Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Rahmetullah Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Farklı işlemler medyumların çalışma alanlarıdır. Bu farklılık alanlarının gizli ilimlere dayanmasından gelmektedir.

Medyum Rahmetullah Hoca Kimdir?

Medyum Rahmetullah Hoca hakkında sizler adına bir araştırma gerçekleştirerek merak ettiğiniz noktalara ışık tutmaya çalıştık.

Medyum Rahmetullah Hoca Biyografisi

Medyum Rahmetullah Hoca Konyalı medyumlar arasında yer almaktadır. Bulunduğu bölgenin içerisinde manevi yöntem ilmine daha fazla hakim olduğundan ve ruhani büyüleyici bir ortamın kendi hislerini güçlendirdiğinden bahseden medyum zamanla havas ve hüddam ilmi gibi ilim öğretilerinde de güçlendiğinden bahsetmektedir.

Medyum Rahmetullah Hoca Yorumları

Medyum Rahmetullah Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler kendisinden en sık evlilik büyüsü, kısmet açma ritüelleri, büyü bozma gibi işlemler özelinde destek alarak çalışmalar yaptıklarını yazmışlardır.

Medyum Rahmetullah Hoca Şikayetleri

Medyum Rahmetullah Hoca hakkındaki şikayet yorumlarında medyumun kendisi hakkında verdiği sınırlı bilginin kişilerin güven konusunda çekinceler yaşamasını sağladığı en sık yazılanlar doğrultusunda ortaya çıkandır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamünaleyküm arkadaşlar ben on yıllık evliyim eşimi çok seviyorum onunda beni çok sevdiğini düşünüyorum yoksa kimse kimseye on yıl katlanmaz eşim ile çok iyi giden bir evliliğimiz vardı fakat eşim bu son dokuz aydır olur olmadık sebeplerden dolayı sorunlar yaratmaya başladı bu sorunlar gün geçtikçe Çığ gibi büyüyerek çok büyük kavgalara döndü bu durumu düzeltmek için bir çok kez konuşmak istedim her seferinde beni kırmak istemediğini belirterek konuşmak istedi ve her konuşmaya başlamadan önce bu durumun düzelmesinin mümkün olmadığını söyledi ben tam ümidi kesmişken bir arkadaşım beni medyum Mesih hoca ile tanıştırdı hocama bütün derdimi sıkıntımı anlattım bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta bana saçma gelsede denemek istedim çünkü eşimin ne kadar kavga edersek edelim çok seviyordum benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle olup bittikten sonra eşim ile aramda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu