Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Recep Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Recep Hoca hakkında hiçbir bilgiye ulaşamadığınızın farkındayız. Bugün yine sizler için hakkında zor bilgi bulunan medyumlardan birini seçtik. Amacımız her zamanki gibi kesin ve doğru bilgilerle sizlerin arayışlarını en güzel şekilde karşılamak. O halde başlayalım!

Medyum Recep Hoca Kimdir?

Sitemizi ilk kurduğumuz andan itibaren misyonumuz, bilinen, duyulan veya görülen her medyumları araştırmak ve etik kurallar çerçevesinde siz okuyucularımıza sunmaktı. Bunu yaparken elbette zaman zaman zorlanacağımızı biliyorduk ama bu kadarını tahmin etmiyorduk. Bunun nedeni ise ciddi bir bilgi kirliliğinin olması ve bunun yanında bir de bilgi bulmanın zorluğu… Tüm bunlara rağmen pes etmeyerek yine hakkında çok zor bilgi edinileceğini bildiğimiz Medyum Recep Hoca’yı tercih ettik. Sonuç olarak ise bazı doğruluğundan emin olduğumuz bilgilere ulaştık. Umarız sizlere olabildiğince yardımcı oluruz.

Medyum Recep Hoca Biyografi

Şimdi ise bin bir zorlukla ulaştığımız bilgileri size tarafsız bir şekilde aktarmakta! Medyum Recep Hoca, 51 yaşında olan ve Bursa’da ikamet eden orta yaşlı medyum hocalarımızdan biridir. Kendisinin uzmanlık alanı daha çok aşk büyüleri üzerinedir. Aşk büyüsü, aşk tılsımı, canbar aşk büyüsü, bağlama büyüsü, bağlama duası gibi hizmetlerinde oldukça iddialıdır. Genelde müşterilerine bu konular üzerinde hizmet vermekte olsa da diğer büyü konularında da yardımcı olmaya çalışmaktadır. 51 yaşında olduğunu öğrendiğimiz Medyum Recep Hoca ise çevresine halen kendini geliştirmekte olduğunu söylemekten çekinmemektedir.

Medyum Recep Hoca Şikayetleri

Medyumlar hakkında araştırmalarımızı yaparken kendileri hakkında öğrendiğimiz bazı şikayetleri de bu başlık altında toplamaya karar verdik. Bunun nedeni ise sizlerin hizmet almadan önce en çok dikkat edeceğiniz konunun, elbette gelen şikayetler kısmı olacağıdır. Bugüne kadar sayısız medyumu araştırdık ve genelde karşılaştığımız şikayetlerin bazılarının aynı olduğunu gördük. Yüksek miktarda para talebi, bilgi yetersizliği, arandığında ulaşamama veya vaatleri yerine getirememe… Medyum Recep Hoca da bu tür şikayetlerden kendine düşen payı almış durumdadır. Biz, sizleri daha da net aydınlatacağını düşündüğümüz şikayetlerden birine, aşağıdaki yorum paragrafımızda yer verdik.

Medyum Recep Hoca Yorumları

İşte Medyum Recep Hoca hakkında gelen detaylı yorumlardan bir tanesi;

‘’ Erkek arkadaşımla yaklaşık 3 yıldır birlikteydik ve oldukça mutluyduk. Fakat buna rağmen bir türlü birlikteliğimiz evliliğe doğru gitmiyordu. Gittikçe canımı sıkan bu durum nedeniyle en sonunda ben de bir hocadan destek almaya karar verdim. Annem ve teyzem de bu konuda bana destek verdi ve yanımda oldular. İnternetten ufak bir araştırma yaptık ve Medyum Recep Hoca’nın aşk büyülerinde ilk sıralarda yer aldığını gördük. Bir akşam için kendisinden randevu istedik fakat randevularının çoğunlukla telefonda gerçekleştiğini söyledi. Özel bir randevu veremeyeceğini çünkü bulunduğumuz il içerisinde yer almadığını söyledi. Kendisinden evlilik büyüsü talep ettik ve birkaç gün boyunca telefonda iletişim haline kaldık ama bu süre zarfında erkek arkadaşımla ilişkimiz kötüleşiyordu. Kendisine bundan bahsettiğimde ise korkmama gerek olmadığını söyledi. 2 hafta boyunca iletişim halinde kaldık ve bana söylediği tüm işlemleri yaptım. 2 haftanın sonunda ise erkek arkadaşımdan ayrıldım. Bu duruma ne denir, ben de bilmiyorum. Evlenme vaadiyle başladığım bu işten ilişkimi bitirerek çıktım. ‘’

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hayırlı günler, ben Arda . Çok aşık olduğum evliliğim ve dünyalar güzeli 2 çocuğum var. Eşimle lisede tanışmıştık yıllardır birlikteyiz. Son zamanlarda çok değişik davranmaya başlamıştı hareketleri, bakışları, bana karşı konuşması çok değişik geliyordu kafamda kurmaya başlamıştım diyebilirim ama hep yorgunluğumuza verdim kendisi hemşire nöbetlerden dolayı yoruluyor diye düşünüyordum ama bu kadarda olmayacağı aklımın hep kenarındaydı. Günler geçti ve artık yüzüme bile bakmaz hale gelmişti çocuklarımıza bile kötü davranmaya başlamıştı. Asla olmayacak kadar ilgisizdi çocuklarımıza karşı. Bu durum beni hayli üzdü. Ona sorduğumda bir şeyim yok diyip benimle kavga etmeye başlıyordu. Ne yapacağımı şaşırmaya başlamıştım. A desem kavga eder hale geldik. Bu durum benim aleminde gözüne batmış ki annemle konuşurken bana Medyum Mesih Hoca’ya gitmemi söyledi. Böyle şeylere pek başvurmadığım için annemi şiddetle reddettim. Zaman geçiyordu ve eşimle aramız dahada kötü oluyordu. Artık annemin söylediğini yapmaya karar vermiştim Medyum Mesih Hoca’ya gitmeye karar verdim. Birkaç işlemler ile eşimin düzelmesine yardımcı olmuş. Evinden çocuklarından ayirmak isteyenlerin de niyetini tersine cevirdik. Allah Medyum Mesih Hocadan razı olsun. İyi ki kendisine başvurdum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu