Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Seyfullah Hoca

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Medyum Seyfullah Hocadan hizmet almayı düşünüyor ve almadan önce onun hakkında bilgi edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bir medyumdan hizmet almak isteyen her birey biraz tedirginlik yaşayabilir. Bunun nedeni belki çevrenizde oluşturulan medyumlara karşı algı veya bu meslek adı altında fırsat kollayan dolandırıcılar olabilir. İşte tam bu noktada bizler, sizlerin büyük umutlarla çıkacağı bu yolculukta bir nebzede olsa sizlere ışık tutmak isteriz. Bilgi birikimimiz, araştırmalarımız ve sizden gelen yorumların iziyle oluşturduğumuz içeriklerde, hizmet alacağınız medyumlara dair gerçek ve tarafsız bilgilere ulaşabilirsiniz.

Medyum Seyfullah Hoca Kimdir?

Aslen Konyalı olan Medyum Seyfullah Hoca, burada doğup büyümüş ve eğitimini burada tamamlamıştır. Kendi aile bireylerinin de etkisiyle gizli ilimlere ilgi duymaya ve bu alanda kendini geliştirmeye karar vermiştir. Bugün, İstanbul’da yaklaşık 30 yıldır hizmet verdiği bilinmektedir. Yaşlı ve bilgili olarak tanımladığımız Medyum Seyfullah Hoca, kendisine ait bir web sitesi kurarak çağımızın doğasına ayak uydurmaya karar vermiştir.

Medyum Seyfullah Hoca Biyografi

Araştırmalarımız arasında en yaşlı medyumlar biri olduğunu söyleyebileceğimiz Medyum Seyfullah Hoca, 1947 doğumludur. 74 yaşında olan Konya doğumlu hocamız, kendini medyumdan çok bir hoca olarak görmektedir. Günümüze ayak uydurabilmek adına ” Medyum” unvanını da alan Seyfullah Hoca’nın işinin kontrolü çocuklarının elindedir. Kendisiyle iletişime geçmek isteyenler, öncelik olarak çocukları ile iletişime geçmektedir. Karşılıklı iletişimin kurulması da çocukları aracılığıyla sağlanmaktadır. Kendisinin medyum unvanı alması gerektiğini söyleyenler de yine çocuklarıdır.

Medyum Seyfullah Hoca Yorumları

Kendisini hakkında okuduğumuz yorumların bazılarında biraz asabi olduğuna dair görüşler görmekteyiz. Yaşından dolayı sabrı ve anlayışı pek kalmayan Seyfullah Hoca’nın pek çok kişinin kalbini kırarak eve gönderdiği bile olmuş. Tavsiyelere göre kendisinin tecrübelerine güvenerek hizmet almak isteyen kişilerin bu durumu göz önünde bulundurması gerekiyor.

Bildiğiniz üzere teknoloji çağındayız, artık her şeye internet üzerinden kolaylıkla ulaşmamız mümkün. Bu nedenle birçok medyum da sizlere daha kolay ulaşabilmek adına bir web sitesi oluşturarak hizmetlerini sunmaktadır. Her şeye ulaşabildiğimiz bu kocaman internet dünyasında, bir medyuma ihtiyacımız olduğu takdirde karşımıza binlerce seçenek çıkacaktır. Ne yazık ki aslında gerçek ve doğru bir şekilde medyumluk mesleğini icra edebilenlerin sayısı oldukça azdır. İnternet, doğru amaçlarla ve insanlara kolay hizmet sunmanın yanı sıra fırsatçı dolandırıcılarında merkezi olmuştur. Bu noktada bizlerin üzerine düşen ise doğru bir araştırma ile gerçek medyumlara ulaşmayı sağlamaktır. O halde gelin, bir de Medyum Seyfullah Hoca için yapılan şikayetlere göz atalım.

Medyum Seyfullah Hoca Şikayetleri

Medyum Seyfullah Hoca hakkındaki şikayetleri araştırdığımız ve ondan hizmet alanlara iletişime geçtiğimiz zaman karşımıza birden fazla rivayet çıkması sebebiyle tedirgin olduk, diyebiliriz. Mesleğinde oldukça popüler ve uzun yıllara dayanan bir tecrübeye vakıf olduğunu bildiğimiz Medyum Seyfullah Hoca, buna rağmen hakkında çok fazla bir bilgiye ulaşılamadığını öğrenmekteyiz. Bir medyum hakkında çok fazla bilgiye ulaşamamak size ilk etapta ne düşündürmektedir?  Belki de bahsedilen bu şahıs gerçekte olmayabilir, belki varsaydığınız kişi bir robot bile olabilir.

Evet teknoloji çağında her şey ne yazık ki mümkün. Medyum Seyfullah Hocadan hizmet alanların birçoğu kendisi hakkında yeterli ve kanıksar bilgiye ulaşamamaktan şikayetçi. Peki bir medyumun kendisini gizli tutması olumsuz bir durum mudur, elbette ki hayır. Medyumlarla tanışıp hizmet alırken sizlere tam olarak kimliğini göstermiyor ve bir türlü onunla yüz yüze gelemiyorsanız, burada bir problem arayabilirsiniz. İnternet ortamında ise her medyum kimliğini, kişiliğini ve bin bir güçlükle edindiği bilgileri türlü fırsatçılarla paylaşmak istemeyebilir. Bu konuda onlara saygı duyulması gerektiğinden yana olduğumuzu da paylaşmak isteriz.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İki yıllık eşimden belirsiz nedenler yüzünden ayrılmıştık sebebini henüz bilmiyordum ama ben ayrılmayı hiç istemiyordum eşim ani karar vermesiyle boşanma davası açmıştı boşandık ben sürekli ayrılmamızın sebebibi araştırıyordum bir türlü bulamıyordum halen arıyorum ama telefonlarıma bakmıyor beni komple hayatından çıkarmış sanki ama ben eşimin bana geri dönmesini istiyordum çok şeyi düşündüm ama yapamadım internette görmüş olduğum Medyum Amir Ahmed hocamı aradım hocamla yaptığımız görüşmede hocama sorunlarımızdan bahsettim ve eşimin geri dönmesi için bir işlem yaptırmak istediğimi söyledim hocamda bu işlemi yapabileceğini söyledi önce bize bir bakım yaptı ve yaptığı bakımda eşimin benden uzaklaşma sebebibinin üzerine yapılmış bir büyü olduğunu söyledi hocam bu büyüyü bozup eşime bana geri bağlayacağını geri döndüreceğini belirtti Medyum Amir Ahmed hocam verdiğim onaydan sonra işleme başladık 21 gün süren bir işlem sonunda eşim beni aradı ve görüşmek istedi görüştük bana yalvardı tekrar dönmek için çok pişman olduğunu söyledi ve eşimle tekrar barıştık Medyum Amir Ahmed hocam sayesinde eşim bana tekrar döndü ve tekrar evlendik şu an çok mutluyuz herkese tavsiye ediyorum allah sizden razı olsun hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu