Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zafer Doğuş

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilim öğrenimlerini uzmanlığa taşıyan ve bu uzmanlık alanları dahilinde insanlara ruhani ilimler dahilinde yardımcı olan isimlerdir.

Medyum Zafer Doğuş Kimdir?

Medyum Zafer Doğuş hakkında sizlerin de bu ismi bize ulaştırması kapsamında araştırmamız radarına aldık. Medyumun isminin ardında yatan tecrübeleri, kendisinin uzmanlık alanları, ilmi bilgileri kapsamında ulaştığımız bilgileri yazımız vasıtası ile sizlere aktardık.

Medyum Zafer Doğuş Biyografisi

Medyum Zafer Doğuş ismini sürecimize dahil ettiğimiz araştırmalarımızda öncelikli olarak kendisinin 3 Mart 1980 doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. Medyum Mardin Midyat doğumludur. Süryani asıllı bir aileden geldiğinden bahseden medyum Hristiyan olduklarından da çeşitli kaynaklar dahilinde bahsetmektedir. Onun doğumundan hemen önce ölen dedesinin hiç tanışmasalar da kendisine bu mesleği miras bıraktığından da bahsetmektedir. Dedesini tanıyan, hukuku olan kişilerin kendisine destek olduğundan, eğitimler ile ruhani boyutta medyumu güçlendirdiklerinden bahsetmiştir.

Medyum Zafer Doğuş Yorumları

Medyum Zafer Doğuş hakkında yapılan yorumlar dahilinde kişiler en sık olarak medyumdan büyü bozma, papaz büyüsü, büyü ile kişiyi bağlama, sabun büyüsü gibi işlemler dahilinde hizmet aldıklarını ve sonuca ulaştıklarını belirtmişlerdir.

Medyum Zafer Doğuş Şikayetleri

Medyum Zafer Doğuş hakkında yapılan şikayet yorumlarını incelediğimizde karşımıza kişilerin medyumun aramalarına, mesajlarına hızlıca dönmediği, kendisinin iletişim konusunda problemleri olduğu yazılan şikayetlerdendir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben abdullah ben altı yıllık evliyim eşim ile aşk evliliği yaptık çok sorunsuz güzel düzenli giden bir ilişkimiz vardı ta ki bu son sekiz aydır eşim durmadan bana ters giderek kavga çıkartıyor ve bulunduğunuz her ortamda beni rencide ediyor beni küçük düşürüyor bu konu için birkaç kez oturup konuştuk fakat nafile Gün geçtikçe daha kötü olmaya başladı bunun üzerine internette araştırmalar yapmaya başladım yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Mesih hocayı Bulduğum ve iletişime geçtim bana bu sorunu 21 gün içerisinde çözebileceğiini söyledi benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

  2. Merhaba arkadaşlar benim beş buçuk yıllık bir ilişkim var sevgilimle birbirimize çok çok asigiz birbirimizi çok seviyoruz fakat bu son dört aydır sudan sebeplerden dolayı birbirimize katlanamaz olduk normalde haftanın her günü buluşurduk fakat bu dört aydır ayda iki kere falan buluşuyoruz bu durumu düzeltmek için konuştum birkaç kez fakat işe yaramadı bu durumdan bir arkadaşıma bahsettim o da bana medyum Mesih hocayı tavsiye etti Mesih hocayla iletişime geçtim ilk başta böyle şeylere pek inanmasam da denemek istedim hocam bana bu sorunu çözebileceğini söyledi benim de onyım üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişime hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra sevgilimle aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu