Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Rojden

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Rojden ile ilgili tüm bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabileceğiniz yazımıza hoş geldiniz. Sizler için bir kahve eşliğinde keyifle okuyabileceğiniz bir yazı hazırladık. Medyum Rojden’in hizmetlerinden faydalanmak istiyor ve kendisi hakkında öncelikle kısa birkaç bilgi edinmek istiyorsanız, sizler için yazımız oldukça faydalı olacaktır.

Medyum Rojden Kimdir?

Sessiz sedasız adını duyuran isimlerden bir tanesidir Medyum Rojden. Kendisi yavaş yavaş tanınırlığa ulaşmakta fakat halen kendisine ait bir web sitesi ne yazık ki yok. Bu nedenle kendisi hakkında bilgi edinmek olabildiğince zor olabilmektedir. Fakat endişelenmeyin! Güvenilir kaynaklarımız aracılığıyla sizlere en doğru bilgileri ulaştırmaya çalışacağız. Eğer kahvenizi de aldıysanız gelin dedikodu yapmaya başlayalım!

Medyum Rojden Biyografi

Kürt asıllı Medyum Rojden, 1972 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. 48 yaşında olan medyum, anadili gibi Arapça bilmektedir. Şu an halen ise Diyarbakır’da hayatına devam etmektedir. Diyarbakır’da verdiği güzel ve memnun kalınan hizmetleri sayesinde başka illerde de adı yayılmaya başlamıştır. Bugün yalnızca Diyarbakır’dan değil Türkiye’nin pek çok yerinden müşterilere sahiptir. El fallarından kahve fallarına, ak büyülerden kara büyülere ve Vefklerden dualara kadar pek çok hizmet vermektedir. Kendisiyle iletişime geçmek için Google’dan kısaca bir araştırma yapılarak iletişim bilgilerine ulaşılabilir.

Medyum Rojden Yorumları

Tam bir aşiret kızı olan Medyum Rojden, biraz asabi bir kişiliğe sahip diyebiliriz. Kendisinden hizmet alan çoğu müşteri de bu şekilde yorumlarda bulunmuştur. Mağduriyetini anlatırken ağlayan müşterilerine çok sert bir ses tonuyla bağırıp yargılamıştır. Kendisinden hizmet almaya geldiğiniz zaman oldukça ciddi olmanızı ve duygusallığı bir kenara bırakmanızı istemektedir. Belki de kendisinden hizmet almadan önce sizlere bu bilgiyi aktarmamız iyi olacaktır.

Medyum Rojden Şikayetleri

İşimiz gereği bugüne kadar birçok medyumu sizler için inceledik ve yorumladık. Sayısız medyumun hayatına, kendisine gelen yorumlara ve şikayetlere şahitlik ettik. Sizinle birlikte yüzlerce medyumu biz de tanımış olduk. Her medyumu kaleme aldığımızda farklı şikayetler ve farklı olaylar ile karşılaştık. Medyum Rojden’de belki de bu bakımdan aklımızda kalacak medyumlardan biri olacaktır. Kendisine gelen bir şikâyeti sizler için de doğrudan buraya aktarıyoruz.

‘’ Medyum Rojden’den bir yakın arkadaşım aracılığıyla haberim oldu. Eşimle ciddi bir para sıkıntısı yaşıyorduk. Pandemi sebebiyle kendisi eski işinden olmuştu ve bu sırada kredi kartlarına ciddi derece de borçlanmıştık. Eşimin zoruyla ne yazık ki altınlarımın hepsini satarak borçları kapatmak zorunda kaldım. Bu beni maddi manevi gerçekten yıpratmıştı. Eşim de borçları kapatmasıyla işsiz güçsüz birkaç ayda daha boş boş gezdi. Beni bu rahatlığı gerçekten mahvetti. Daha sonrasında Medyum Rojden’in bana yardımcı olabileceğine inanarak bizi rahata çıkarması adına birkaç tılsım veya vefk uygulamasını rica ettim fakat kendisi maddi olarak sıkıntılı olduğumuzu bilmesine rağmen çok ciddi ücretler talep etti. Gücümün yetemeyeceğini söylemem üzerine ise ne yazık ki beni kovar gibi geri gönderdi, maalesef sizinle bunu paylaşmak istiyorum. Kimsenin benimle aynı duruma düşmesini istemem. ‘’

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Hayatımızın odak noktası yaptığımız zaman sevdiklerimizin zarar görmesini istemediğimiz gibi gelecek zararları da önlemek isteriz. Benim hayatimin merkezi kızımdir. Kızım severek evlendiği için kesinlikle destek olmuşumdur. Fakat kaynanası bir türlü kızımı kabullenemiyordu ve buna kızım çok üzülüyordu. Artık evlendikleri için pek birşey yapamıyordu annesi. Bu kadar ileri gideceğini bilmiyordum. Damadımın annesi sırf kızımı istemediği için onları ayırmak istemişti. Suçlu olarak ta kızımı göstermişti. Ben kızımı evladımı tanıyorum. Bir tuhaflık olduğunu fark ettim ve biraz da soruşturmam sonucunda Medyum Mesih hocamla tanıştık. Hocamızın dedikleri tamamen doğruydu birebir ilgilenerek eski haline getirmiştim kızımı. Büyü bozulduktan sonra damadın annesi olduğu ortaya çıkınca artık hayatlarına bakmalarını sağladık. Allah Medyum Mesih hocamdan razı olsun . Sizlerde danışmanız yeterli olacaktır.

  2. Herkese merhaba ben yaklaşık 2 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşım vardı ailesi beni hiç istemiyordu ama biz yine her şeyi bir kenara bırakıp evlendik ikimiz mutluyduk ama eşimin ailesi beni hiç istemiyordu en baştan beri ayrılmamızı istiyorlardı evlendik mutluyduk ama son 1.2 ay içerisinde eşim bana karşı kötü davranmaya başlamıştı işten geliyor hoşgeldin diyorum tersliyor nasılsın diyorum tersliyor bir değişiklikler vardı eşimde ama ne olduğumu çözemiyordum komşularda otururken bir ablama söyledim o da tanıdığı meşhur bi hoca olduğunu söyledi Medyum Mesih hocamı araştırmaya başladım sayfasındaki yorumlar çok güzeldi ablamda bana önerdi ve bende aramaya karar verdim aradım Medyum Mesih hocamı konuştuk derdimi anlattım önce bakım yaptı ve üzerimizde büyü olduğunu söyledi büyük ihtimalle kayınvalidem yaptırmıştır dedim hocama bilemem orası dedi ve bende hocamdan büyüyü bozmasını eşimi bana geri bağlamasını istedim işleme başladık işleme başladıktan 8 gün sonra eşim tekrardan eski haline dönmeye başladı ve işlemin 15inci gününde eşimle aramız düzeldi her şey eskisinden daha güzel oldu eşimle eskisinden daha çok mutluyuz her şey Medyum Mesih hocam sayesinde oldu size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam iyiki sizi aramışım Allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu