Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Servan

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler medyumların uzmanlaştıkları alanlardır. Bu ilimler ile kendilerini geliştirerek medyum kimliklerini oluştururlar.

Medyum Servan Kimdir?

Medyumların kim olduğunu anlamak ve öğrenmek için en doğru yol onların öğretilerini, deneyimlerini ve sahip oldukları ilimleri bilmekten geçer. Medyum Sercan hakkındaki araştırmalarımızda da onun ilimlerini ve deneyimlerini araştırma konumuza dahil ettik.

Medyum Servan Biyografisi

Medyum Servan Balat doğumludur. Farklı öğretilerin ve ilimlerin peşinde olan medyum esas olarak kabala öğretisini almıştır. Kabala öğretisi kapsamında detaylı eğitimler alarak kendisini geliştiren medyum aynı zamanda kendisinden de kabalist olarak bahsetmektedir. Mısır ve Lübnan’da eğitimler alarak dini öğretiler ile gizli ilimler kapsamında kendisini geliştirmiştir. İsrail’de bulunan medyum bu bölge dahilinde hem ilim öğretilerine hem de işlemlerine devam ettiğinden bahsetmektedir.

Medyum Servan Yorumları

Medyum Servan ile çalışmış, kendisinden çeşitli işlemler kapsamında bilgi almış kişilerin yorumları araştırmamız dahilindedir. Medyum ile ilgili kişiler kendisinden kabala, gematria, bağlama işlemleri kapsamında destek aldıklarını belirtmişlerdir.

Medyum Servan şikayetleri

Medyum Servan hakkında yapılan yorumlar içerisinde şikayet içerikli yorumlar da bulunmaktadır. Medyum ile ilgili kişiler kendisinin çalışma alanının dar olduğundan farklı çalışmalar için kendisi ile anlaşamadıklarından şikayette bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selamun aleyküm hayırlı günler eski eşimle ayrılalı 5 yıl olmuştu geri dönmesini istiyordum rüyalarıma girmeye başlamıştı psikolojim bozuldu defalarca denedim geri dönmesini elimden geleni yaptım ama ne yaptıysam ne dediysem geri dönmedi yalvaracak duruma geldim daha sonra bir arkadaşımın önerisiyle Medyum Mesih hocamı önerdi bana araştırmaya başladım ve güvenilir olduğunu anladım ve iletişime geçtim hocam bana bazı işlemlerden bahsetti ve işlemlerimi 14 gün içerisinde bitireceğini söyledi ve onayımı istedi onayımı verdim işlemlerime başladı ve işlemimi 14 gün içerisinde bitirdi eşim bana geri döndü Allah sizden razı olsun Medyum Mesih hocam

  2. Medyum dekar denilen şahıs sorunum için 8 günlük sonucu garantili ritüel gerçekleştireceğini söyleyip ciddi miktarda paramı almıştır. Sonrasında arama ve mesajlarıma cevap vermediği gibi daha 6. Günde (henüz ritüel bitmeden) çeşitli sebeplerle %20 oranında başarıya ulaşabildiğini, 3 günlük ek bir uygulamaya gerek olduğunu söyleyerek benden tekrar para talep etmiş, nedenini sorduğumdaysa katiyen arama ve mesajlarıma dönmemiş, paramı iade edin dediğimdeyse çirkinleşmiş, beni tehdit etmiştir. sakın inanmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu