Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Pedro

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Kendiliğinden çözülemeyen çözülmesi beklenemeyen durumlarda güçlü yollara gizli tesirlere başvuran kişiler medyumlar ile iletişime geçerler. Bu güçlü yollara kavuşmanın geçtiği ilk durak güvenilir bir medyum bulmaktır. Medyum Pedro bu konuda kişilerin karşısına ilk durak olarak çıkabilir peki güvenilir midir, neden tercih edilmelidir gibi birçok sorunun cevabını araştırıp yazımızda karşınıza getirdik.

Medyum Pedro Kimdir?

Medyum Pedro öncelikle adı ile ilgi çeken medyumlardandır. Sıradan, herkes gibi olmak dikkat çekmemek çoğu meslekte olduğu gibi medyumlukta da yararsızdır. Medyumlar öne çıkabilmek için ilk olarak dış görünüş gibi isimlerini kullanırlar, seçtikleri, kullandıkları isimler ile öne çıkarlar dikkat çekerler ve ardından işlemlerindeki başarıları ile kendilerini daha fazla duyurup ispatlamış olurlar ve güven kazanırlar. Medyum Pedro bu süreçleri başarı ile yönetmiş medyumlardandır.

Medyum Pedro Biyografi

Medyum Pedro 15 yıldır medyumluk yapmaktadır. İlk zamanlarda gelecek tahmini fal bakmak gibi işlemler ile ilerlerken zamanla aşk, bağlama büyüsü, geri döndürme duası, vefk hazırlama, büyü bozma gibi konularda kendini geliştirmiş ve deneyimler kazanmıştır. Kendisini araştırmacı medyum olarak tanımlayan Medyum Pedro ona danışan kişilere danışmanlık hizmeti de vermektedir. Sorunlarının ve sıkıntılarının neticesinde medyum ile iletişime geçen kişilere psikolojik danışmanlık hizmeti vererek ilk olarak kişilerin kendilerine psikolojilerine baş edemedikleri duygu durumlarına yardımcı olmaktadır. Ardından da kişinin isteğine ve uygunluğa göre işlemlerini başlatmaktadır. Medyum Pedro bu çalışma tarzı ile dikkat çekmektedir.

Medyum Pedro Yorumları

Medyum Pedro hakkında yapılan yorumları incelediğimizde farklı çalışma tarzı ile dikkat çektiğini ve kişilerin ilk olarak bu farklı işleyişi merak etmelerinden dolayı kendisi ile iletişime geçtiklerini gözlemledik. Medyum Pedro’nun yalnızca danışmanlık hizmeti vermesini isteyen ve bunun için ona ulaşan kişiler de çoğunluktadır. Öyle ki bazı kişilerin yorumlarında medyum ile ilk görüşmede danışmanlık almasının ardından akıllarındaki büyük büyü işlemlerine gerek kalmadığı, yalnızca masum ve minik bir dua işlemi ile sonuca ulaşabildiklerini belirtmişlerdir.

Medyum Pedro Şikayetleri

Medyum Pedro’nun büyü, büyü bozma, vefk hazırlama, dua işlemlerinin yanında danışmanlık hizmeti verdiğinden bahsetmiştik. Bu işlemlerinde başarılı sonuçlara ulaşıyor olsa da bir psikoloji eğitimi almamış olması, bunun ile alakalı bir eğitim belgesi olmaması durumu sakıncalıdır. Psikolojik danışmanlık verebilmek için üniversitelerin belirli bölümlerinden mezun olmak, çeşitli eğitimler almış olmak ve araştırmalar yapmak gereklidir. Medyum Pedro bütün bu gereklilikleri yapmadan, sağlamadan kendisine danışman demesi ve bu hizmeti vermesi yanlış aynı zamanda da şüpheli bir durumdur.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir süredir beraber olduğum kız arkadaşım vardı aramız çok iyiydi çok mutluyduk ama geçen ay sebepsiz yere beni terkedip gitti nedenini sordum söylemiyor tek söylediği şey beni istemediği ve başka birisine aşık olduğunu söyledi deliye döndüm acaba neden nasıl böyle bir şey olur diye düşünüyordum ama bir türlü işin içinden çıkamıyordum ne yapacam diye düşünürken bir hocayla görüşmeye karar verdim ve internette yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum hocamla görüşme sağladım ve hocama giden kız arkadaşımın bana geri dönmesi için işlem yaptırmak istediğimi anlattım hocam önce bize bir bakım yaptı ve kız arkadaşımın üzerine yapılmış olan bir büyü olduğunu söyledi kim yaptırır neden yaptırır diye düşündüm ama işin içinden bir türlü çıkamıyordum hocama bu büyüyü bozmasını ve kız arkadaşımı bana geri döndürmesini istedim bu işlem için benden onay istedi ve onayımı verdikten sonra işleme başladık yaklaşık olarak 20 gün süren bir çalışma oldu ama işlem sonunda kız arkadaşım bana geri döndü ve çok pişman olduğunu söyledi şimdi çok mutlu ve huzurluyuz demem o ki Medyum Muhammed El Ziyad hocam sayesinde mutluluğuma tekrar kavuştum allah kendisinden razı olsun herkese tavsiye ediyorum iyi günler

  2. Bir süredir aşık olduğum birisi vardı onunla beraber olmak istiyordum ama bir türlü olmuyordu beni istemiyordu ama ben ona gerçekten çok aşık olmuştum benimle birlikte olsun ne isterse istesin vermeye hazırdım ama beni istemiyordu bende teyzemin bana önerisi üzerine Medyum Muhammed El Ziyad hocam ile tanıştım hocama konudan bahsettim yaptırmak istediğim işlemi anlattım hocam bu işlemin yapılması için bakım çalışması yaptı yaptığı bakım çalışmasından sonra benden onay istedi ve onayımı verdikten sonra işleme başladık hocam bu işlemin 21 gün süreceğini söyledi sebretmekten beklemekten başka çarem yoktu bekledim bekledim işlem süresince herşey iyiydi hiç bir sorun yoktu allaha şükür işlemin henüz da 14üncü gününde kız bir anda yanıma gelip benle konuşmaya başladı benimle oturup bir şeyler içmek istediğini söyledi çok mutlu oldum işlem devam etti ve işlem sonunda Medyum Muhammed El Ziyad hocam sayesinde istediğim mutluluğu buldum aşık olduğum kız bana geldi ve beni çok seviyor herşey çok güzel oldu bunların hepsi Medyum Muhammed El Ziyad hocam sayesinde alah senden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu