Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Serabi

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilim öğrenimlerini uzmanlığa taşıyan ve bu uzmanlık alanları dahilinde insanlara ruhani ilimler dahilinde yardımcı olan isimlerdir.

Medyum Serabi Kimdir?

Medyum Serabi hakkında sizlerin de bu ismi bize ulaştırması kapsamında araştırmamız radarına aldık. Medyumun isminin ardında yatan tecrübeleri, kendisinin uzmanlık alanları, ilmi bilgileri kapsamında ulaştığımız bilgileri yazımız vasıtası ile sizlere aktardık.

Medyum Serabi Biyografisi

Medyum Serabi hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikli olarak kendisinin 1986 Mersin doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Medyum çeşitli kaynaklarda ailesinin uzun yıllardır bu topraklarda bulunduğundan, aile köklerinin bu topraklarda atıldığından bahsetmektedir. Süryani asıllı kökenlere sahip olduğundan da bahseden medyum kökenlerinde büyücülük, ruhani ilimler, manevi yöntemler uygulamalarının hep bulunduğundan kendisinin de dedesinden aldığı ilham ve eğitim ile gizli ilimlere dahil olduğundan bahsetmektedir. İşlemlerinde Süryani kökenli uygulamaları kullandığından da bahsetmektedir.

Medyum Serabi Yorumları

Medyum Serabi hakkında yapılan yorumlar dahilinde en sık olarak medyuma kadınların ulaştığı, yaşam içerisinde özellikle de ikili ilişkilerinin düzelmesi, kısmet açma işlemleri gibi işlemlerde medyumdan destek aldıkları yazılmıştır.

Medyum Serabi Şikayetleri

Medyum Serabi hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun güvenilir bir iletişim kaynağının bulunmuyor olmasından, güvenilir bir internet sitesinin olmamasından bundan dolayı iletişime geçemediklerinden bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 13 yıllık bir evliliğim var eşimle aşk evliliği yaptık ve tam tamına 12 yıl sorunsuz problemsiz çok aşk dolu bir evlilik yaşadık fakat eşim bu son bir Senedir başta ufak ufak başlayan tartışmağımız gün geçtikçe Çığ gibi büyüyerek akılalmaz kavgalara dönüştü bu durumu düzeltmek için bir çok kez oturup konuşmayı denedim hediyeler aldım çiçekler fakat nafile hiçbir işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğiini söyledi benim de onayı üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar.Ben 7 yıllık evliyim ilk zamanlarda her şey çok güzeldi ama zaman geçtikçe görümcem ve kaynanam kocamla aramıza sorun yaratmaya başladılar.Sürekli bizim aramız bozulsun diye uğraşıyorlardı yapmadıklarını bırakmadılar.Sürekli mutsuz kavgalı bir ilişkimiz vardı ama bir türlü bunu tersine döndüremiyordum ta ki mesih hocayı bulana kadar. Mesih hocaya durumu anlattıktan sonra bu problemi çözebileceğini söyledi başta tereddütlerim vardı ama işleme başladıktan sonra sürekli benimle iletişimde kalıp tüm soru işaretlerimi kafamdan çıkardı.İşlem bittikten 1 hafta sonra kocamla üzerimizdeki tüm kötü durumlardan tamamen kurtulduk , artık ne görümcem ne kaynanam bizimle uğraşamıyor isteseler bile istediklerini elde edemiyorlar.Allah mesih hocadan binbir kere razı olsun bana o ilk zamanlardaki mutlu evliliğimi geri kazandırdı.

  3. Merhaba arkadaşlar benim 5 yıllık ilişkim vardı bundan 2 hafta önce maddi durumlar yüzünden anlaşmazlık yaşayıp ayrıldık.Onu kendime tekrar döndürebilmek için arkadaşımın tavsiyesi üzerine mesih hocayla iletişime geçtim , bana aramızı düzeltip eskisinden daha kuvvetli bir ilişki olacağını söyledi benimde onayımı aldıktan sonra işlemlere başladık.İşleme devam ettiğimiz süre boyunca benimle her an iletişimde kaldı istediğim zaman ulaşabiliyordum.İşlem tamamen bittikten sonra ertesi gün eski erkek arkadaşımın aramasına uyandım bir sürü mesaj ve arama vardı, bu kadar hızlı etki göstereceğini hiç düşünmedim ama şuan bana eskisinden çok daha ilgili ve her şeye en baştan başlayıp düzeltmek istiyor.Gönül rahatlığıyla mesih hocaya ulaşıp güvenebilirsiniz.Allah sizden razı olsun hocam

  4. Merhaba arkadaşlar.Uzun süredir platonik olduğum biri vardı tanışıyorduk ama bir türlü onun dikkatini yeterince çekemiyordum aramızda bir şey olmuyordu.En sonunda neler yapabileceğime bakarken mesih hocayla karşılaştık iyi ki de karşılaşmışım,yaptığı işlemler sayesinde eskiden beni görmezden gelen insan şimdi gözlerini üstümden alamıyor bir ilişkimiz olsun diye peşimden koşuyor.Mesih hocadan Allah razı olsun aylardır dikkatini bile çekemediğim çocuğu 20 günde bana körkütük etti.Mesih hocaya tüm emekleri için ne desem az kalır Allah kat kat razı olsun hocam

  5. Merhaba arkadaşlar.Daha önce eski karımla barışabilmek medyum arayışına girdim 2 kez dolandırıldım ama yine de vazgeçmedim.En sonunda Allah karşıma mesih hocayı çıkardı, o kadar kibar ve sabırlı bir insan ki.İşlem biter bitmez eski karım bana çok farklı davranmaya başladı resmen aramızdaki tüm buzlar eridi.Daha önce birkaç kez mağdur olmuş biri olarak artık tek güveneceğim kapı mesih hocadır gönül rahatlığıyla istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz.Allah sizden çok kez razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu