Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Yakup Suiçmez

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Gizli ilimler ve manevi yöntemler medyumların ilgi alanlarına girmektedir. Medyumlar bu alanlar dahilinde çalışmaktadırlar.

Medyum Yakup Suiçmez Kimdir?

Medyum Yakup Suiçmez ismini, bu ismin ardında yatan tecrübe ve birikimleri araştırarak medyumun kimliği kapsamında edindiğimiz tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Medyum Yakup Suiçmez Biyografisi

Medyum Yakupsuiçmez ismini araştırdığımız süreç dahilinde öncelikle kendisinin küçük yaştan itibaren bu sektöre girdiğini, bu sektör içerisinde yer edindiğini gözlemledik. Medyum ilk olarak 10 yaşında gizli ilimler eğitimleri almaya başladığından farklı ilim öğretilerine dedesinin de teşviki ile dahil olduğundan kendisi hakkındaki bilgilerde bahsetmektedir. Medyum havas ve hüddam ilmi öğretilerinde uzmanlaştığını da eklemektedir.

Medyum Yakup Suiçmez Yorumları

Medyum Yakup Suiçmez hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler medyuma ulaştıkları konuların genel anlamda büyü işlemleri olduğundan bahsetmişlerdir.

Medyum Yakup Suiçmez Şikayetleri

Medyum Yakup Suiçmez hakkında yazılan şikayet içerikli yorumlarda kişiler medyuma ulaşmanın zor olduğundan sıklıkla bahsetmişlerdir.  

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Herkese selam , Ben Hatice , Kocaeli’nde yaşıyorum. 3 ay önce 4 yıllık evli olduğum ve çok sevdiğim kocamla basit meseleler yüzünden bile devamlı kavga etmeye başladık. Kocam kırıcı olmaya başlamıştı ve hakaret dayak seviyesine kadar düştü ilişkimiz. Artık karşılıklı olarak birbirimizi gerçekten kırıyorduk en son kavga ettikten sonra bu böyle olmaz dedik ve konuşmaya karar verdik. İkimizin ortak kararı değildi, o ayrılmak istedi ben bunun olmasından çok korkuyordum ama oldu artık bunun üzerine internete araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum mesih gocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta ön yargılı olsamda denemek istedim başka çarem kalmamıştı benimde isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamıyla bittiktikten sonra eşim ile aramda hiçbir problem kalmadı allah sizden razı olsun mesih hocam

  2. Merhaba arkadaşlar benim 14 yıllık bir evliliğim var eşim ile görücü usulü evlendik fakat gün geçtikçe sanki yeni görüyormuş gibi değil de sanki 20 yıldır tanışıyormuşuz gibi aşk yaşamaya başladık eşimi gerçekten çok seviyorum eşimin de beni sevdiğine inanıyorum fakat eşim hemen hemen bu son bir senedir eskisi gibi değil yerli veya yersiz bir çok konudan dolayı bir çok saçma konudan dolayı tartışmaya başladık kavga etmeye başladık bunun için birkaç defa karşıma alıp konuştum fakat her seferinde daha farklı bir şeyle karşıma geldi bu durumdan yakın bir arkadaşıma bahsettim o da bana medyum Mesih hocayı önerdi ilk başta böyle şeylere inanmasam da denemek istedim son bir umut son bir çare Mesih hoca ile iletişime geçtim bana bu sorunu 14 gün içerisinde çözbileceğini söyledi benim de onayı üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi İşlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu