Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Yevam

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar toplum içerisinde ilgi duydukları alanların farklı olmasından dolayı ayrışır ve merak uyandırırlar. Gizli ilim öğretileri kapsamında çalışan medyumların isimlerinin ardında yatan tecrübeler önemlidir.

Medyum Yevam Kimdir?

Her yazımız içerisinde farklı bir medyumu araştırdığımız konseptimizde bu yazımız dahilinde de Medyum Yevam ismini araştırdık. Bu ismin ardında yatan tecrübeleri, ilmi birikimleri, medyumun manevi yöntemlerini, uygulama alanlarını ve haklarındaki yorumları araştırarak ulaştığımız sonuçları yazımızda aktardık.

Medyum Yevam Biyografisi

Medyum Yevam isminin araştırılmasında ilk olarak kendisinin kişisel bilgilerine ulaşmayı amaçladık. Medyum İstanbul doğumlu olduğundan, doğum yılının 1989 olduğundan ve aslen Süryani kökenli olduğundan kişisel bilgilerinde bahsetmektedir. Doğuştan gelen bir farklılığa sahip olduğundan bahseden medyum zamanla kendisindeki farklı hislerin ve yönelimlerin farkına varan ailesinin kendisini medyumlar ile tanıştırmasının ardından yolculuğunun başladığından bahsetmektedir.

Medyum Yevam Yorumları

Medyum Yevam hakkında yapılan yorumlar içerisinde kişiler medyumdan hayatlarında yoluna koymak istedikleri olaylar çerçevesinde hizmet aldıklarını, beklentilerini karşılayan bir çalışma sürecini tamamladıklarını yazmışlardır.

Medyum Yevam Şikayetleri

Medyum Yevam hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlar dahilinde kişiler medyumun iletişim konusunda hızlı ve dinamik olmadığını, hızlıca geri dönüş alamadıklarını bundan dolayı da işlemlerin süresinin uzadığını belirtmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben yedi yıllık evliyim eşimle görücü usulü evlendik fakat ilk yıllarından sonra evliliğimizin sanki birbirimizi on yıldır tanıyormuş gibi hissediyordum en azından ben ona çok aşık olmuştum onu çok seviyordum fakat eşim bu son sekiz aydır normalde söz konusu bile etmediğimiz mevzulardan dolayı çok büyük kavgalar etmeye başladık geçen haftalarda bana artık beni istemediğini benden boşanmak istediğini söyledi Bir çok kez bu durumu düzeltmek için konuşmak istesem de beni reddetti bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Mesih hocayı buldum ve iletişime geçtim bana bu sorunu çözbileceğini söyledi ilk başta böyle şeye inanmasam da denemek istedim benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benim iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Selamünaleyküm ben Sarp 16 yıllık evliyim eşim ile bu son hemen hemen bir senedir ufak tefek şeylerden dolayı tartışmalar yaşıyorduk sadece ben bunun zamanla geçeceğini düşünsem de bu durum gün geçtikçe daha da beter bir hal almaya başladı bunun için konuştum hediyeler aldım çiçekler fakat hiçbir işe yaramadı son konuşmamızda çocuklar için bu ilişkiyi yürütmemiz gerektiğini söyledim fakat o da artık zerre hiçbir şeyin umrunda olmadığını söyledi ve ayrılmaya karar verdik ama ben hala köpekler gibi seviyordum eşimi bu durumdan bir arkadaşıma bahsettim bana medyum Mesih hocayı tavsiye etti ilk başta böyle şeylere çok önyargılı olsam da denemek istedim ve Mesih hoca ile iletişime geçtim bana bu sorunu çözebileceğini söyledi benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle eskisinden daha iyi olduk Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu