Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Sadık

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Sizler için sürekli yeni medyumlar bulmaya uğraşıyoruz. Bugün ise karşımıza Medyum Sadık çıkıyor. Medyum Sadık’ın ilginç hayat hikayesini keyifle okuyacağınıza inanıyoruz.

Medyum Sadık Kimdir?

Medyum Sadık bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, papaz büyüsü, sabun büyüsü ve aşk ritüeli yapan bir medyumdur. Yazımızda büyü bozma konusuna çok fazla değinmedik, bu yüzden biz de bu bölümde değinelim istiyoruz. Büyü bozma konusunda da Medyum Sadık’a gidenler vardır. Ayrıca büyü bozma da başarılı olduğuna dair bilgiler aldık. Medyum Sadık’a bu büyüleri ve büyü bozma hakkında bilgiler almaya gidebilirsiniz ama bağlama büyüsünü yaptırmaya gitmenizi önermiyoruz. Buna yazımızın devamında değineceğiz.

Medyum Sadık Biyografi

Medyum Sadık Rize’nin Pazar ilçesinde doğmuştur. Lise yıllarına kadar Rize’de kalan Medyum Sadık, ailesiyle İstanbul’a taşınmıştır. Oturduğu yerde biri medyumluk yapıyordu, daha genç olmasından dolayı bu durum çok ilgisini çekmiştir. O medyuma gitmiş, o medyum gizli ilimlere karşı yeteneği olduğunu söylemiş ve bu yeteneğini kullanması gerektiğini öğütlemiştir. İlk önce bu fikir Medyum Sadık’a saçma gelmiş fakat biraz düşününce de medyumluk eğitimi almaya karar vermiştir. O gittiği medyumdan eğitim almaya başlamış, onun yanında durmuştur.  Daha eğitim almasının gerek olmadığına karar vermiş, kendine ait medyumluk yeri açmaya karar vermiştir. Rize’ye daha dönmeyip hala İstanbul’da medyumluk yapmaktadır. Tecrübelerini Rize halkına aktarmak istiyor ama İstanbul daha büyük olduğu için burada daha iyi iş yapacağını düşündüğü için İstanbul’da kalmaya karar vermiştir. Amacı hem İstanbul’da daha çok tecrübe kazanmak hem de kazandığı tecrübeleri aktarmaktır.

Medyum Sadık Yorumları

Medyum Sadık’ın hakkındaki yorumlara gelecek olursak Medyum Sadık tanıttığımız medyumlardan biraz daha az tecrübeye sahiptir. Az tecrübeye sahip olan medyumları karşınıza getirmiştik. Sizin karşınıza getirmemizin nedeni onlara biraz daha şans vermektir. Medyumların tecrübelerine bakmayıp sadece sözlerinden etkilenen vatandaşlarımız için bu medyumları karşınıza getiriyoruz. İşinize yarayacak hiçbir medyumu kaçırmak istemiyoruz. Medyum Sadık hakkındaki yorumları ya da şikayetleri henüz bilmiyorsunuz. Bu yazımızın geri kalanında detayları öğreneceksiniz.

Medyum Sadık Şikayetleri

Medyum Sadık’ın hakkında bazı yorumların olduğunu dile getirmiştik. Bunların geneli şikâyet üzerinedir. Bizde size gelen yorumları derleyip toplayıp size yazacağız. Genelde bağlama büyüsü yapanların şikayetleridir. Bağlama büyüsünü genelde kadınlar eşlerini eve bağlamak için yapıyor. Bu büyüyü yaptırmış kadınlar, bu büyünün hiçbir şekilde işe yaramadığını söylüyor. Eşleri eve bağlanmamış aksine evden uzaklaşmıştır. Büyüyü yaptıranlar çok pişman olmuş keşke büyüyü yaptırmaya başka medyumlara gitseydim dediler. İnsanların tabi ki de parası gitmiş ama onlar en çok psikolojik olarak bu durumdan rahatsızlar. Maddiyatta önemli bir olgudur. İnsanların paraları boşa gitmiş ve o kadar para gittikten sonra bari büyü işe yarasaydı diyorlar. Bağlama büyüsünün işe yaramadığını yazdık fakat diğer büyüleri belki işe yarıyordur bu konuda sizleri yanıltmak elbette istemeyiz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir arkadaşımın önerisi üzerine Medyum Mesih hocamı araştırdım internetten numarasını buldum aradım hocamı hocama nişanlımla olan sorunlarımızdan bahsettim nişanlımla sürekli kavga ediyorduk sürekli tartışıyorduk sorunlarımız hiç bitmiyordu hocam çözebileceğini söyledi bize yaptığı bakımda üzerimize yapılmış olan bir büyü olduğunu söyledi hocam kimseyle bir sorunumuz yoktu kim ne yaptırır diye düşündüm kafayı yemek üzereydim nişanlımla ayrılma aşamasına gelmiştik ama hocam çözebilirim demişti Medyum Mesih hocamla işleme başladık önce büyüyü bozup sonrada nişanlımı bana geri bağlayacağını belirtti hocam bu işlemin 21 gün süreceğini söylemişti işlem süresince çok tedirgindim çok korkuyordum ama başka çarem de yoktu hocama çok güvendim güvenim de boşa çıkmadı allahıma şükürler olsun daha 15 gün olmuştu ki nişanlımla aramız düzeldi herşey daha iyiye gitmeye başladı toparladık kendimizi ve düğün günümüz de allahıma şükürler olsun Medyum Mesih hocam sayesinde mutluluğuma tekrar kavuştum allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam iyiki varsınız herkese tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu