Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Ruhani Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bir medyum için belki de en uygun isimdir, Ruhani. Muhtemelen Medyum Ruhani Hoca’da özellikle seçmiştir diye düşünüyoruz. Eğer kendisinin gerçekten adı Ruhani ise medyum olması kaçınılmazmış, diyebiliriz. Peki, ismi bu denli yaptığı meslekle uyum için olan Medyum Ruhani aslen kimdir, nerelidir, nerede yaşamış ve eğitim almıştır? İşte tüm bunları yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Medyum Ruhani Hoca Kimdir?

Bildiğiniz üzere büyüler çoğu zaman hayatın her alanında ruhani varlıklarla iletişime geçmeyi gerektirir. Medyumlar ise bu ruhani varlıklarla en sağlıklı şekilde iletişim kurabilen ve doğuştan telepatik iletişime sahip olan kimselerdir. Medyum Ruhani de mesleğine en uygun ismin bu nedenle Ruhani olacağını düşünmüş ve medyum olduktan sonra ismini bu yönde değiştirmiştir.

Medyum Ruhani Hoca Biyografi

Kendisi hakkında kısa bir ön bilgi vermenin ardından şimdi ise asıl bilgileri aktarmaya geçiyoruz. Eğer siz de Medyum Ruhani ile çalışmak istiyorsanız buradaki bilgiler gerçekten çok önemli olacaktır. Medyum Ruhani, aslında bir memur emeklisidir fakat mesleğini icra ettiği dönem boyunca daima medyumluğa ilgili duymuş ve çalışmalar yürütmüştür. Emekli olmasının ardından ise kendisini olan güveniyle medyumluk hizmeti vermeye başlamıştır. Tam emin olmamakla birlikte şu anda 60 yaşında olduğunu öğrendiğimiz Medyum Ruhani, yaklaşık 10 yıldır aktif olarak hizmet vermektedir. Kendisi uzmanlık alanı olarak büyü bozma işlemlerini seçmiştir çünkü ruhani varlıklarla olan güçlü iletişimi sayesinde en zorlu büyüleri bile kolaylıkla çözebileceğine inanmaktadır.

Medyum Ruhani Hoca Yorumları

İsmiyle dikkatleri üzerine çeken Medyum Ruhani Hoca’ya ulaşmak oldukça kolaydır. Kendisine internet üzerinden ufak bir göz attığınızda iletişim numaralarına kolayca ulaşabilirsiniz. Yapılan yorumlarda ise telefon görüşmelerinde gerçekten çok ilgili olduğunu iletmişler, biz de bu konuyu teyit etmek üzere kendisiyle bir müşteri gibi iletişime geçtik ve denildiği gibi ilgili, alakalı ve son derece anlayışlı olduğunu gördük. Kendisinden hizmet almanın dışında hayatınızdaki problemlere karşı kısa ve ufak tüyolar almak için de iletişime geçilebilir.

Medyum Ruhani Şikayetleri

Şikayetler kısmı her zaman yazılarımızı okuyan bireyler için en önemli kısım olmuştur. Bizler de yaptığımız işin bilincinde olarak hem ilgili medyumu karalamadan hem de okuyucularımızı yanıltmadan şikâyet köşemizde oldukça hassas davranmaktayız. Karşımıza çıkan tüm yorumları ince eleyip sık dokuyup gerekirse teyit ettirip bu şekilde sizlere sunmaktayız. Gün geçtikçe çoğalan medyum sayısı ve bu sektördeki rakiplerin artması nedeniyle medyumları kendileri arasında oldukça çekişmelidir. Ayrıca bazı medya fareleri yani, internet dolandırıcıları da bu furyaya dahil olmuştur. Kısacası medyumların başı hem rakipleri hem de sahte ve dolandırıcı medyumlar ile oldukça derttedir.

Mesleğinde en iyi şekilde hizmet verip en ahlaklı şekilde icra eden medyumlar hakkında bile ortaya yalan dolan şikayetler dökülmektedir. Bu nedenle bir medyum hakkında şikayetlere göz atarken ne yazık ki kesinliğinden emin olup onu yargılamak pek doğru bir hareket olmayacaktır. Fakat biz medyum yorumları sitesi ekibi olarak tüm bunlara karşı çıkmak ve okuyucuları doğru bilgilendirmek adına bu yola baş koyduk. Bugün yine kendisine gelen şikâyetleri aktaracağımız Medyum Ruhani Hoca için birçok kötü şikâyette geldiğini görmekteyiz.

Dolandırıcı olduğundan hatta böyle bir medyumun aslında var olmadığına dair pek çok söylenti etrafta dolaşmaktadır. Bizler ise kafanızı karıştırmamak adına kendisinden bizzat hizmet alan biri ile iletişime geçerek doğru ve teyitli bilgi almak istedik. Medyum Ruhani Hoca’dan uzun süreli bir hizmet alan M.A’nın söylediğine göre kendisi başlarda gerçekten çok ilgili fakat daha sonrasında ise sizi sürecin geri kalanıyla baş başa bırakmakta ve büyüler nedeniyle ruhani varlıklar tarafından rahatsız edildiğinizde de hiçbir yardımda bulunmamaktadır. M.A’nın söylediğine göre büyü hizmetinin ardından başına gelebilecekler hakkında hiçbir şekilde kendisine bilgi verilmemiştir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. benim bi süredir görüştüğüm bi kız arkadaşım vardı hemen hemen her gün beraberdik herşeyimiz birdi yaklaşık 1 yıldır sevgiliyiz birbirimizi çok seviyoruz ama ben artık ciddiye gitsin istiyordum bi yüzük takalım da adını koyalım istiyordum ama kendisi daha henüz erken diyordu ama ben korkuyordum ayrılırız diye o yüzden hemen bi şekilde nişan yapalım istiyordum aileler bile tanışmıştı onlarda razıydı ama kız arkadaşım istemiyordu ben o kadar konuştum ailesi o kadar konuştu ama olmuyordu bi türlü bende bi hoca arayışına girdim Medyum Mesih hocam ile tanıştım derdimi anlattım kızı kendime tam bağlamak ve evlenmek istediğimi söyledim ve hocamda yardımcı oluruz dedi işe başladık yaklaşık 10 gün süren bi çalışma oldu ama hocam saolsun benimle çok ilgileniyordu ve işimiz oldu allahıma şükürler olsun Medyum Mesih hocam sayesinde sevgilim artık kendi istiyor nişan takmayı kendisi diyor artık evlenelim diye ve bana eskisinden daha fazla bağlandığını ve eskisinden daha fazla sevdiğini farkettim allah ne muradın varsa versin inşallah Medyum Mesih hocam iyiki tanımışım sizi

  2. Merhablar biz eşimle aylardır ayrıyız ama ben geri dönmesi geri gelmesini istiyordum ve hoca arayışına girmiştim internette yaptığım araştırmada bir çok hocayla görüştüm hiç biri bu çalışmayı yapamadı hepsi yalancı çıktı oyalıyorlardı beni ve bi tane meşhur bi hocaya denk geldim Medyum Mesih hocama denk geldim hocamın sayfasında ki yorumlar çok güzeldi herkes mutlu olduğunu yazmış memnun olduğunu yazmış açıkçası güvenememiştim ilk başta ama aramaktan başka çarem de yoktu aradım hocamı görüşme yaptık konuşması bana çok samimi ve dürüst geldi yapacağımız iş içerisindeki işler için söyledikleri aklıma yattı ve işleme başladık işlem süresince her gün görüşme yapıyorduk ve işlem bittiğinde eşim bana geri döndü ve çok mutluyuz herşey senn sayende oldu Medyum Mesih hocam allah senden razı olsun herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu