Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Turan Yıldırım

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyumların çalışma alanları herkesin hakim olduğu alanlar değildir gizli ve farklıdır.

Medyum Turan Yıldırım Kimdir?

Medyumların çalışma alanlarının gizli olması nedeni ile merak duyulan isimler haline gelirler. Medyum Turan Yıldırım ismini de merak eden kişiler adına araştırdık.

Medyum Turan Yıldırım Biyografisi

Medyum Turan Yıldırım 1982 Mardin Midyat doğumlu olduğunu kendisi hakkında bahsettiklerine öncelikle eklemektedir. Medyum doğuştan gelen bir güçlü enerji yeteneğine sahip olduğunu savunurken aynı zamanda da simya, astroloji, metafizik alanlarında yetenekli ve güçlü olduğunu da eklemektedir.

Medyum Turan Yıldırım Yorumları

Medyum Turan Yıldırım hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumun büyü alanında çalıştığı ve kendisinden de Süryani büyüleri kapsamında destek aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Turan Yıldırım Şikayetleri

Medyum Turan Yıldırım hakkında yapılan şikayet yorumlarında kişiler medyuma ulaşarak, randevu oluşturup işlemlere başlanma sürecinin zor olduğu kapsamında şikayetlerini yazmışlardır.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim yedi yıllık bir ilişkim var sevgilimle çok iyi anlaşıyoruz fakat bu son altı aydır sevgilimle aramda ilk başta ufak ufak başlayan tartışmalar zaman geçtikçe katlanılmaz kavgalara döndü bu durumu düzeltmek için bir çok kez konuşmak istedim fakat pek oralı olmadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım uzun araştırmalar sonucu medyum Muhammed El Ziyad hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözebileceğini söyledi ilk başta önyargılı olsam da denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi kesmedi işlemler tamamile bittikten sonra sevgilimle aramda bir sıkıntı kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar benim 14 yıllık bir evliliğim var eşimle birbirimizi çok seviyoruz bütün ilişkimiz boyunca girdiğimiz tartışmaları bir elin parmaklarını geçmez fakat eşim bu son dört aydır çok eften püften olayları büyüterek saçma sapan kavgalar çıkartıyor bu durum gittikçe beni rahatsız etmeye başladı bu durumu düzeltmek için bir defa karşıma alıp konuştum fakat vurdum duymaz haliyle beni daha da çok sinirlendirdi bu konuyu samimi bir arkadaşıma anlattım arkadaşım bana medyum Muhammed El Ziyad hocayı önerdi ve iletişime geçirdi medyum Muhammed El Ziyad bana bu sorunu çözebileceğini söyledi böyle şeylere pek inanmasam da denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca medyummesi benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamile bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu