Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Süryani Cemal

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilim öğretileri kapsamında çalışan medyumların gizli kalmış özelliklerini, ilimlerini ve tecrübelerini araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımız vasıtası ile merak edenlere aktarmaktayız.

Medyum Süryani Cemal Kimdir?

Medyum Süryani Cemal hakkında yaptığımız araştırmamız dahilinde kendisinin ilmi birikimi, kişilerin medyum hakkındaki yorumlarını araştırarak ulaştıklarımızı yazımızda belirttik.

Medyum Süryani Cemal Biyografisi

Medyum Süryani Cemal bu sektör içerisinde kullanmayı seçtiği mahlasından da anlaşılacağı üzere Süryani asıllı bir aileden geldiğinden bahsetmektedir. Büyükannesinin ebe olduğundan bahseden medyum şifacı bir aileden geldiğini vurgulamaktadır. Büyükannesi ebe olmasının yanı sıra insanların beden bütünlüğüne ve ruh bütünlüğüne iyi gelebilecek çalışmalar yaptığından ve uzun yıllar köy yerlerinde insanlara yardımcı olduğundan bahsetmektedir. Kendisini de büyütenin o olmasından ötürü büyükannesinden farklı ilimler konusunda yetenekler aldığını belirtmektedir. Medyum farklı tedavi yöntemleri bildiğinden bunları da gizli ilimler ile harmanlayarak kişilerin ruhlarına iyi geldiğinden bahsetmektedir.

Medyum Süryani Cemal Yorumları

Medyum Süryani Cemal hakkında yapılan yorumlar kapsamında kişiler medyumun kolay anlaşılabilir birisi olduğunu, kendisinin kişilere çok yardımcı olan, bilgi veren, destek olan birisi olduğundan çalışması kolay olduğunu yazmışlardır.

Medyum Süryani Cemal Şikayetleri

Medyum Süryani Cemal hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyum ile çalışmaya başladıktan sonra ruhani olarak bazen soğuk ve yorgun hissettiklerini bunun da ağır işlemleri yaptıran kişi olduklarından olabileceğini belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben 13 yıllık evliyim eşimle birbirimizi çok seviyoruz fakat bu son yedi aydır eşim eskisi gibi değil en azından ben öyle düşünüyorum ilk başta ufak tartışmalarla başlayan SORUNLAR gün geçtikçe akılalmaz kavgalara dönüştü geçtiğimiz haftalarda bana benden boşanmak istediğini artık beni sevmediğini söyledi bunun üzerine bu durumu değiştirmek için bir çok kez konuştum hediyeler aldım Fakat her attığım adımda o benden iki adım geri çekiliyordu bu durumdan yakın bir arkadaşıma bahsettim o da bana medyum Mesih hocayı tavsiye etti ilk başta böyle şeylere inanmasam da vermek istedim çünkü başka Çarem kalmamıştı Mesih hoca ile iletişime geçtim bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözeceğini söyledi Benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşim yanımda hiçbir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu