Gerçek Medyum Yorumları

Medyum Zahir Adar

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyumlar gizli ilimler öğretilerine hakim olarak manevi yöntemler uygulamalarında çalışan isimlerdir.

Medyum Zahir Adar Kimdir?

Gizli ilimler ve manevi yöntemler kapsamında ilgisi, bilgisi olan ve bu alanlar üzerinde çalışan Medyum Zahir Adar hakkında ulaştığımız bilgileri yazımızda aktardık.

Medyum Zahir Adar Biyografisi

Medyum Zahir Adar gizli ilimler kapsamında hem büyük dedesinden hem de babasından çeşitli öğretilere hakim olarak büyümüş bir isimdir. Küçük yaştan itibaren dedesinden ve babasından farklı ili öğretileri gördüğünden bahseden medyum zamanla bu öğretileri çeşitli manevi yöntemler uygulamalarında kullanabilir hale geldiğinden de bahsetmektedir.

Medyum Zahir Adar Yorumları

Medyum Zahir Adar hakkında yapılan yorumlar içerisinde kendisine ulaşan, medyumdan destek alan kişiler genel olarak medyumun bağlama ve geri getirme, geri döndürme vefklerinde çalıştığından bahsetmişlerdir.

Medyum Zahir Adar Şikayetleri

Medyum Zahir Adar hakkında yapılan şikayet içerikli yorumlarda ise kişiler medyumun kendisine ait kişisel bir hesabının bulunmadığından bundan dolayı da kendisine ulaşmanın zor olduğundan bahsetmişlerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih'i Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Herkese merhabalar bir süredir eşimden ayrıyım tekrar barışmak istiyorum fakat eşim benimle tekrar barışmak istemiyor aslında biz çok severek evlenmiştik daha sonra aile sorunlarımız yüzünden tekrar ayrılmıştık ve kayınvalidem sürekli bizi ayırmaya çalışıyordu ve sonunda başarmıştı daha sonra ne yaptıysam eşim bana geri dönmedi gidip kapısının önünde ağladığım günler bile oldu ama eşim bana geri dönmedi daha sonra bir arkadaşımın önerisi ile Medyum Mesih hocamı Önerdi bana iletişime geçtik hocamla bana bazı işlemlerden bahsetti ve bu işlemlere başlamak için onayını istedi onayını verdim işlemlerime başladı ve bana 14 gün süre verdi bu 14 gün süre içerisinde de işlerini bitirdi eşimle tekrar barıştık inşallah en kısa zamanda tekrardan Evleneceğiz Allah razı olsun hocam sizden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu