Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Sahra

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyum Sahra hakkında bilmediğiniz her şeyi öğrenmeye hazır mısınız! Bugün yine genç, mesleğinin henüz başında ve kadın bir medyumu sizler için inceleyeceğiz. Açıkçası en az sizin kadar biz de kendisi hakkında tüm detayları, yapılan yorumları ve şikayetleri merak ediyoruz.

Medyum Sahra Kimdir?

Medyum Sahra henüz 31 yaşında, genç bir medyum olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendisi büyülerden daha çok aşk, geri döndürme ve kısmet açma gibi büyüler üzerine çalışmalar yapmaktadır. Hemcinslerinin en büyük sorunu olan kısmetsizlikle ilgili onlara birebir olarak hizmet vermektedir. Peki siz, eğer her işinizde başarısız oluyorsanız bunun kısmetsizlikten kaynaklanabileceğini düşündünüz mü? Kısmet dediğimiz şey o kadar önemli bir unsur ki sizi gerçekten sevmeyen ve kıskanan birileri kısmetinizi bağlayacak büyüler yaptırabilir. Kısmet bağlama işleminin oldukça kolay ve garantili olması bu işi daha da tehlikeli hale getirmektedir. Günümüzdeki birçok medyum kısmetsizlik ve kısmet bağlama konularına ilişkin kesin çözüm sunan hizmetler vermeye çalışmaktadır.

Medyum Sahra Biyografi

1990 yılında Diyarbakır ilimizde dünyaya gelen Medyum Sahra, şu anda halen medyumluk konusunda eğitim aldığını bildiğimiz medyumlardan bir tanesidir. Kendisi Diyarbakır’da doğmuş olsa da tüm eğitim hayatını İstanbul’da geçirmiştir. İleri derecede Arapça bilmektedir. Medyum Sahra’nın asıl ismi ise Sahra değildir, kendisi kökeni Arapça olan Sahra ismini özellikle tercih etmiştir. Antarktika’nın kuzeyinde bulunan çöle adını veren Sahra ismi anlam itibariyle de çöl demektir. Aldığımız bilgilere göre Medyum Sahra’nın bu ismi almak istemesinin sebebi Sahra çölünü çok görmek istemesindendir. Medyum Sahra bugün halen İstanbul’da kendi evinin çatısı altında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Medyum Sahra Yorumları

Eğer işinizde henüz genç ve tecrübesizseniz öğrenmeye oldukça hevesli ve heyecanlı olmanız gerekir. Medyum Sahra da bildiğiniz gibi daha mesleğinin oldukça başındadır. Medyum olmaya karar verme süreci ise oldukça sancılı olmuştur ve bu nedenle mesleğine biraz geç adım atmıştır. İşinin getireceği korkular, tehlikeler ve belki de yorumlar… Onun biraz bu durumdan çekinmesini sağlamıştır fakat her şeyi bir kenara bırakarak asıl yapmak istediği işin bu olduğu fark edince resmi olarak medyumluk hizmeti vermeye başlamıştır. Tam emin olmamakla birlikte yaklaşık 5 yıldır hizmet verdiği söylenmektedir. Daha önce de söylediğimiz gibi kendisi halen bu konularda eğitim almaktadır. Kendisi mesleğinde çok fazla bir başarıya veya anlatmaya değer bir tecrübeye sahip olmadığından kendisine ait web sitesinde herhangi bir biyografiye de yer vermemiştir. Bizce olması gereken de budur. Eğer gerçekten bu işi samimiyetle yapmak istiyorsanız, yalan yanlış bilgilere yer vermektense hiç bilgi vermemek en doğrusudur.

Medyum Sahra Şikayetleri

Medyum Sahra hakkında yapılan şikayetleri araştırmadan önce ondan hizmet alanlara iletişime geçmek istedik. Gözlemlerimize dayanarak kendisinin en çok geri döndürme konusunda hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Müşteriler bunun sebebinin ise Google’da karşılarına çıkan ilk reklam olmasından kaynaklandığını söylemektedir. Geri döndürme işlemi iki türlü şekilde gerçekleştirebilir; büyü veya tılsım. Tüm bu işlemlerden beklenti ise çok basittir, giden kişinin geri dönmesi veya geri dönmeye çalışması… Medyum Sahra’dan hizmet alanlar, bu iki durumunda gerçekleşmediğini dile getirmektedir.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selamın aleyküm. Hayırlı günler herkese bol mutluluk huzur getirmesini diliyorum. Güne bu kadar güzel başlamak inşallah hepimize olur. Çünkü bende çoğunuz gibi herşeyden bıkmış , herkesten umudumu yitirmistim. Kendimi eve kapattim. Günlerce aylarca hiçbir şekilde işlerime gitmemistim. Oysaki bunların tek sebebi 4 yıllık esimin beni bir eşya gibi kullanip bir kenara attigini hissetmiştim. Megersem ailesinin en baştan beri beni istememeleri herşeye ragmen bir evlilik sürecine girdiğimizde ise bizi ayırmak icin bu kadar ileri gidebileceklerini dusunememistim. Artık etrafımdaki arkadaşlarımın benim için tedirgin olup Medyum Muhammed El Ziyad hocamla tanistirdilar. İlk başlarda ben de ciddiye almamıştım fakat gün geçtikçe eşimin beni geri dönmek istediğini hatta eskisinden daha iyi bir başlangıç yaptığımızı fark ettik. Bizim için kötü düşünen ve kötü yollara başvuran insanlar ise sadece mutluluğumuzu izlemekten başka bir seçenekleri kalmadı. Bu da Medyum Muhammed El Ziyad hocam sayesinde gerceklesti. Allah Medyum Muhammed El Ziyad hocadan razı olsun.

  2. Merhaba ben bi erkek arkadaşımdan hoşlanıyordum ama o beni istemiyordu ama ben ona aşıktım onunla birlikte olmak istiyordum herşeyi bıraksın benimle olsun istiyordum ne konuştuysam ne yaptıysam olmuyordu beceremiyordum ve artık bi hocayla görüşmeye karar verdim ve Muhammed El Ziyad Hoca hocamı buldum anlattım derdimi ve yardımcı oldu bana dediklerini yerine getirdi bana o çocuğu bağlayacağını söyledi ve işlem sonucunda 2.3 gün geçtikten sonra çocuk bana aşık oldu ve bağlandı ve şu an birlikteyiz beni bırakmak istemiyor allah sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam herkese tavsiye ederim arkadaşlar iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu