Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Tahsin Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bugün Trabzon’da medyumluk yapan birini tanıtacağız. Medyum Tahsin Hoca biraz geç medyumluğu başladığı halde başarılı olmasıyla tanınan biridir. Medyum Trabzon’daki vatandaşlarımıza bu yazımızı mutlaka okumalarını tavsiye ederiz. Şehrinizde medyumluk yapan birini size tanıtmaya geldik.

Medyum Tahsin Hoca Kimdir?

Medyum Tahsin Hoca Trabzon’da medyumluk yapmaktadır. Medyum Tahsin Hoca çeşitli ritüeller ve büyüler yapmaktadır. İnternette aranan bir medyumdur. Tecrübelerinin diğer medyumlara göre az olmasına karşın, popülerliği gittikçe artmaktadır. İlk önce Trabzon’da tanınmış, daha sonra Türkiye’den tanınmaya başlanmıştır. İlk önceleri sadece Trabzon’da hizmet verirken Türkiye’de tanımaya başlayınca, hizmetlerini büyütmüştür.

Medyum Tahsin Hoca Biyografi

Medyum Tahsin Hoca aslen Giresun’un Tirebolu ilçesinde doğmuştur. Lise yıllarında ailesiyle Giresun’a yakın olan Trabzon’a taşınmışlardır. Medyum Tahsin Hoca üniversiteyi de Trabzon’da okumuştur. Medyumluk işine nasıl girişti derseniz, bu iş zaten ilgisini çekiyordu ama internette işinde kötü olan medyumları gören Medyum Tahsin Hoca bu mesleğe yeteneği olduğunu düşündüğü için üniversitesindeki bölümü yapmayıp medyumluk mesleğini yapmaya başlamıştır. Medyum Tahsin Hoca’nın kendisi de medyumluk işine geç başladığını kabul ediyor ama kendisinin diğer medyumlara kadar işinde ehli olduğunu da söylüyor. Eğer medyumların kaç yıllık tecrübeleri olduğunu umursamıyorsanız Medyum Tahsin Hoca’yla bir görüşmek isteyebilirsiniz.

Medyum Tahsin Hoca Yorumları

Medyum Tahsin Hoca’nın diğer medyumlara karşın biraz geç gizli ilimlere girdiğinden bahsetmiştik. Buna rağmen çok müşterisin olduğunu da söylemiştik. Çok fazla müşterisinin olmasına karşın, hakkında bir o kadar şikâyet vardır. Biz ilk önce yorumlardan bahsedeceğiz. Medyum Tahsin Hoca diğer medyumlara göre daha az büyü yapmaktadır ama yaptığı büyülerde insanlara yararlı olduğunu da söylemezsek ayıp ederiz. Tecrübelerin az olmasına rağmen Medyum Tahsin Hoca’nın hakkını teslim etmek gerekir. Şimdi ise hakkındaki şikayetler kısmına gelelim.

Medyum Tahsin Hoca Şikayetleri

Medyum Tahsin Hoca’nın hakkında yapılmış iyi yorumlar kadar, kötü yorumlarda vardır. Bu normal bir durum olduğunu söyleyebiliriz. İnsanları tamamen memnun etmek zordur. İşinizi ne kadar iyi yaparsanız yapın hep bir şikâyet olacaktır. Medyum Tahsin Hoca hakkında yapılan şikâyet ise büyü yaptırmak isteyen insanlara karşı sabırsız olmasıdır. İnsanlara büyülerini çok güzel anlatıyor ama biraz da aceleci davrandığını söyleyelim. Giden insanların düşünmesine zaman tanımıyor, bir an önce büyü yaptırmalarının gerektiğinin söylüyor. Bu durumun bazı vatandaşlarca hoş karşılanmayacağını söylememiz gerekir. Belki de müşterilerini kaybedeceğini düşünüyor vazgeçmeden büyü yaptırtmak istiyor.  Belki de diğer etmen az tecrübesi olması da olabilir.  Bu durum müşterilerini kaybetmesine bile neden olabilir. Bunu belki en tecrübeli medyumlarda yapıyordur ama bizce yapılmaması gereken bir durumdur. Tecrübe edindikçe bu durumu düzelteceğine inanıyoruz. Eğer düzeltirse daha güzel yerlere gelecektir. Bir yazımızın da sonuna geldik, bizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benim aylardır görüştüğüm kız arkadaşım vardı birbirimizi çok seviyordum hemen hemen 1 yılı doldurmak üzereydik yaza doğru ilişkimizin adını koymak için bir yüzük takmayı planlıyorduk aileler bile tanışmıştı bizi sevmişlerdi herşey çok güzeldi ama bir anda son buldu sebebini henüz bilmiyordum ki kız arkadaşımla bir konu yüzünden tartıştık ve bir daha görüşemedik arıyorum telefonlarımı açmıyor mesaj atıyorum cevap vermiyor kaç gece kaç gündüz durmaksızın aradım ama hiç bir şekilde ulaşamıyorum hiç bir şekilde telefonuma cevap vermiyor evine gidiyorum göremiyorum ailesi bile değiştiğinin farkına varmış bir kaç defa oturduk ailesiyle onlarda bu durumdan rahatsız olduklarını belirttiler kız arkadaşımın annesi tanıdığı iyi bir falcı olduğunu söyledi bizde gittik konuştuk falcıyla görüşme sağladık bize bu kızın üzerinde büyü olabileceğini söyledi bunu. İçin de bize Medyum Mesih hocayı önerdi bende hocamı aradım konuyu anlattım bakım yaptı yaptığı bakımdan sonra o da bana falcının dediklerini söyledi kız arkadaşının üzerinde büyü var dedi bende hocamdan bu büyüyü bozmasını be kız arkadaşımı bana geri bağlamasını istedim onayladık ve işleme başladık 14 günlük süren bir işlem sonunda kız arkadaşım bana geri döndü ve şu an daha da çok mutluyuz allah senden razı olsun Medyum Mesih hocam allah tuttuğunuzu altın etsin inşallah herşey sizin sayenizde oldu iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu