Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Sermiyan

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Herkes tarafından bilinmeyen ve herkesin kolaylıkla hakim olmadığı alanlar dahilinde çalışan kişiler medyumlardır.

Medyum Sermiyan Kimdir?

Medyum Sermiyan hakkında bir araştırma yürüttük. Medyumun kimliği, işlemleri, karakteri ve tecrübeleri kapsamında ulaştığımız bilgileri yazımızda aktardık.

Medyum Sermiyan Biyografisi

Medyum Sermiyan hakkındaki araştırmamız dahilinde öncelikle medyumun Süryani asıllı büyük bir aileden geldiği bilgisine ulaştık. Medyum gizli ilimler ile uğraşan bir aileden geldiğinden büyük dedesinin ilim öğretilerinde tanınmış ve sevilen bir hoca olduğundan bahsetmektedir. Kendisini de dedesinin yetiştirdiğinden bahseden medyum zamanla eğitimlerini geliştirmek adına Mısır, Fas, İran bölgelerinde bulunduğundan burada dedesinin tanıdığı hocalardan gizli ilim öğreti dersleri aldığından bahsetmektedir.

Medyum Sermiyan Yorumları

Medyum Sermiyan hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumdan aldıkları işlemlerin, desteklerin bakım yaptırma, aşk büyüsü hazırlama, papaz büyüsü, güçlü büyü bozma konulu işlemler olduğu, medyuma bu işlemlerde ulaştıkları en sık yazılanlardandır.

Medyum Sermiyan Şikayetleri

Medyum Sermiyan hakkında yapılan şikayet içerikli yorumla dahilinde en sık yazılanlar medyumun işlemlere başlama sürecini uzun tuttuğu bundan dolayı da kişilerin isteklerine hızlıca ulaşamadıkları yazılanlardandır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Tam on yıldır süren bir evliliğim var eşimi çok seviyorum fakat eşimle bu son hemen hemen bir senedir sorunlar yaşıyoruz İlk başta bunu pek fazla önemsemiyordum düzelir geçer kendimi böyle avutuyorum fakat hiç umdugum gibi olmadı eşim geçen aylarda benden ayrılmak istediğini bana artık daha fazla katlanamadığını söyledi ve on yıldır Ben tarafından değişen hiçbir şey yokken aramızda geçen olayları bir arkadaşıma anlattım o da bana medyum Muhammed El Ziyad hocayı tavsiye etti benim de isteğim üzerine iletişime geçtim hocam bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözbileceğini söyledi benim de Onayım üzerine işlemlere başladık İşlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu