Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Rüya

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar farklı alanlar içerisinde çalışmayı kabullenmiş bu alanların getirileri ile hareket eden ve farklı ilim sahibi olduklarından bahseden isimlerdir.

Medyum Rüya Kimdir?

Medyum Rüya hakkında sizler adına bir araştırma gerçekleştirdik. Medyumun kimliği ve sahip oldukları kapsamında doğru kaynaklardan edindiğimiz bilgileri yazımıza aktardık.

Medyum Rüya Biyografisi

Medyum Rüya sektör içerisine küçük yaşta birçok medyum gibi fal bakarak giren isimlerdendir. İlk zamanlarda kahve ve el falı baktığından bahseden medyum zamanla farklı medyum hocalardan destek alarak su, tarot kart açılımı ve yıldızname haritası gibi işlemlerde bilgi sahibi olduğundan da bahsetmektedir. Bunun yanı sıra medyum ritüel işlemlerinde de çalıştığını eklemektedir.

Medyum Rüya Yorumları

Medyum Rüya hakkında yapılan yorumlar içerisinde kendisine fal baktırmak, yıldızname haritası bakımı yaptırmak adına kişilerin ulaştıkları ve medyum ile çeşitli kanallardan iletişime geçtikleri belirtilenlerdendir.

Medyum Rüya Şikayetleri

Medyum Rüya hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda da medyuma direkt olarak ulaşmanın zor olduğu ve kendisi ile çalışmak için aracılar ile iletişime geçilmesi yazılan şikayetlerdendir.  

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben Fatma Yaklaşık 7 aydır eşimle çoğu zaman sebepli çoğu zaman sebepsiz kavga ediyorduk. 2 ay önce benim ile boşanmak istediğini benimke birlikte olmak istemediğini söyledi ve çekip gitti. Ne yaparsam yapıyım zerre umrunda olmadı. Bir arkadaşımın önerisi üzerine Medyum Mesih ile tanıştım o bana eşini sana geri döndüreceğim dedi. İlk başta ön yargılı olsamda bana söylediği işlemleri harfiyen yerine getirdim. Bütün işlemleri yerine getirdikten sonra sonunda eşime kavuştum. Allah sizden razı olsun hocam

    1. Merhaba arkadaşlar ben eylül. 4 yıldır evliyim ama son 2 aydır eşimi tanıyamıyorum ortada hiçbirşey olmamasına rağmen kavga çıkartıyor ve evi terk ediyor. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Mesih hocayla tanıştım ilk başta ön yargılı olsamda bana 14 gün içerisinde herşeyi düzltebileceğini söyledi ve işlemlere başladık söylediği işlemleri harfiyen yerine getirdim ve irtibatı hiç kesmedim sonunda eşim eski haline döndü allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu