Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Yesef

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

Medyum Yesef’in kim olduğunu eğer merak ediyorsanız, bu makalemiz sayesinde tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Medyum Yesef’in nereli olduğu, nerelerden eğitim aldığı ve hakkında daha birçok şey bu makalemizin içeriğinde! Bu sorulara cevap almak isterseniz işte tam yerine geldiniz. Bu yazımız size Medyum Yesef’i tanıtıp yaptığı büyüler hakkında en geniş bilgiyi verecek.

Medyum Yesef Kimdir?

Büyülere inanmayan birçok insan vardır. Büyülere inanmam derler ama içten içe şüpheye de düşerler. Mesela sevdikleri bir kişi onlara âşık olmuyorsa akıllarından büyü yapıp yapmamak geçebilir. Daha sonra büyü konusunu araştırmaya başlarlar. Elbette karşınıza çıkan pek çok medyum olacaktır ama bunların arasında dolandırıcılar da olacaktır. Kime güvenmemiz gerektiğini gerçekten bilemeyiz. İşte bizim görevimiz tam burada başlıyor. Size güvenebileceğiniz medyumlar tanıtıp onlardan istediğiniz gibi yararlanmanız için elimizden geleni yapacağız. Size öncelikle Medyum Yesef’i tanıtmak istiyoruz. Medyum Yesef su büyüsü, şans büyüsü, bağlama büyüsü, soğukluk büyüsü, papaz büyüsü gibi tüm büyüleri yapmaktadır. Sadece büyü yapmakta değil, büyü bozmak için de Medyum Yesef’e gidilebilir. Aşağıdaki başlıkta Medyum Yesef’in kim olduğunu, nerede doğduğunu daha net öğrenebilirsiniz.

Medyum Yesef Biyografi

Medyum Yesef İstanbul doğumludur. Ermeni kökenli bir medyum olan Medyum Yesef’in ailesi, çok önceden İstanbul’a yerleşmiştir. Medyumluk ise zaten ailesinden gelen bir meslektir. Gizli ilimlerle küçük yaşlardan beridir iç içe olan Medyum Yesef, ailesi sayesinde medyumluk mesleğini atılmıştır. Ailesinden aldığı eğitimler sayesinde medyumluk mesleğinde ilerlemiştir. Mesleğinde 40 yılı deviren Medyum Yesef, tecrübelerini ona başvuran kişilere aktarmaktadır. Şimdilerde nerede medyumluk yaptığına gelirsek doğduğu şehir olan İstanbul’dan taşınıp İzmir’de medyumluk yapmaya başlamıştır. Ne kadar İstanbul’u çok sevse de tecrübelerini İzmir’deki insanlara aktarmayı da çok istemiştir. Mesleğin gerekliklerinden biri de aslında tecrübelerini bütün dünyaya aktarabilmektir.

Medyum Yesef Yorumları

Yukarıdaki bölümde Medyum Yesef’in hayatını inceledik. Şimdide hizmet verdiği İzmir’deki insanların yorumlarını sizler için derleyeceğiz. Medyum Yesef, İzmir’deki vatandaşlar ile çok yakından ilgilenmiş, onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışmış ve büyüleri de oldukça dikkatli yapmıştır. Medyum Yesef’den İzmir’deki vatandaşlar gerçekten memnun ama hizmet verdiği her şehirdeki vatandaşlarımızın memnun olduğunu söylemek mümkün değil. Şikayetler bölümünde de bu konu hakkında detaylı olarak bahsedeceğiz.

Medyum Yesef Şikayetleri

Medyum Yesef’in İzmir’de medyumluk yaptığından bahsetmiştik ama kendisi sadece İzmir’deki vatandaşlara değil, bütün Türkiye’deki vatandaşlara hizmet verdiğini iddia ediyor. Bakalım iddiaları doğru mu değil mi? Bu konuyu derin çaplı araştırdık. Başka şehirden büyü yaptırmak için Medyum Yesef’e başvuran bir vatandaşımız ise işin aksini söylemekte. Medyum Yesef’e Ordu’dan şans büyüsü yaptırmak için başvurulmuş ama kendisinin çok fazla yardımcı olamadığı söylenmiştir. Anlıyoruz ki uzaktan büyü yapmak oldukça zorlu bir iş bu nedenle kendisi bu durumdan kaçınıyor fakat neden tüm Türkiye’ye hizmet verdiğini söylüyor anlamış değiliz. Eğer herhangi bir hizmeti yoksa neden vatandaşlarımızı uğraştırıyor ve aynı zamanda bundan para alıyor.

Tıkla ve Medyum Muhammed El Ziyad'ı Şimdi Ara: 0532 215 68 88

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir süredir kız arkadaşımla olan sorunlarımızdan dolayı bir Medyum hoca araştırması yapıyordum çok hocayla görüştüm ama hiç biri bana samimi gelmemişti sonradan Medyum Muhammed El Ziyad hocamın ismini gördüm yorumları okudum yorumlar güzeldi güvenilir bir hocaya benziyordu ama yinede aramaya çekindim düşündüm taşındım en sonunda Medyum Muhammed El Ziyad hocamı aradım konuştum ve hocamın konuşması o kadar samimi ve güvenilir geldi ki bende memnun olabilirim diye düşündün ve hocama yaptırmak istediğim işlemden bahsettim ve işleme başladık 16 gün süren işlem sonunda kız arkadaşımla aramızdaki buzlar eridi kavgalarımız son buldu tartışma yok ve çok mutlu olmaya başladık demem o ki Medyum Muhammed El Ziyad hocam gerçekten dürüst güvenilir ve çok iyi bir hoca herkese Medyum Muhammed El Ziyad hocamı tavsiye etmek istiyorum iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu