Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Vassaf Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar isimleri ile bilinirler fakat asıl tercih edilme nedenleri isimlerinin ardında kendine kattıkları ilmi bilgiler ve tecrübelerdir.

Medyum Vassaf Hoca Kimdir?

Medyumlar hakkında detaylı araştırmalar yaparak harklarında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bu yazımızda da Medyum Vassaf Hoca hakkında bir araştırma gerçekleştirerek medyum hakkındaki ulaştığımız bilgileri size aktardık ve kendisi hakkında bilgi sahibi olmanız açısından yazımızda sizlere yardımcı olduk.

Medyum Vassaf Hoca Biyografisi

Medyum Vassaf Hoca Mısır, Fas, Hindistan, Ermenistan, İran gibi farklı ülkelerde cefr, ilmi ledun, havas ve hüddam ilimlerinin öğreti eğitimlerini tamamladığını ve büyük alimlerden dini eğitimler alarak kendisindeki güçlü hisleri eğittiğini belirtmektedir. Medyum farklı medyum hocalar ile birlikte de çalışarak eğitimler verdiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Vassaf Hoca Yorumları

Medyum Vassaf Hoca hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyum ile en sık enerji çalışmaları, yıldızname bakma, bağlama ve döndürme büyüleri konularında iletişime geçerek danışmanlık aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Vassaf Hoca Şikayetleri

Medyum Vassaf Hoca hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda ise medyum ile ilgili en sık kendisine ulaşılabilecek güvenli bir bağlantı yolunun olmadığı, zor bulunduğu belirtilmektedir.  

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu