Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Torres Hoca

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Gizli ilimler herkesin hakim olduğu, bildiği bir konu değildir. Yalnızca medyumlar gibi bu öğretilere hakim isimler veya bu öğretileri yaşamlarında kullanmak isteyen kişiler bilmektedir.

Medyum Torres Hoca Kimdir?

Medyum Torres Hoca gizli ilim öğretilerine hakim ve bu hakim oldukları kapsamında da manevi yöntemler uygulamaları ile kişilere yardımcı olduğunu söyleyen medyumlardandır.

Medyum Torres Hoca Biyografisi

Medyum Torres Hoca sektör içerisinde uzun zamandır bulunan isimlerdendir. 1974 Rodos adası doğumlu olan medyum kabala öğretilerine sahip bir aileden gelmektedir. Babasının da kendisi gibi medyum olduğundan bahseden medyum Kabala öğretilerine ilk olarak babası sayesinde vakıf olduğundan bahsetmektedir. 18 yıldan fazladır bu sektör içerisinde olduğundan bahseden medyum uluslararası çalıştığını ve genellikle de Belçika ve bölgesinde ikamet ettiğini eklemektedir.

Medyum Torres Hoca Yorumları

Medyum Torres Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde kendisine ulaşan, medyum ile çalışan kişilerin belirttiklerinden medyumun en sık aşk ve bağlama ritüeli konularında çalıştığı sonuç ortaya çıkmaktadır.

Medyum Torres Hoca Şikayetleri

Medyum Torres Hoca hakkında yapılan yorumlarda kişiler medyuma direkt yüz yüze ulaşmanın zor olduğu uzaktan çalışmanın zorunlu tutulması konusunda şikayette bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar benim oğlum ikinci bir evlilik yaptığım için benimle konuşmuyordu beni düşman olarak görüyordu fakat Ben oğlumu çok seviyordum neden böyle yaptın anlamış değilim bir çok kez konuşmayı denedim fakat benle konuşmak istemediğini söyledi daha sonra babasının oğlunun üzerine büyü yaptırdığını düşündüm ve Medyum Muhammed El Ziyad hocamla İletişime girdim sorunlarımı anlattım ve oğlumun üzerine bir büyü olduğunu öğrendim hocam bana bazı işlemlerden bahsetti bu işlemlere başlamak için bana 14 gün süre verdi ve 14 gün sürenin içerisinde de işlemlerimi bitirdi oğlum artık eskisi gibiyiz Allah razı olsun hocam sizden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu