Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Süryani Abdullah Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilimler ve manevi yöntemler konusunda bilinmeyeni bilen, farkında olunmayana hakim olunan kişilerdir. Medyum Süryani Abdullah Hoca kişilere bu yöntemler ile yardımcı olmaktadır.

Medyum Süryani Abdullah Hoca Kimdir?

Medyum Süryani Abdullah Hoca hakkında bilgi sahibi olmak, medyumun kimliğini, öğretilerini bilmek, kişilerin güvenilir bulup bulayacağı hakkında emin olmak adına araştırma gerçekleştirdik ve yazımızda bulduklarımızdan bahsettik.

Medyum Süryani Abdullah Hoca Biyografisi

Medyum Süryani Abdullah Hoca 1975 Mardin Nusaybin doğumludur. Medyum hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde medyumun kişisel bilgilerinden ulaştıklarımızdan birisi de 16 yaşından itibaren ruhsal ilimler ile uğraşmaya başladığıdır. Havas ilimleri kapsamında dini medreselerde ve büyük medyum hocalardan eğitimler alan medyum ritüeller konusunda ilmini geliştirdiğinden bahsetmektedir.

Medyum Süryani Abdullah Hoca Yorumları

Medyum Süryani Abdullah Hoca ile çalışmış, kendisi ile iletişimde kalmış kişilerin yaptıkları yorumlarda en sık belirttikleri nokta medyumun büyü bozma, güçlü aşk büyüsü, döndürme ritüelleri kapsamında çalışmalar gerçekleştirdiğidir.

Medyum Süryani Abdullah Hoca Şikayetleri

Medyum Süryani Abdullah Hoca hakkında yapılan şikayet yorumları içerisinde kişiler medyuma direkt olarak ulaşmanın zor olduğu ve süre gerektirdiği hakkında yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 3 yıllık bir ilişkim var sevgilim ile çok iyi anlaşıyoruz fakat sevgilim bu son 5 aydır olur olmadık nedenlerden dolayı kavgalar çıkartmaya başladı ne yapıp ne ettiysem bir işe yaramadı bunun üzerine irtennette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucu medyum mesihi buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta bana saçma gelsede denemek istedim be işlemlere başladık işlemler boyunca iletişimi hiç kesmedim işlemler tamamiyle bittikten sonra sevgilim ile aramda sorun kalmadı allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu