Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Vahram

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilimler ve bu ilimlerin dayandığı manevi yöntem uygulamaları kapsamında hem ilgi hem de bilgi sahibi kişiler olarak bilinmektedirler.

Medyum Vahram Kimdir?

Medyum Vahram ismini de diğer medyumları araştırdığımız yönergede araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımız vasıtası ile sizlerle paylaştık. Medyumun imsini, kimliğini, sahip olduğu yetkinlikleri ve uyguladığı yöntemleri yazımızda aktardık.

Medyum Vahram Biyografisi

Medyum Vahram kendisi hakkındaki bilgilerde ailesinden de gelen güçlü hislerin peşini bırakmamış ve kendisini geliştirmiş isimler arasında olduğundan bahsetmektedir. Medyum Fas, İran, Mısır gibi farklı bölgelerde ruhani eğitimler özelinde özellikle de simya, metafizik, havas ilmi kapsamında farklı eğitimler alarak büyü işlemlerini uyguladığını da kendisi hakkında eklemektedir.

Medyum Vahram Yorumları

Medyum Vahram hakkında yapılan yorumlar içerisinde medyum ile en sık kişilerin aşk, bağlama ve döndürme büyüleri kapsamında iletişime geçtikleri sonucu ortaya çıkmaktadır.

Medyum Vahram Şikayetleri

Medyum Vahram hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar içerisinde medyuma telefon numarasından, mesajlaşma uygulamalarından veya  bir internet sitesi üzerinden ulaşmanın zor olduğu en sık belirtilen şikayettir.  

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamünaleyküm arkadaşlar benim 17 yıllık süregelen bir evliliğim var eşimle görücü usulü evlendik fakat birbirimizin nikahlarında tutkulu bir aşk yaşamaya başladık sanki daha önceden tanıyormuşum da ondan önce hayatımda hiç kimse olmamış gibi hissediyordum onun da benimle aynı şehri hissettiğini düşünüyorum fakat eşim hemen hemen bu son bir senedir başta ufak ufak tartışmalar gün geçtikçe Çığ gibi büyüyerek inanılmaz akılalmaz kavgalara döndü bu durumun düzeltmek için bir çok kez oturup konuşmayı denedim hediyeler aldım çiçekler fakat nafile hiçbir işe yaramadı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim hocam beni dinledi bana bu sorunu çözebileceğini söyledi benim de onayım üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamile olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu