Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Seher Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün yazımızda Medyum Seher Hoca’yı evlerinize konuk edeceğiz. Bu yazımızı özellikle Trabzon’da yaşayan vatandaşlarımızın okumasını tavsiye ediyoruz.

Medyum Seher Hoca Kimdir?

Medyum Seher Hoca Trabzon’da medyumluk yapmaktadır. Kendisi de bir Karadenizlidir. Karadenizlileri çok iyi anladığını düşünen Medyum Seher Hoca, Karadenizlileri gerçekten çok seviyor. Trabzon’dan başka bir yere taşımak aklının ucundan bile geçmemiştir. Medyum Seher Hoca, Trabzonluların her zaman yanında olmak, her sorunlarına çözüm bulmak istiyor. Trabzonluların Medyum Seher Hoca hakkında nasıl düşündüğünü daha çok merak ediyoruz.

Medyum Seher Hoca Biyografi

Medyum Seher Hoca Trabzon’un Araklı ilçesinde doğmuştur. Medyum Seher Hoca’nın ailesi de Trabzon’da medyumluk yapmaktadır. Medyumluk yapan bir aileden gelen Medyum Seher Hoca, ailesinin de etkisinde kalarak medyumluk yapmaya karar vermiştir. Eğitim aldıkça bu meslekte de yeteneğini fark eden Medyum Seher Hoca başka bir mesleğe adım atmayı bile istememiştir. Kendini bu doğrultuda geliştirmeye başlamıştır. Daha çok kişiye hizmet vermek isteyen Medyum Seher Hoca, Trabzon Araklıdan Trabzon merkeze taşınmıştır. Tam 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Direkt olay değil bu meslekte 20 yılını devirmiştir. Medyum Seher Hoca, Trabzon halkına hizmet etmekten çok memnundur. Başarılı olduğunu düşünen Medyum Seher Hoca, bütün Türkiye’ye hizmet vermekten keyif alacağını düşünüyor.

Medyum Seher Hoca Yorumları

Medyum Seher Hoca, Trabzon halkından memnun ama Trabzonlular Medyum Seher Hoca’dan memnun olduğunu söyleyemeyiz. Trabzonlulardan çok şikâyet aldığımızı söylemek mümkündür. Oysaki Medyum Seher Hoca tüm Türkiye’ye hizmet vermek istiyordu. Medyum Seher Hoca’nın yanlışlar olmuş olabilir ama doğruları da olduğunu söyleyeceğiz. Bu doğruları da davranışlarla ilgilidir. Trabzonlular Medyum Seher Hoca’nın kendisine olan davranışlarını çok beğeniyor. Kendisi de zaten Trabzonlu olan Medyum Seher Hoca, Trabzon halkını tanıyor ve buna göre davranıyor. Bu durum tek davranışlarla düzeltilmez, büyü yapma konusunda da başarılı olmalıdır. Sonuçta insanlar ona büyü yaptırmaya gidiyor. Bu konuyu tabi ki de burada açmayacağız aşağıdaki bölümümüz bunun için var.

Medyum Seher Hoca Şikayetleri

Yukarıda da konuyu biraz açmıştık, Medyum Seher Hoca’nın şikayetleri genellikle büyüleri hakkında olduğunu söyleyebiliriz. Medyum Seher Hoca’ya gidip büyü yaptıranlar hiç memnun kalmamış hatta gördüğümüz bir yorumda bağlama büyüsü yaptıracak bir kişiye Medyum Seher Hoca %100 işe yarayacağına dair ümit vermiş ama sonuç fos çıkmış. Büyü hiçbir şekilde işe yaramamış, o kişinin de umutları sönmüş. İnsanlara yazık değil mi! Medyum Seher Hoca önce umut verip sonradan hayal kırıklığına uğratıyor. Büyülerin işe yaramaması gibi bir ihtimal varsa o zaman Medyum Seher Hoca insanlara kesinlik vermesin. Medyum Seher Hoca’nın davranışları kadar, keşke büyüleri de iyi olsaydı o zaman Medyum Seher Hoca’yı kimse eleştirmezdi. İnsanlar şimdi Medyum Seher Hoca’ya büyü yaptırmaya niye gitsin! Okuyucularımıza soruyoruz siz gider miydiniz?

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Biz eşimle 2 yıldır evliydik mutluyduk düzenimiz vardı herşey çok güzeldi sorunumuz sıkıntımız yoktu son zamanlarda eşimde bir takım değişiklikler hissetmeye başladım konuştum eşimle ama bana ters tepkiler veriyordu çözüm yolu bulamıyorduk bu durumdan hiç hoşlanmıyordum daralmaya başladım ve ilişkimizde kötüye gitmeye başladı küçücük şeyleri bile büyütür olmuştu bana hiç bir şekilde sesini yükseltmeyen eşim son zamanlarda bana hep bağırmaya başlamıştı ağzından çıkanları da kulağı duymuyordu ben bir sorun olduğunu düşündüm bir hocaya bakım yaptırma kararı aldım ve bir hocayla görüştüm hocamla yaptığım görüşmede bana Medyum Mesih hocamı önerdi onun daha iyi bakım yapabileceğini ve bu konuya çare bulabileceğini söyledi hocam bende Medyum Mesih hocamı aradım hocama kendimden ve eşimden bahsettim sorunlarımızı söyledim hocam bize yaptığı bakımdan sonra üzerimize yapılmış olan bir büyü gözüktüğünü söyledi çok şaşırdım kimseyle bir derdimiz sorunumuz yoktu ama bilemedim yani bende hocamdan bu büyüyü bozup eşimin tekrar eski haline dönmesi için bir ricada bulundum hocam da sağolsun ki yapabileceğini söyledi ben işlem için onay verdikten sonra işleme başladık 21 gün sürecek bir çalışma demişti hocam sabrettim bekledim yeterki eşim eski haline dönsün istiyordum ve işlemi bitirdik işlem bittikten sonra allahıma şükürler olsun ki eşim eski haline döndü ve şu an eskisinden daha iyi bana daha iyi davranıyor ve artık hiç kırıcı bir kelime kullanmıyor size ne desem azdır Allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu