Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Saraç

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilim öğrenimlerini uzmanlığa taşıyan ve bu uzmanlık alanları dahilinde insanlara ruhani ilimler dahilinde yardımcı olan isimlerdir.

Medyum Saraç Kimdir?

Medyum Saraç hakkında sizlerin de bu ismi bize ulaştırması kapsamında araştırmamız radarına aldık. Medyumun isminin ardında yatan tecrübeleri, kendisinin uzmanlık alanları, ilmi bilgileri kapsamında ulaştığımız bilgileri yazımız vasıtası ile sizlere aktardık.

Medyum Saraç Biyografisi

Medyum Saraç ismini araştırma sürecimize dahil ettiğimizde öncelikli olarak kendisinin 1984 doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Medyum Adıyaman doğumludur. Ermeni asıllı bir aileden geldiğinden bahseden medyum Hristiyan olduklarından da çeşitli kaynaklar dahilinde bahsetmektedir. Onun doğumundan hemen önce ölen dedesinin hiç tanışmasalar da kendisine bu mesleği miras bıraktığından da bahsetmektedir. Dedesini tanıyan, hukuku olan kişilerin kendisine destek olduğundan, eğitimler ile ruhani boyutta medyumu güçlendirdiklerinden bahsetmiştir.

Medyum Saraç Yorumları

Medyum Saraç hakkında yapılan yorumlar dahilinde en sık yer verilen durum medyumun işlemlerinin genel olarak ilişkileri kurtarma işlemleri olduğu, bozulan ikili ilişkilerde işlemleri ile insanlara yardımcı olduğudur.

Medyum Saraç Şikayetleri

Medyum Saraç hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyumun mesajlara ve aramalara geç döndüğü birinci kaynaktan direkt olarak medyum ile iletişime geçiliyor olmanın zor olduğudur.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Benim altı yıllık bir ilişkim var geçen sene nişanlandık aramız çok iyiydi her şey dörtdörtlük çok iyi ilerliyordu fakat bu son yedi aydır ufak tefek mevzulardan dolayı tartışmalar yaşamaya başladık yaşadığımız tartışmalar giderek büyüdü akıl olmaz kavgalara dönüştü bu durumu düzeltmek için bir çok kez oturup konuştum fakat hiçbir işe yaramadı bu durumdan yakın bir arkadaşıma bahsettim bana medyum Mesih hocayı tavsiye etti Bey iletişime geçtim hocam bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözbileceğini söyledi benim de onayım üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun

  2. Merhaba arkadaşlar benim 17 yıllık bir evliliğim var eşim ile birbirimizi çok seviyoruz fakat eşim bu son 8 aydır ufak tafek mevzulardan dolayı tartışmalar yaşamaya başladık bu durum ilk başta geçici zannetsemde bu durum daha kötü bir hal aldı bunu üzerine bir çok kez konuşmayı denedim fakat nafile hiçbir işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim hıcam bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta ön yargılı olsamda denemek istedim benimde onayım üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle olup bittikten sonra eşim ile aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  3. Benim yedi yıllık bir ilişkim vardı dört ay önce nişanlandık Nişanlanmadan birkaç ay öncesinde sevgilimle ufak tefek SORUNLAR yaşamaya başladık Bu SORUNLAR gün geçtikçe büyüyerek akılalmaz bir hale geldi birkaç kez siparişimi alıp konuşmaya çalıştım fakat nafile beni dinlemedi bile bu durumdan yakın bir arkadaşıma bahsettim o da bana medyum Mesih hocayı tavsiye etti benim isteğim üzerine iletişime geçtim derdimi hocama anlattım bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta pek inanmasam da başka çarem kalmamıştı denemek istedim benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamiyle olup bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu