Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Panayot

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilim öğretileri içerisinde uzmanlık alanları bulunan, işlemleri bu alanlar dahilinde gerçekleştiren kişilere medyum denmektedir.

Medyum Panayot Kimdir?

Medyum Panayot hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştirdik. Medyumun kimliği, işlemleri, ilgi alanları uzmanlık alanları, sektöre giriş hikayesi ve aile kökenleri gibi önemli konular dahilinde bir araştırma gerçekleştirdik. Ulaştığımız sonuçları tarafsız bir şekilde yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Panayot Biyografisi

Medyum Panayot hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde öncelikli olarak 1988 İstanbul doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Medyumun Rum asıllı olduğu da ulaştığımız temel bilgilerdendir. Fatih/ Balat semtinin eski ailelerinden olduğunu da belirten medyum bu bölge içerisinde dedesinin gizli ilim öğretilerinin tanındığı ve kendisinin de uzun yıllar dedesinin yanında çalıştığı belirttiklerindendir. 16 yaşına kadar dedesinden ve din adamı olan babasından eğitimler aldığını da belirten medyum bu yaşının ardından Mısır, Kudüs, Şam şehirlerinde eğitimler almaya devam ettiğinden bahsetmektedir. Büyüler uzmanlık alanı olarak belirtilmiştir.

Medyum Panayot Yorumları

Medyum Panayot hakkında yapılan yorumları da araştırmamıza dahil ettik. Kişiler medyumdan aldıkları işlemlerin büyüler özelinde olduğu, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, Süryani büyüsü, papaz büyüsü medyum ile çalıştıkları alanlar arasında belirtilmiştir.

Medyum Panayot Şikayetleri

Medyum Panayot hakkında yapılan şikayet yorumları içerisinde kişiler medyum ile iletişime geçmenin zor olduğu, kendisinin işlemlerine başlamasının uzun sürdüğü hakkında şikayetlerini belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu