikte olmak istiyordum aramız çok iyiydi ama benim sevgilim olsun istiyordum konuşmayı denedim denk düşüremiyordum zamanını bekliyordum ama tutturamıyordum bi şekilde bi yolunu bulup konuşmayı istedim konuştuk ama bana sevdiği biri olduğunu söyledi ama benimle olsun istiyordum o yüzden bi hocayla görüşmeye karar vermiştim artık araştırma yaptım arkadaş çevresine sordum soruşturdum en sonunda internette Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum konuştuk derdimi anlattım bana bakım yaptı o çocuğu bana bağlayıp aşık edeceğini söyledi bende çok istiyordum hocam ne dese yapıyordum ne istese yapmak zorundaydım yaptım da iki haftalık süren çalışma sonrasında sevdiğim çocuk bana gelip benden hoşlandığını bana aşık olduğunu itiraf etti ne yapacağımı bilemedim direk hocamı aradım binlerce kez teşekkür ettim allah ne muradınız varsa versin inşallah Medyum Muhammed El Ziyad hocam şu an sevgiliyiz çok mutluyuz allahın izniyle çok yakın zamanda nişanlanıyoruz iyiki sizi bulmuşum hocam herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar

  2. Merhabalar herkese iyi günler ben 5 yıllık evliydim eşimle aramız çok iyiydi çok mutluyduk ama ayrılması için büyü yaptırmışlar eşim beni terk etti 8 ay ne aradı ne sordu başka bir şehire gitti geri gelmeyeceğini söyledi biraz bekledim geri döner dedim ama dönmedi komşumuz fal bakıyor gittim yanına fala baktırdım eşinin üzerinde büyü görünüyor dedi kim büyü yaptırır kim bizden ne ister çok şaşırdım komşumun tanıdığı Medyum Muhammed El Ziyad hocayı aradık komşum önceden tanıdığı için hiç tereddüt etmeden aradık hocayı sagolsun önce bakım yaptı ve büyü olduğunu oda doğruladı büyüyü bozması için gerekli olanları karşıladım sonra Medyum Muhammed El Ziyad hocamda bana geri döndürme ve bağlama büyüsü yapacağımızı söyledi onayladım hemen işleme başladı 21 gün sürecek bi işlem demişti hocam sabırsızlanıyordum ama hocam benimle çok ilgileniyordu gerçekten geri döneceğini biliyordu sanki öyle bir moral veriyordu ki ben bile döneceğine inandım ve 14 gün olmuştu eşim bana geri döndü evine geri döndü ve aramız eskisinden çok daha güzel oldu Medyum Muhammed El Ziyad hocam sağolsun ki beni büyük bir dertten kurtardı allah senden razı olsun allah ne muradınız varsa versin tavsiye ediyorum arkadaşlar herkese iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu