Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Songül

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilim öğretileri yalnızca medyumların çalıştıkları ve uzman oldukları alanlar içerisinde bulunmaktadır.

Medyum Songül Kimdir?

Medyum Songül ismini sizlerin de bizlere ulaştırması doğrultusunda uygun bir araştırma süreci içerisinde inceledik. İsmin ardında yatan tecrübeleri ve ilimleri araştırmamız doğrultusunda ulaştığımız sonuçlarla size aktardık.

Medyum Songül Biyografisi

Medyum Songül isminin ardında yatan ilk bilgi kendisinin uzun yıllardır bu sektör içerisinde bulunduğudur. İlk olarak bir izleyici. Gözlemci olarak bulunduğundan bahseden medyum zamanla işlemleri uygulayıcı olarak devam ettiğinden de bahsetmektedir. Medyum ilk olarak annesinin kendisini yönlendirmesi doğrultusunda havas ve hüddam ilim öğretilerinde eğitimler almaya başladığından bahsetmektedir. Büyük medyumları izleyerek işlemler hakkında bilgi sahibi olduğundan zamanla da uygulayıcı olarak öğrendiklerini pratiğe dökebildiğinden bahsetmektedir. Yıldızname bakımı, bioenerji çalışmaları, tarot açılımı işlemlerinde çalışmaktan keyif aldığından bahsetmektedir.

Medyum Songül Yorumları

Medyum Songül hakkında yapılan yorumları incelediğimizde medyumun kendisi ile iletişime geçen kişilerin sıklıkla kadınlar olduğu ve medyumdan aldıkları desteklerin ise ilişkileri kapsamında olduğu, aşk büyüsü, bağlanma ritüeli ve döndürme vefki işlemlerinde çalıştıklarını yazmışlardır.

Medyum Songül Şikayetleri

Medyum Songül hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyuma ve medyum hakkındaki güvenilir bilgilere, güvenilir birincil kaynaklara ulaşmanın zor olduğu, bundan dolayı da medyum hakkında bilgisiz kaldıkları hakkındaki şikayetlerini belirtmişlerdir.   

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sabun büyüsü yaptırmak istiyordum. Birkaç isimle görüştüm çok basit bi işlem olduğunu söylediler ama işlem yaptırmadım. önce Mesih Hoca ile whatsapp üzerinden konuştuk ardından aradım. Bana sabun büyüsünün ağır bi işlem olduğunu neden yaptırmak istediğimi sonucunun daha da ağır olacağını söyledi. ben yaşadığım özel sebeplerden dolayı böyle bişey talep ettim. Mesih Hoca gerçekten çok güzel bir insan bana bu vebalin altında kalma başka türlü bi yol izleyelim kısmetini bahtını kapatalım. sabun büyüsü gerçekten ağır bi işlemdi bakıldığında.Mesih hoca gerçekten hem gereken işlemleri yaptı hem de beni büyük bi vebalin altından kurtardı Çok kinliydim elimde olsa ben öldürürdüm. Mesih Hocam ile konuşana kadar. Kendisiyle konuşup işlemlere başladıktan sonra tüm fikrim değişti. herşeyden önce beni çok büyük bi yanlıştan döndürdüğü için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Allah razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu