Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Papaz Ruhsen

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Hiç daha önce hem papaz hem medyum olan biriyle karşılaştınız mı? Eğer karşılaşmadıysanız gelin Medyum Papaz Ruhsen’i hep birlikte tanıyalım. Medyum Papaz Ruhsen’in nerede papazlık yaptığını ve hakkındaki şikayetleri mercek altına alalım.

Medyum Papaz Ruhsen Kimdir?

Medyum Papaz Ruhsen İstanbul’da Büyükada’da papazlık yapmaktaydı. Yıllar önce papazlığı bırakan Medyum Papaz Ruhsen medyumluk yapmaya başlamıştır. Her türlü büyü konusunda da uzmanlığa sahip bir medyumdur. İstanbul’dan taşınıp İzmir’e yerleşmiştir. Medyum Papaz Ruhsen çoğu medyumların yaptığı büyüleri yapmaktadır ama büyü bozma konusunda bizim bilgimiz yoktur.

Medyum Papaz Ruhsen Biyografi

Medyum Papaz Ruhsen adından anlaşılacağı gibi aynı zamanda bir papazdır. Bir kilisede papaz olan Medyum Papaz Ruhsen bir süre papazlık yapmıştır ve biraz yaşlanınca da papazlığı bırakmıştır. Kendisinin papaz olmasındaki cesaretle medyumluk yapmaya karar vermiştir. Medyumluğun papazlıkla ne ilgisi var derseniz, büyü yapılırken okunan bazı sözler vardır. Bunları Medyum Papaz Ruhsen iyi bilmektedir. Bu yüzden medyumluk yapmak insanların yararına olacağını düşünmüştür. Medyum Papaz Ruhsen İstanbul’dan İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İstanbul’da yaşayanlara yeterince hizmet ettiğini düşünen Medyum Papaz Ruhsen, artık İzmir’deki vatandaşlara hizmet vermek istemiştir. Şimdiler de hala İzmir’de medyumluk yapmaktadır.

Medyum Papaz Ruhsen Yorumları

Medyum Papaz Ruhsen eskiden bir papaz olduğu için insanlarla anlaşma konusunda iyidir. Medyum Papaz Ruhsen ona bilgi almak için arayan insanlara tatlı diliyle ikna etmeye çalışıyor. Onlara büyü yaptırmak için onu tercih ettiklerinde sorunlarının kesin çözüme kavuşacağından, onu tercih etmeleri halinde hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğramayacaklarını garanti ediyor. İnsanlarda bu sayede Medyum Papaz Ruhsen’e güveniyor, ona büyü yaptırmak için gidiyorlar. Peki Medyum Papaz Ruhsen’in dediği gibi büyüleri gerçekten garanti mi? İnsanlar ona gerçekten de güvenebilir m? Biz bu soruların cevaplarını verelim. Medyum Papaz Ruhsen tabi ki de güven vermiyor çünkü hakkında çok şikâyet duyduk. İnternette dolandırıcı olduğuna dair iddialar da dolaştığını şiddetle söylüyoruz.

Medyum Papaz Ruhsen Şikayetleri

Yine karşımızda şikâyet edilen bir medyum var, artık bir medyumun güvenilir olmasını istiyoruz. Çok mu şey istiyoruz. Burada sürekli adı dolandırıcıya çıkan medyumları tanıtıyoruz. Bizde bunun farkındayız. Kendimizi sürekli tekrara düşüyormuş gibi hissediyoruz ama yapacağımız hiçbir şey yok, karşımıza sürekli bu tip insanlar çıkıyor. Sizin iyiliğiniz için çalışıyoruz, sizin dolandırılmanızı istiyoruz. Maddi ve manevi olarak çökmeyin istiyoruz. Bunun gibi insanlara kanmayın, bu gibi insanlar diğer medyumların adını da kirletiyor. Medyum Papaz Ruhsen hakkında bir tane bile iyi yorum yok ki size yazalım. Belki peşin hükümlü davranıyoruz diye iyice araştırdık ama bulamadık. Medyum Papaz Ruhsen’e insanları o tatlı diliyle kandırıyor, büyü yaptırınca da büyülerinin insanlara hiçbir yararı olmuyor. İnsanları maddi anlamda sıkıştırıyor. Sayın okuyucularımız sakın Medyum Papaz Ruhsen’in oyununa gelmeyin. Yoksa sizde dolandırılabilirsiniz. Bizim tek hedefimiz sizlersiniz, size doğru bir şekilde hizmet etmek istiyoruz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benim bir takım sorunlarım vardı eşimin ailesi ben hiç istemiyordu ama biz birbirimizi sevdiğimiz için evlendik mutluyduk herşey çok güzel gidiyordu bir anda son verdi herşey eşimle aramız o kadar iyiydi ki ufak bir tartışma bile yaşamıyorduk ama son zamanlarda biraz sorunlarımız olmaya başladı ve bu sorunlar zamanla daha da büyümeye başladı rahatsız olmaya başladım bu durumdan elimden geldiğince özen göstermeye çalıştım kavga etmemeye çalıştım ama hep bir bahane hep bir kavga etme derdi bitmiyordu teyzem bana Medyum Mesih hocayı önerdi daha önce işlem yaptırmış memnun kalmış çok iyi bilgili dürüst bir hoca dedi hocamın ismini araştırdım numarasını buldum aradım hocamı olan sorunlardan bahsettim bakım yaptı yaptığı bakımda bizim üzerimize yapılmış bir işlem olduğunu söyle tam delirdim kafayı yemek üzereydim hocama bu işlemi bozup eşimi bana geri bağlamasını söyledim yapabileceğini söyledi yüküm biraz hafifledi be işleme başladık hocam bu işlemin 18 gün süreceğini söyledi işlem süresince psikolojim tamamamen bozuktu kendime gelemiyordum ve işlem bitti işlem sonunda eşimle aramız düzeldi herşey toparlandı şu an mutluyuz çok iyiyiz allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki sizi aramışım iyiki varsınız herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu