Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Yasin Hoca

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bir medyum hakkında neleri merak edersiniz? Kendisinin aldığı eğitimi mi doğuştan yetenekli olup olmadığımı yoksa tecrübelerini mi? Bize soracak olursanız biz ilk önce kendisine yapılan yorumları merak ederiz. Evet, bu nedenledir ki sizlerin de bir medyum hakkında yapılan yorumları ve bir başkasının gözlemlerini sizlere aktarmaya karar verdik. Bugün kaleme alacağımız saygı değer medyum ise Medyum Yasin Hoca olacaktır.

Medyum Yasin Hoca Kimdir?

Medyum Yasin Hoca hakkında merak ettiğiniz her konuya bu yazımız üzerinden detaylı olarak ulaşabilirsiniz. Eğer kendisinden hizmet almak istiyor ve öncesinde kısa bir araştırma yapıp bilgi toplamak istiyorsanız, en doğru yerdesiniz diyebiliriz. Medyum Yasin Hoca’nın eğitimi, yaşayışı, hizmetleri ve geçmişine dair pek çok detayı bu yazımızdan hemen şimdi öğrenebilirsiniz.

Medyum Yasin Hoca Biyografi

Medyum Yasin Hoca, vefkler konusunda ön plana çıkan medyumlardan bir tanesidir. Bildiğiniz üzere vefkler, belirli ayetlerinden belirli aralık ve sayılarda okunmasına denilmektedir. Halk arasında en çok bilinen vefk türü Esma-ul Hüsna’dır. Allah C.c ‘nün kudretli isimlerini bazı dertlere tesiri gerçekten çok büyük olmaktadır. Bunları günün belli bir saatinde ve belli bir sayıda okursak derdimize tesir etmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu tür işlemlerde günün belli saatini ve tekrarlanacak sayıyı en iyi bilebilecek kişiler, medyumlar olmaktadır. Medyum Yasin Hoca’da üstüne düşen bu vazifeyi en iyi şekilde yerine getirerek etkili vefkler hazırlayan medyumların arasında yerini almıştır.

Medyum Yasin Hoca Yorumları

Medyum Yasin Hoca hakkında yapılan yorumlara baktığımız zaman kendisinden genelde vefk hizmeti alındığını görmekteyiz. Üstte de bahsettiğimiz vefk konusunun doğruluğunu böylece de teyit ettirebilmiş olduk. Evet, kendisinden vefk hizmeti aldığını söyleyen kişiler gerçekten çok memnun olduğunu dile getirmektedir. Fakat unutmayın ki vefk işlemleri çok uzun vadeli olup ciddi bir sabır gerektirmektedir. Başladınız vefk süreci günün belli saatlerinde oldukça büyük rakamlarda istikrarlı bir şekilde tekrar edilmelidir. Böylece etkili bir sonuç almak garanti olacaktır. Eğer, sizler istikrarlı olmazsanız, her ne kadar bu işte usta ve uzman biri gelsin sizlere yardımcı olamayacaktır.

Medyum Yasin Hoca Şikayetleri

Yasin Hoca, vefkleriyle tanınmış ve memnun kalınmış bir hoca olmasının dışında büyü hizmetleriyle pek ön plana çıkamamış bir medyum olmuştur. Vefklerinden memnun olanlar kadar bir o kadar da büyü hizmetlerinden memnun olmayan kişiler bulunmaktadır. Kendisine gelen şikayetlere kısaca bir göz attığımızda karşımıza birçok etkisi görülmemiş büyü hizmeti verdiği çıkmaktadır. Bizler, elçiye zeval olmaz diyor ve gördüğümüz bu şikayetleri size doğrudan aktarıyoruz.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İyi günler biz eşimle bi süredir kavga etmeye başlamıştık bu kavgalarımız bir sonu yok gibi görünüyordu her gün bir kavga her gün bir tartışma yaşıyorduk işten geliyorum bana bağırıyor arıyorum eve bişe lazımmı diye yine sinirli sinirli konuşuyordu tek bi çarem bi hocaya baktırmak kalmıştı mahallemizde oturan bi komşumuzun bana önerisi ile Medyum Mesih hocamla tanıştım bakım yaptırmak ve kavgalarımızın son bulmasını istediğimi söyledim hocama Medyum Mesih hocamda bize yaptığı bakımdan sonra üzerimizde büyü olduğunu söyledi bu büyüyü bozup eşimle aramızda tartışmaları son bulduracağını söyledi hocam bende kabul ettim ve işleme başladık işlem süresince herşey çok güzel ilerledi hocam da benmle çok iyi ilgileniyordu işlem bittikten 1 hafta sonra evimize düzen huzur mutluluk geldi allah kendisinden razı olsun ki evimize tekrardan huzur getirdi Medyum Mesih hocamı herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar allah ne muradınız varsa versin hocam iyi günler

  2. Sevdiğimiz ile mutlu mesut bir hayat için neler yapabiliriz sorusunun cevabını bizzat ben kendimi hayatımı örnek göstermek istedim. Çünkü şuan çoğu gençlerin kimsenin hatta kötülüğünü istemedim. Bizim geleceğimizi değer verirsek güzel ve çok çalışmamız gerektedir . Daha öncesini de ele alacak olursak şöyle izah ediyim . Yaşım 37 olmak üzere hemen hemen minik olur k kimin ilk başlarda kesinlikle bizim için bakarken neydeki ellerimden kimin için yardımcı olduğumu ve için düştüğümde yanıma kimler yanımda olduğunu bir kez daha gördük. Allah’a cok şükür ki hayatımıza birden Medyum Mesih hocayla tanistik. İlk başlarda direk olan biteni detayli anlatmasınin sonucunda şaşırmıştım zaten Üzerimizde olan büyüleri yok ederek ilk işte kabul işlemlerini birgün olsun ilgisiz ve işine hiçbiri evet iyi insan olmaya başladık herşey yoluna girmeye başladı. Bu arada hocamız elinden gelenin her zaman en fazlasını yaptığını unutmamak gerek. Son bir de ailesine kabullettirme işlemlerimiz kaldı inşallah o da çok şükür işlemlerin iyiye gittiğini onayladık. Artık düğünümüze de Medyum Mesih hocamın da geleceğinin sözünü aldım. Allah Mesih Salah hocamdan razı olsun bu arada keşke tüm hocalarımızın böyle olması lazım her konuda arayabilir sizlere yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu