Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Sevan

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Bu yazımızda Medyum Sevan’ı konuk edeceğiz. Medyum Sevan hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt vermeye çalışacağız ve okuduktan sonra aklınızda başka bir soru olmamasını sağlayacağız. Yazımızı çok dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz çünkü detaylar gerçekten önemli olabilir, keyifli okumalar.

Medyum Sevan Kimdir?

Medyum Sevan’ın hangi büyüleri yaptığına gelirsek eğer süryani büyüsü, papaz büyüsü, bağlama büyüsü ve aşık etme büyüsü gibi büyüleri düşünüyorsanız kendisinin tüm büyüler konusunda yetkin olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kendisi muska konusunda da oldukça bilgili görünüyor. Bunun yanı sıra büyü bozma konusunda da hizmet veriyor. Eğer Medyum Sevan’a gidecekseniz, yanınızda para olmadan gitmemenizi öneririz çünkü kendisi parasız hizmet vermiyor. Medyum Sevan’a nasıl ulaşabileceğiniz konusunda da size bilgi verelim. Kendisinin bir sosyal medya hesabı ise yoktur, eğer onun adına sosyal medya hesabı görürseniz kesinlikle inanmayın! Medyum Sevan’a cep telefonu üzerinden ulaşabilirsiniz ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşmak mümkündür.

Medyum Sevan Biyografi

Medyum Sevan Ermeni asıllıdır. Medyum Sevan, Türkiye Ermeni cemaatinin en önemli isimlerinden biridir. Heybeliada Ruhban okulunda eğitim görmüştür. Farklı farklı kiliselerde papaz ve papaz yardımcısı olarak görev almıştır. Çeşitli ayinlerde de görev yapmıştır. Emekli olduktan sonra Beylikdüzü’nde yaşamaya başlamış ve emekliliğinde canı sıkıldığı için belki de çalışmaya alıştığı için medyumluk yapmaya karar vermiştir. Eğitim almadan nasıl medyumluk yaptığına gelirsek çünkü din adamı olduğu için gizli ilimler konusunda kendisi oldukça bilgilidir. İnsanlar da ona din adamı olduğu için gerçekten güveniyor. Kendisine güvenen insanları hayal kırıklığına uğrattı mı? Sizler için hepsini inceleyeceğiz.

Medyum Sevan Yorumları

Medyum Sevan’ı sürekli eleştirilmesi ve şikayet edilmesi gibi bir durum söz konusu, peki neden? Hakkında bir tane bile iyi yorum göremedik. Bu konu gerçekten bizleri oldukça tedirgin etti. Keşke ona güvenmenizi sağlayabileceğimiz iyi bir neden görebilsek fakat ne yazık ki yorumlar genel olarak olumsuz. Medyum Sevan hakkındaki şikayetleri aşağıdaki bölümde daha çok açacağız.

Medyum Sevan Şikayetleri

Medyum Sevan’ı internetten detaylı bir şekilde araştırdığımızda dolandırıcı olduğuna dair şikâyetler gördük. Kendisi ise büyü yapma konusunda çok iyi olduğunu iddia ediyor. İnternette kendimiz birçok yorum gördük bu nedenle bu konuyu derinden incelemeye karar verdik. Hatta sizler için daha net olması için Medyum Sevan’a giden bir müşteriye ulaştık. Burada isminin verilmesini istemediği için biz de kişinin istediklerini saygı duyduğumuzdan ismini paylaşmayacağız.

‘’Ben bir kızı sevdim ama ne yaparsam yapayım o bana karşılık vermedi. Büyüye pek inanmazdım ama çaresiz kaldım. İnsan çaresiz kalınca istemediği şeyler yapmaz mı zaten. Bende yaptım. Hemen internette büyü yapan insanları araştırmaya başladım. Tesadüfen Medyum Sevan’ın ismini buldum. Neyse onunla görüşme yaptım. Beni tamamen kendine inandırmıştı zaten neyse ücreti verdim. Ücretin ne kadar olduğu önemli değil yeter ki yarasın dedim. Bu dünyada en çok korktuğum şey dolandırılmak. Bendeki bu şansla tabi korktuğum şey başıma geldi. Yaptığı büyü işe yaramadı. İşe yaramadığı kadar paramı da aldı. Beni mağdur etti. Sakın Medyum Sevan’a büyü yaptırmayın.’’

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir süredir bebaber olduğum kız arkadaşımın ailesi beni istemiyordu ama biz kız arladaşımla evlenmeye karar vermiştik her ne olursa olsun evlenecektik ama ailesi izin vermiyordu beni istemiyorlardı ve bizde kaçıp evlendik bir kaç ailesiyle görüşmedik mutluyduk ama içimizde bir sıkıntı oluyordu hep ne yapsak ne etsek olmuyordu evlendik ama hala beni istemiyorlardı ne yapacağmızı bilmiyordum ve bir gin işten geldim eşim evde yok kısa bir not ben ailemin yanına dönüyorum diye yazı bırakmış ne yapacağımı bilemedim deliye döndüm aradım konuştum evlerine gittim olmadı ne yaptıysam ikna edemedim ve tek çarem bir hocayla görüşmekti internetten araştırmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı buldum hocama derdimi yaptırmak istediğim işlemi anlattım hocam eşimin ailesine ve bize yaptığı bakımdan sonra eşimle bizim üzerimize yapılmış olan bir büyü olduğunu söyledi deliye döndüm kimseyle derdimiz sorunumuz yoktu yani kim bize böyle bişe yapar diye düşündüm ama tek kişi vardı o da kayınvalidem di bende hocam bu büyüyü bozmak istediğimi eşimin evine dönmesini ve ailesiyle aramızın iyi olması için bir işlem yaptırmak istedim hocamın dediği şartlar doğrultusunda işlem için onay verdim ve işleme başladık 18 gün süren işlem sonunda eşim beni arayıp özlediğini ve eve geri dönmek istediğini söyledi ama öncelikle annemlerde seni çağırıyor dedi gittim onlarda artık bana karşı iyi olmuşlardı eşimde evine döndü ve artık çok mutluyuz eşimin aileside beni seviyor hiç bir sorunumuz kalmadı Medyum Muhammed El Ziyad hocam sayesinde herşey çok güzel oldu herşey için çok teşekkürler hocam allah sizden razı olsun Medyum Muhammed El Ziyad hocam iyiki tanımışım sizi herkese tavsiye ediyorum iyi günler

  2. Bir süredir erkek arkdaşımdan ayrıyız ama ben geri dönmesini istiyordum bayadır da internetten hoca arayışı içerisindeydim ama hiç bir hoca güven vermiyordu bir çok hocayla görüşme yaptım ama kafama yatmadı Medyum Muhammed El Ziyad hocamı gördüm sayfasında herkes kendisinden memnun olduğunu belirtmiş herkes memnuniyetini söylemiş bende aramak istedim ama çekiniyordum en sonunda aradım hocamın konuşma şekli çok iyiydi yaptırmak istediğim işlemi de söyledim kısa sürede uygulayabileceğini söyledi hocam bende hocamın dedikleri doğrultusunda benden isteklerine yerine getirdim inandım hocama ve işleme başladık işlem süresince hocamla hep irtibat halindeydik samimi ve dürüst bir hocaydı Medyum Muhammed El Ziyad hocam işlem bitmek üzereydi bir kaç günü kalmıştı ve erkek arkadaşım beni aradı pişman olduğunu belirtti ve bana geri döndü ve şu an çok mutluyuz nasıl oldu nasıl bitti bilmiyorum ama herşey Medyum Muhammed El Ziyad hocam sayesinde gelişti allah sizden razı olsun hocam allah ne muradınız varsa versin herkese tavsiye etmek istiyorum arkadaşlar iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu