Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Süryani Orçun

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar hakkında sizlerin de bizlere ilettiği isimler dahilinde araştırmalar gerçekleştirerek medyumların kimlikleri kapsamında ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlere aktarmaktayız.

Medyum Süryani Orçun Kimdir?

Medyum Süryani Orçun ismini de araştırma dosyamız içerisinde dahil ettik. Medyumun kimliği, ilimleri, sahip olduğu bilgiler, uzmanlaştığı alanlar dahilinde ulaştığımız sonuçları yazımızda sizlere aktardık.

Medyum Süryani Orçun Biyografisi

Medyum Süryani Orçun hakkındaki araştırmamızda öncelikle kendisinin Süryani asıllı olduğu bilgisine ulaştık. Süryani asıllı ve köklü büyük bir aileden geldiğinden bahseden medyum ilk olarak dini eğitimlerini kuzenleri ile birlikte papaz olan büyük dedesinde aldığından bahsetmektedir. Zamanla kendisindeki güçlü sezgilerin ve ilmi gücün farkına varılması ile kuzenlerinden sıyrıldığından bunun yanı sıra da dedesinin yönlendirmesi ile büyük medyumlardan hüddam ve havas ilim dersleri aldığından da bahsetmektedir. Bio enerji, kimya, astroloji, ön sezi eğitimleri ile birlikte uzmanlaştığından da bahsetmektedir.

Medyum Süryani Orçun Yorumları

Medyum Süryani Orçun hakkındaki araştırmamızda dahil ettiğimiz yorumlar içerisinde kişiler medyuma birebir olarak ulaştıklarını, kendisinden aşk büyüsü, kişiyi kendine bağlama ritüeli, papaz büyüsü, büyü bozma ve döndürme vefki işlemleri içerisinde çalıştıklarını yazmışlardır.

Medyum Süryani Orçun Şikayetleri

Medyum Süryani Orçun hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyuma ulaştıklarında süreçlerin başlamasının uzun zaman aldığı, işlemler hakkında bilgilendirmenin güvenilir ve doğru ilerlemediğini bütün bunları şikayetlerinde belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Uzun süren bi ilişkide nişan aşamasındaydık. Erkek arkadaşımın ailesine kendimi kabul ettiremiyorduk hep bi önyargı hep istememe durumu söz konusu idi. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Mesih Hocam ile tanıştım basit bi işlem yaptırmak istedim. Eğer erkek arkadaşınında rızası olursa işlem yapabilirim dedi Erkek arkadaşım yusuf ile irtibat kurduktan sonra işlemleri başlattık işlemlerin 4. günü Bana bir kargo gönderdi ve işlemleri beraber devam ettirdik ve gerçekten bana yaklaşımları aşırı derecede değişti ve düzeldi İşleminizi gönül rahatlığı ile Mesih Hocama yaptırabilirsiniz. Çok teşekkür ediyorum sizlere Mesih Hoca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu