Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Şabil

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilimler konusunda uzman isimlerdir Gizli ilimler ve manevi yöntem uygulamaları kapsamında çalışan bu isimler mera uyandırmaktadır.

Medyum Şabil Kimdir?

Medyum Şabil ismini, bu ismin ardındaki gizemi sizlerin de merakı doğrultusunda araştırdık. Medyumun çalışmayı tercih ettiği alan, sahip olduğu ilimler ve tecrübeleri kapsamında ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlerle paylaştık.

Medyum Şabil Biyografisi

Medyum Şabil hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikli olarak birincil kaynakları da referans alarak kendisinin Fas doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Çocukluk yıllarını burada geçirdiğinden bahseden medyum zamanla aile ile birlikte Türkiye’ye göç ettiğinden de bahsetmektedir. İlk dizi bilgi eğitimlerini faşta tamamladığından bahseden medyum göç etmelerinin ardından buradaki medyum hocalar vasıtası ile medreselerle tanıştığından buralarda da farklı ilim eğitimleri aldığından bahsetmektedir. Havas ve hüddam ilmi eğitimleri ile kendisini uzmanlaştırdığını da eklemektedir.

Medyum Şabil Yorumları

Medyum Şabil hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler kendisinin birçok farklı alanda çalıştığından ve hızlıca dönüş yaptığından dolayı medyumu tercih ettikleri kapsamında yorumlarını belirtmişlerdir.

Medyum Şabil Şikayetleri

Medyum Şabil hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda en sık olarak yazılanlardan birisi medyumun sadece yüz yüze çalışıyor olması online hizmet veremiyor olması durumudur.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Daha önce bir çok medyum tarafından dolandırıldım ben hemen hemen sekiz aydır eşimle problemler yaşamaya başladım yani bu problemleri çözmek için eşimle konuştum bir yalvardım yakardım fakat hiçbir işe yaramadı bunun üzerine internette yaptım araştırmalar sonucunda bir çok medyum buldum fakat gerçekten doğru medyumu bulmak çok zor birkaç kişiye işlem yaptırdım ve dolandırıldım yaptığım son araştırmalarda medyum Mesih hocayı buldum iletişime geçtim bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözebileceğiini söyledi fakat ben tekrar dolandırılmaktan korkuyordum son bir umut denedim işlemlere başladık işlemler boyunca benden her gün bilgi alması bana daha çok inanç verdi ve gerçekten işlemler tamamıyla bittikten sonra eşim ile aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu