Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Yakup

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar farklı özellikleri ile dikkat çeker ve ilgi toplarlar. Bu ilgi genellikle gizli ilimler yöntemlerini araştıran kişilerce toplanmaktadır.

Medyum Yakup Kimdir?

Medyumlar hakkında detaylı araştırmalar yaparak sizlere bildiklerimizi yazılarımız vasıtası le aktarıyoruz. Medyum Yakup hakkında da detaylı bir araştırma yürüttük ve ulaştığımız sonuçları yazımızda sizler ile paylaştık.

Medyum Yakup Biyografisi

Medyum Yakup 1981 Mardin doğumludur. Ermeni kökenli bir aileden geldiğinden bahseden medyum aile kökenlerine bağlı bir ailenin tek çocuğu olduğundan bahsetmektedir. Küçük yaşta dini eğitimlerine din medreselerinde başladığını da belirten medyum ailesinin de desteği ile Mısır’da hem dini eğitimlerini tamamlamış hem de farklı ilim öğretilerine hakim olmaya başlamış olduğunu eklemektedir.

Medyum Yakup Yorumları

Medyum Yakup hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler kendisi ile soğutma büyüsü, ikna büyüsü, sabun büyüsü, 72 saate geri döndürme büyüsü gibi işlemler dahilinde çalıştıklarını ve bu işlemler ile medyumdan danışmanlık aldıklarını yazmışlardır.

Medyum Yakup Şikayetleri

Medyum Yakup hakkında yapılan şikayetler içerisinde medyumun çalışma alanının yalnızca tehlikeli ve keskin büyü işlemlerinden oluşması hakkında şikayette bulunmuşlardır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar benim 5 yıllık bir ilişkim bar sevgilim ile çok anlaşıyoruz fakat sevgilim bundan 4 ay öncesinde ufak tefek sorunlardan çok büyük kavgalar çıkartmaya başladı bu durum gün geçtikçe şiddetlenmeye başladı bu durumu birçok kez düzeltmeye çalıştım fakat hiçbir işe yaramadı bunun üzerine irtennette araştırmalar yapmaya başladım araştırmlarım sonucu medyum mesih hocayı buldum be iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi ilk başta işe yaramayacağını düşünsemde denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca iletişimi hiç kesmedik işlemler tamamiyle bittikten sonra sevgilim ile aramda sıkıntı kalmaı allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar ben 9 yıllık evliyim eşimle çok güzel ilerliyen bir ilişkimiz varken bundan 7 ay öcesinde pürüzler çıkmaya başladı eşimle olur olmadık şeylerden dolayı kavgalar etmeye başladık ve bu kavgalar artık dayanılmayacak hale geldi bu durumu düzeltmek için birçok kez konuştum hediyeler aldım çiçekler aldım fakat işe yaramadı bu durumu yakın bir arkadaşıma anlattım oda beni medyum mesih hoca ile tanıştırdı hacam bana bu durumu çözebileceğini söyledi ilk başta ön yargılı olsamda denemek istedim ve işlemlere başladık işlemler boyunca iletişimi hiç kesmedik işlemler tamamiyle bittikten sonra eşimle aramda hiçbir sıkıntı kalmadı allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu