Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Yasin Boyraz

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar hakkında merak edilen her şeyi araştırıp öğrendiğimiz ve en doğru, en tarafsız şekilde kaleme aldığımız yazılarımızın bir diğerinden merhaba! Bugün sizlere Medyum Yasin Boyraz hakkında her şeyi aktarmaya çalışacağız. Eğer, siz de kendisinden daha önce hizmet almışsanız lütfen yorumlarınızı bize aşağıda yer alan kısımdan paylaşın.

Medyum Yasin Boyraz Kimdir?

Bir medyumdan hizmet almadan önce kendisi hakkında bilgi edinmek gerçekten son derece önemlidir. Hizmet sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına yazılarımızın sizlere oldukça faydalı olacağını düşünüyor. Medyum yorumları sitesi olarak hedefimiz her zaman kesin olan bilgileri değiştirilmeden, silmeden ve doğrusu bir şekilde sizlere aktarmaktır. Bu vesileyle bugün, Medyum Yasin Boyraz kimdir, nerede doğmuştur, nerede eğitim görmüştür ve kendisinden hizmet alanlar nasıl bir tecrübe edinmiştir, enine boyuna aktaracağız.

Medyum Yasin Boyraz Biyografi?

Eğer tanımakta zorlandıysanız, kendisin Medyum Boyraz olarak ta tanındığını dile getirmek isteriz. Belki de çoğu kişi onu bu şekilde duymuş olabilir. Trabzon doğumlu Medyum Yasin Boyraz, şu an halen Trabzon’da ikamet etmekte. 20 yıldır bu sektörde hizmet veren 42 yaşındaki Medyum Yasin Boyraz, aslında bir nevi hobi olarak bu işe girişmiş fakat sonrasında elde ettiği gelirle sadece bu işe yönelmeye karar vermiştir. Buradan da anlaşılacağı üzere Medyumluk gerçekten ihtiyaç duyulan bir meslek haline gelmiştir. Bugün birçok mağdur insan, medyumlar sayesinde dertlerinin üstesinden gelmektedir.

Medyum Yasin Boyraz Yorumları

Tam bir Karadeniz insanı olan Yasin Boyraz, haliyle biraz ağır başlı ve kaba tutumlar içerisinde olan bir medyumdur. Yani kendisine gelen yorumlar bu şekilde olmaktadır. Eğer Trabzon’da yaşayan biriyseniz zaten bu tutum sizlere çokta alışılmadık gelmeyecektir. Evet, bu tamamen Karadeniz insanın özellikleri arasındadır. Kendisi hiç sinirli olmasa bile sinirli gibi konuşabilir ve nazik olmaya çalışsa da bir anda sizlere kabaca bir üslup sergileyebilir. Aman hemen sinirlenmeyin ve kırılmayın diyoruz.

Medyum Yasin Boyraz Şikayetleri

Medyum Yasin Boyraz Trabzon’da gerçekten adını duyurmuş ve saygı görmüş medyumlardan birisi olmuştur. Trabzon’da yaygın olarak hizmet alınan bir medyumdur. Trabzon’da bulunmayan müşterilerine ise telefondan elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktadır fakat zaman içerisinde gelen saçma aramalar ve sıkça çalan telefonlar nedeniyle bugün kendisi en ufak bir danışma hizmeti için bile önden ücret talep etmektedir. Boşa vakit kaybı yaşanmasın düşüncesiyle yola çıkan Medyum Yasin Boyraz bu nedenle ise birçok şikâyet almıştır.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar benim yaklaşık 2.3 senedir aile içi sorunlarım vardı karımla durmadan kavga ediyorduk çocuklarımızın üzerine gidiyordum aslında biz eşimle birbirimizi çok seviyorduk ama sorunumuz ne bilmiyorduk her gün bir takım sıkıntı bir takım sorunlar oluyordu en sonunda karımla çok büyük kavga ettik karıma vurdum karım evi terketti ama neden yaptım nasıl yaptım bilmiyordum 2 ay felan karım evine dönmedi ama ben dönmesi için ne gerekiyorsa yapıyordum yine olmuyordu araştırmaya yapmaya başladım internetten bi hoca bulmaya çalışıyordum bi hoca gördüm herkesi memnun etmiş hakkındaki yorumlar güzel girdim baktım Medyum Mesih hocam aradım derdimi tasamı anlattım konuştuk ben anlattım o dinledi o konuştu ben dinledim ve bize yani karıma çocuklarıma bana bakım yaptı sonuç bi büyü olduğunu söyledi ve evin içinde bir iki yerde muska olduğunu söyledi baktım gerçekten de büyü yapılmış bende onları buldum bi şekilde hocamın dedikleri üzerinde imha hocam dedi ki bu büyüyü bozarım eşini çocuklarını evine dönderirim bende peki hocam dedim benden yapmam gerektiğini istediği bişeyler vardı basit şeylerdi yaptım ne dediyse yerine getirdim işlem 2 hafta sürdü işlem sonucunda karım çocuklarımızla beraber geri eve döndü ve şu çok iyiyiz çok mutluyuz çok rahatız Medyum Mesih hocam iyiki varsınız iyiki sizi bulmuşum evimizin düzeni değişti renk geldi evimize karımla hiç kavga etmiyoruz artık teşekkürler hocam

  2. İyi günler arkadaşlar ben 1 senedir birine aşıktım ve onu çok seviyordum onunla beraber olmak istiyordum bana gelse dünyalar benim olacaktı o derece seviyordum onu ama bir türlü birlikte olamıyorduk sanki olmamamız için sıkıntılar var gibiydi bana aşık olabilmesi için her yolu denedim elimden gelen herşeyi yaptım daha fazlasını yaptım ama olmuyordu ve tek bi çarem kalmıştı onuda çözdük sonunda arkadaşlarıma sordum aileme sordum ve arkadaşlarımdan biri daha önce bi işlem yaptırdığı hocayı bana önerdi hocamın adı da Medyum Mesih bende hocamın sayfasına girip yorumlarını okumaya başladım tek bitane bile kötü bir yorum yoktu herkesi memnun etmiş herkese memnun olduğunu dile getirmiş bende arayıp konuşmak istedim ve aradım hocamla yaptığım görüşme sonrasında işleme başladık yaklaşık 14 gün dürerk bi işlem olduğunu söylemişti hocam be işlemin 8. Gününde kızla aramız daha iyi olmaya başlamıştı işlem süresi bitti hala kızla aramız daha iyiydi ve daha iyiye gidiyordu işlem bittikten 1 hafta sonra sevgili olduk ve çok mutluyuz allahın izniyle 2 aya kadar da nişanımız var allah kısmet ederse demek istediğim o ki Medyum Mesih hocam gerçekten güvenelir dürüst ve çok iyi bi hoca herkesi memnun etmiş allah kendisinden razı olsun ki beni de mutlu etti tavsiyede bulunmak istiyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu