Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Şahbeşir

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Gizli ilim öğretileri herkesçe bilinen ve hakim olunan konular değildir. Medyumlar bu konularda ilgili ve bilgili kişilerdir.

Medyum Şahbeşir Kimdir?

Medyum Şahbeşir hakkında bir araştırma gerçekleştirerek medyumun kimliği, medyumluk mesleği, tecrübeleri ve kendisine kattıkları hakkında bilgi sahibi olup yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Şahbeşir Biyografisi

Medyum Şahbeşir hakkında ulaştığımız ilk bilgi medyumun 1985 doğumlu Adıyam’ın Kahta ilçesinde yaşadığı bilgisidir. Medyum 7 yaşından beri doğuştan gelen ilmi yeteneği ve ilhamını farklı eğitimler ile genişlettiğinden bahsetmektedir. Metafiziksel ve ilahi ilimler konularında farklı eğitimler ile yaşam koçluğu eğitimlerini de yaşamda uyguladığından bahsetmektedir. Medyum farklı birçok konuda uzmanlığı bulunduğundan da bahsetmektedir.

Medyum Şahbeşir Yorumları

Medyum Şahbeşir hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumdan en sık canbar, kabala, kara büyü, papaz büyüleri konusunda destek, danışmanlık aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Şahbeşir Şikayetleri

Medyum Şahbeşir hakkındaki şikayet yorumlarında medyumun çalışma alanının yalnızca büyüler olması en sık yazılan şikayetlerdir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Muhammed El Ziyad hocam teşekkür ediyorm sizlere ciddwn beni bulundugum skıntının içinden çekip aldınız minnettarım artık herşey yolunda ve soran soruşturan herkese sizleri önerecegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu