Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Timur Bey

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler ve manevi yöntemler yalnızca medyumların vakıf oldukları, bildikleri alanlardandır.

Medyum Timur Bey Kimdir?

Gizli ilimler içerisinde yer alan medyumları araştırarak hem bilgilerini hem de sahip oldukları öğretileri kapsamında bilgi sahibi olmayı amaçlamaktayız. Medyum Timur Bey hakkında da detaylı bir araştırma gerçekleştirdik.

Medyum Timur Bey Biyografisi

Medyum Timur Bey Süryani asıllı bir medyumdur. Köklerine oldukça bağlı olan ve ailesinden de gelen güçlü hisler ile ilerlediğinden bahseden medyum büyük dedelerinden eğitimler alarak zamanla farklı öğretilere sahip olduğunu da eklemektedir. 28 Yaşında olan medyum Malatya ilinde ikamet etmekte ve buradan kişilere yardımcı olduğunu belirtmektedir.

Medyum Timur Bey Yorumları

Medyum Timur Bey hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler kendisine ritüel ve vefk işlemleri kapsamında ulaştıklarından ve bu kapsamlarda medyum ile çalıştıklarınsan söz etmişlerdir.

Medyum Timur Bey Şikayetleri

Medyum Timur Bey hakkında internet ortamında ve çeşitli kaynaklarda kendisi ile ilgili sınırlı bilgiye ulaşılması yorumlarda şikayet edilen noktalardandır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben ayşenur. 8 yıldır evliyim fakat bu 5 aydır aşimi tanıyamıyorum durmadan sebepli sebepsiz kavga ediyoruz 1 gün çok iyi ise 10 gün kötü oluyor ne yaptıysam düzeltemedim. İrtennette yaptığım uzun araştırmalarda Medyum Mesih hocamı gördüm ve aradım ik başta çok ön yargılıydım. Bana eşimi 21 gün düzeltebileceğini söyledi ve işlemlere başladık söylediği tüm işlemleri yerine getirdim ve irtibatı hiç kesmedim sonunda eşim eski haline döndü allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu